Čistiaci sada Žabka

počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

7,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
 

Ako každý vie, používanie kontaktných šošoviek súvisí s ich každodennou, správnou starostlivosťou. Na ich čistenie a dezinfekciu používame špecializované tekutiny a prípravky ako aj vhodné súpravy na ich skladovanie. Najmenší používatelia by si tiež mali uvedomiť každodennú povinnosť starať sa o šošovky. Aby ste svojmu dieťaťu uľahčili čistenie kontaktných šošoviek v každej situácii, oplatí sa ich vybaviť špeciálnou súpravou na čistenie šošoviek.

Súprava na čistenie šošoviek žabka je pohodlné a praktické puzdro, ktoré si môžete vziať so sebou takmer kedykoľvek a kdekoľvek. Pokojne ich môžete hodiť do kabelky, batohu, či dokonca do vrecka. Táto krabička obsahuje všetko potrebné pre starostlivosť o šošovky. Nádobku na uloženie šošoviek, špeciálnu nádobku určenú na tekutinu pre šošovky a malú plastovú pinzetu , ktorá pomôže pri nasadzovaní. Puzdro navyše obsahuje malé a kompaktné zrkadlo , ktoré sa vám bude hodiť pri výmene šošoviek.

Nádoba v tvare žabky bude perfektnou voľbou pre dieťa, chlapca aj dievča. Oplatí sa vybaviť vaše dieťa čistiacou sadou, ktorá mu nielen uľahčí každodenné čistenie šošoviek, ale pomôže naučiť sa o ne pravidelne a starostlivo starať. Produkt je dostupný vo viacerých farebných variantoch.

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení1 kus
FarbaBlue, Brown, Pink
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Čistiaci sada Žabka
Váš názor