Cestovná sada Mušle

počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

7,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Nosíte kontaktné šošovky každý deň a komplexne sa staráte o ich čistenie a bezpečné skladovanie? Pripravte sa na svoje dovolenkové cesty so špeciálne navrhnutým puzdrom, do ktorého si šošovky pohodlne uložíte. Zaobstarajte si šikovnú a elegantnú vychytávku, akou je cestovná sada Shell, a buďte si istí, že vaše kontaktné šošovky sú v každej situácii v bezpečí!

Cestovná súprava mušle je univerzálna a praktická krabička dostupná v troch farebných variantoch. Nájdete tu dve priehradky na šošovky označené ľavou a pravou stranou a malú, šikovnú pinzetu, ktorá vám uľahčí každodenné nanášanie. Okrem toho je táto položka vybavená aj malým kompaktným zrkadlom, ktoré bude užitočné pri nasadzovaní šošoviek a iných každodenných činnostiach, ako je napríklad aplikácia mihalníc. V tomto pohodlnom puzdre môžete ľahko uložiť svoje kontaktné šošovky, keď ich práve nenosíte.

Udržujte svoje oči v bezpečí a zdravé správnym skladovaním kontaktných šošoviek. Vybaviť sa touto malou a šikovnou vychytávkou je skvelá možnosť, ktorá vám umožní mať šošovky vždy pri sebe a kedykoľvek si ich zložiť a uložiť na bezpečné miesto. Toto puzdro má okrem praktických vlastností aj univerzálny a pútavý dizajn, takže si môžete byť istí, že sa bude hodiť ku každému vášmu štýlu a zmestí sa do vášho príručného kufra.

Viac informácií
VýrobcaNingbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení1 kus
FarbaOrange, Pistachio, Red, Turquoise, Mint
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Cestovná sada Mušle
Váš názor