Cestovná sada Portmonka

počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

7,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Nosíte kontaktné šošovky každý deň a hľadáte vychytávku, ktorá vám umožní ich jednoduché a pohodlné uloženie počas dovolenkových ciest? Vybavte sa cestovnou sadou Peňaženka , ktorá vám to poskytne! Toto puzdro na šošovky je k dispozícii v piatich farbách, takže si môžete ľahko vybrať ideálny model pre seba!

Cestovná súprava Peňaženka je šikovná a kompaktná krabička, ktorá sa ľahko zmestí do príručného kufra a zoberiete si ju so sebou, kamkoľvek budete potrebovať kontaktné šošovky. Je to estetická nádoba vyrobená z vhodného kvalitného materiálu, pripomínajúca malú kabelku, ktorá je uzavretá jemnou západkou. Je vybavená nádobkami na šošovky s označením pre ľavé a pravé oko a malou šikovnou pinzetou, ktorá sa vám bude hodiť pri aplikácii a vyberaní šošoviek. Vnútro krabičky je navyše vybavené malým zrkadielkom, ktoré sa vám bude hodiť pri nasadzovaní šošoviek a poslúži aj pri iných každodenných činnostiach, ako je napríklad úprava make-upu.

Vďaka tomuto kompaktnému puzdru môžete svoje kontaktné šošovky jednoducho, bezpečne uložiť a zaistiť ich bezpečnosť a sterilitu. Je praktický, štýlový a je skvelým doplnkom každého vášho štýlu. Uložte si šošovky jednoduchým a pohodlným spôsobom a vyzerajte módne a elegantne v každej situácii, čím zaistíte zdravie a hygienu vašich očí na maximálnej úrovni!

Viac informácií
VýrobcaPOLYTECH CHEM.
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení1 kus
FarbaBlack, Blue, Green, Pink, White
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Cestovná sada Portmonka
Váš názor