Cestovná sada Mini

počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

7,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Ak nosíte kontaktné šošovky každý deň, určite si uvedomujete, aké dôležité je ich správne skladovanie. Určite ich pravidelne čistíte pomocou špeciálne navrhnutých prípravkov a staráte sa o ne aj pri cestovaní. Vybavte sa pohodlným a kompaktným puzdrom, ktorý vám uľahčí skladovanie šošoviek a bude ideálnou vychytávkou na všetky cesty, pri ktorých sa nevzdávate používania tohto optického riešenia.

Cestovný set Mini je elegantný a šikovný box, ktorý je v našom sortimente dostupný v piatich farebných variantoch. Táto užitočná vychytávka bude skvelým miestom na uloženie šošoviek, keď ich práve nemáte nasadené. V puzdre nájdete dva zásobníky na šošovky s označením pre pravé a ľavé oko a malú a šikovnú pinzetu, pomocou ktorej ich jednoducho umiestnite. Nádobka je navyše vybavená malým zrkadielkom, ktoré značne uľahčí nasadzovanie šošoviek a poslúži pri iných kozmetických činnostiach.

Určite sa oplatí vybaviť sa touto pohodlnou a užitočnou vychytávkou, ktorá vám úspešne pomôže so starostlivosťou o šošovky nielen počas dovolenky. Okrem kompaktného a šikovného dizajnu sa puzdro vyznačuje aj elegantným a univerzálnym štýlom, vďaka čomu je dokonalou voľbou pre každého užívateľa. Postarajte sa o svoje kontaktné šošovky čo najlepšie výberom príslušenstva, ktoré vám to uľahčí a zabezpečí ochranu a bezpečnosť vašich očí.

Viac informácií
VýrobcaNingbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení1 kus
FarbaOrange, Yellow
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Cestovná sada Mini
Váš názor