Cestovná sada Kvadrant

počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

7,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
 

Každý užívateľ kontaktných šošoviek určite vie, aké dôležité je ich udržiavať každý deň čisté a hygienické. Rovnako dôležité je starať sa o tieto aspekty aj počas cestovania, napríklad na výlete alebo pri dlhej ceste dopravným prostiedkom. Na tento účel sa oplatí vybaviť si cestovnú sadu na šošovky, vďaka ktorej sa dokážeme správne, rýchlo a pohodlne postarať o kontaktné šošovky.

Cestovná súprava Kwadrat je ideálnou voľbou pre každého, dobre poslúži dospelým aj deťom. Elegantné puzdro štvorcového tvaru sa bez problémov zmestí do kabelky alebo aj vrecka. Súprava obsahuje všetko potrebné vybavenie na čistenie šošoviek, ako je nádoba na šošovky na ich uskladnenie, ale aj malá šikovná pinzeta , ktorá uľahčí vyberanie šošoviek z nádoby. Okrem toho je cestovná súprava vybavená aj malým praktickým zrkadlom , ktoré možno použiť pri nasadzovaní šošoviek a môže byť užitočné aj pri iných každodenných činnostiach, ako je napríklad úprava make-upu.

Vybaviť sa touto cestovnou sadou sa oplatí, ak sa chystáte na krátky výlet alebo plánujete dlhší výlet. Box je dostupný v niekoľkých rôznych farbách.

Viac informácií
VýrobcaNingbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení1 kus
FarbaBlack, Green, Navy, Silver
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Cestovná sada Kvadrant
Váš názor