Cestovná sada Srdce

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

8,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Nosíte kontaktné šošovky každý deň a potrebujete štýlový doplnok, do ktorého si šošovky uložíte počas dovolenkových ciest? Vybavte sa mimoriadne kompaktným a štýlovým cestovným setom, ktorý vám poskytne presne to! Puzdro je dostupné v dvoch farbách : v bielej a v ružovej, čo ich robí idealnym pre tých, ktorí ocenia módne a funkčné doplnky!

Cestovná súprava v tvare srdca je šikovná a skladná krabička, ktorá sa zmestí do kabelky či kufra - kontaktné šošovky si teda do nej jednoducho uložíte a vezmete so sebou, kamkoľvek ich potrebujete. Ide o estetickú nádobu v tvare srdca z najkvalitnejšieho materiálu, ktorá sa ľahko a rýchlo otvára. Vnútri nájdete púzdra na kontaktné šošovky s označením pre ľavé a pravé oko a malú a šikovnú pinzetu, ktorá sa vám bude hodiť pri nasadzovaní, vyberaní a čistení šošoviek. Táto jedinečná vychytávka vám umožní postarať sa o zdravie a hygienu vašich očí v každej situácii a správne skladovať vaše kontaktné šošovky v bezpečnom a hlavne sterilnom obale.

Skladovanie kontaktných šošoviek v čase, keď ich nenosíme, je mimoriadne dôležité, preto by sme mali pamätať na to, aby sme ich uchovávali iba v nádobách určených na tento účel - môžete tak zaručiť, že vaše šošovky budú správne vyčistené a skladované - a to je zárukou zdravia oboch a tiež spokojnosť s ich používaním. Táto štýlová vychytávka poslúži aj ako prvok vášho stylingu a dokonale sa hodí do každej situácie.

Viac informácií
FarbaPink, White
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Cestovná sada Srdce
Váš názor