Clariti® 1 Day Multifocal 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

27,59 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Clariti 1 Day Mutlifocal sú progresívne jednodňové kontaktné šošovky, ktoré ponúka spoločnosť Cooper Vision.

 
Materiál Somofilcon A - moderný a vylepšený, sa vyznačuje stupňom hydratácie až 56%, vďaka čomu zaisťuje najvyšší komfort používania šošoviek a zdravé fungovanie očí.
Technológia AquaGen - zaručuje najkvalitnejšie hydratačné vlastnosti, vďaka ktorým šošovky zostávajú vlhké aj niekoľko hodín po aplikácii a eliminujú problém suchých a podráždených očí.
Vysoká priepustnosť kyslíka - koeficient priepustnosti v prípade opísaných šošoviek je až 86 Dk/t. To zaručuje voľný tok kyslíka do očí, a tým aj ich odolnosť voči infekciám a najvyšší komfort používania.
Asférická štruktúra - vylepšená štruktúra, viditeľná na asférickej zadnej ploche a tenkých okrajoch, zvyšuje nielen komfort používania šošoviek, ale tiež znižuje optickú aberáciu, výsledkom čoho je dokonalé videnie na akúkoľvek vzdialenosť a za všetkých svetelných podmienok.
Denný režim - jeden pár šošoviek je určený na jednodňové použitie, to znamená, že večer ich vyberiete a vyhodíte a ráno siahnete po úplne novom a sviežom páre.
Ochrana pred UV žiarením - Clariti 1 Day Multifocal
Ochrana pred UV žiarením - šošovky boli obohatené o komplex moderných UVB/UVB filtrov, ktoré majú schopnosť pohlcovať škodlivé slnečné žiarenie a poskytujú očiam dodatočnú ochranu pred slnkom.
 

Charakteristika šošoviek Clariti 1 Day Multifocal:

 

Clariti 1 Day Mutlifocal sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré boli vytvorené s cieľom zlepšiť videnie ako na diaľku, tak aj na blízko. Sú vyrobené z materiálu Somofilcon A, čo v kombinácii s 56% mierou hydratácie šošovky zaručuje najvyššu kvalitu šošovky. V šošovkách Clariti 1 Day je využitá patentovaná technológia Aquagen™, schopná udržať šošovku správne zvlhčenú po celý deň. Koeficient Dk/t je 86.

Clariti 1 Day Multifocal tiež charakterizuje asférická plocha a zaoblený tvar zadnej hrany, čo sa premieta do výnimočného pohodlia a skvelého videnia. Šošovky sú vybavené UVA a UVB filtrom, ktoré dokonale chránia oči pred škodlivým slnečným žiarením. Jedná sa o šošovky určené pre ľudí s presbyopiou, ktorí kladú dôraz na pohodlie vyplývajúce z používania jednodenných šošoviek.

 

Parametre kontaktných šošoviek Clariti 1 Day Multifocal:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Clariti
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -6,00 až +5,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LOW: až +2,25
HIGH: +2,50 až +3,00
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,1
Dk/t 86 x 10-9
Obsah vody 56%
Materiál Somofilcon A
Technológia AquaGen
Filtr UV Áno
Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaClariti
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Clariti® 1 Day Multifocal 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky Clariti® 1 Day Multifocal 30 kusov?

Kontaktné šošovky Clariti® 1 Day Multifocal sú dostupné v balení obsahujúcom až 30 šošoviek, čo zabezpečuje dlhé obdobie používania bez potreby častej výmeny. Môžete si ich vybrať sami, využívajúc parametre produktu, ako sú sila, zakrivenie, adícia a priemer, alebo sa poradiť s optometristom pre individuálnu korekciu.

Sú kontaktné šošovky Clariti® 1 Day Multifocal bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Clariti® 1 Day Multifocal sú bezpečné na používanie vďaka vysoko kvalitnému materiálu, akým je Somofilcon A, ktorý zabezpečuje primeranú ventiláciu pre oči a minimalizuje riziko podráždení alebo infekcií.

Na akú chybu zraku sú Clariti® 1 Day Multifocal?

Kontaktné šošovky Clariti® 1 Day Multifocal sú určené pre ľudí s presbyopiou, teda problémom s videním na krátke aj dlhé vzdialenosti. Vďaka technológii progresívnej korekcie umožňujú ostré videnie na rôznych vzdialenostiach, eliminujúc potrebu nosiť dodatočné okuliare.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky Clariti® 1 Day Multifocal?

Nasadenie kontaktných šošoviek Clariti® 1 Day Multifocal je jednoduché a pohodlné. Mali by ste si dôkladne umyť a osušiť ruky, potom jemne umiestniť šošovku na konček prsta ukazováka a držať ju ľahko medzi palcom a prstom ukazováka. Potom roztiahnite viečka a opatrne umiestnite šošovku do stredu očnej gule.

Ako si vybrať kontaktné šošovky Clariti® 1 Day Multifocal?

Na vybratie kontaktných šošoviek Clariti® 1 Day Multifocal by ste mali najprv dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom jemne posuňte dolné viečko prstom ukazováka a palcom, aby ste odkryli dolný okraj šošovky, potom ju jemne stlačte medzi palcom a prstom ukazováka a vyberte.