Crazy Lens 2 šošovky - nedioptrické

počet prvkov v balení:

2 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

2 kusov

Naša cena:

15,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283Farebné kontaktné šošovky Crazy Lens sú vyrábané spoločnosťou MAXVUE Vision, ktorá patrí k najväčším výrobcom farebných kontaktných šošoviek. Crazy Lens sú dostupné len v dioptrické variante.

 
Hydrogélový materiál - vyznačuje sa ešte väčšou pružnosťou a zamatovou hebkosťou, vďaka čomu sa šošovky rýchlo prispôsobia tvaru oka a sú mimoriadne pohodlné aj pri každodennom používaní.
Hydratačné vlastnosti - keď sa rozhodnete používať šošovky Crazy Lens, môžete si byť istí, že vaše oči budú počas celého používania správne zvlhčené. Môže za to materiál s vysokým stupňom hydratácie.
30 farieb na výber - s farebnými šošovkami Crazy Lens sa môžete stať kýmkoľvek chcete - upírom, zombie alebo dokonca drakom, pretože si môžete vybrať až z tridsiatich rôznych farieb.
Presné krytie - v prípade farebných šošoviek je mimoriadne dôležité, aby bola zvolená farba viditeľná a starostlivo pokrývala celé oko. Tvorcovia Crazy Lens to vedia, a preto pri tvorbe Crazy Lenses použili technológiu nanášania až troch farieb a ich potlače dovnútra, nie zvonku šošovky.
Jeden pár na tri mesiace - Crazy Lens - nedioptrické
Jeden pár na tri mesiace - kúpa len jedného páru farebných šošoviek je investícia na celé tri mesiace. Musíte len pamätať na správnu starostlivosť o ne.
2 kusy v balení - je práve ten správny čas vyskúšať farebnú vychytávku a v prípade potreby sa šošoviek vzdať bez toho, aby ste vyplytvali čo i len jediný pár.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Crazy Lens:

 

Kontaktné šošovky ColourVue Crazy Lens majú vo svojej ponuke veľmi výrazné až extrémne farebné varianty a motívy. Ideálne vám pomôžu napodobniť obľúbenú postavu z filmu, seriálov alebo kníh, fantázii sa takmer medze nekladú. Tieto kontaktné šošovky sú veľmi obľúbené pri cosplay party. Ich popularita stále rastie. Oči sú veľmi často úplne zásadným prvkom celého kostýmu. Kontaktné šošovky Crazy Lens dokonale zmení farbu vašich očí. Majú silnú kryciu schopnosť, takže úplne zakryjú aj tmavú farbu vašej dúhovky.

Vyberať môžete z mnohých variantov, ako je Anaconda; Blackout; Blood Shot; Blue Leopard; Blue Star; Cat Eye; Chequered; Dragon Eyes; Hulk Green; Red Devil; Solar Blue; twilight; viper; Whiteout; White Zombie; Zebra; White Screen.

Tieto šošovky môžete nosiť každý deň. Zdesené pohľady vášho okolia za to určite stojí. Frekvencia výměny Crazy Lens je 365 dní. Je na vás či šošovky budete nosiť každý deň alebo príležitostne. V šošovkách však nikdy nespite. Po každom nosení šošovky dôkladne vyčistite a vložte do pouzdra s čerstvým roztokem. Ak šošovky budete nosiť príležitostne, potom dodržujte 7 dňový výměnu starého roztoku za nový. Vždy používejte viacúčelové roztoky. Pred akoukoľvek manipuláciou so šošovkami si riadne umyte ruky a dodržujte hygienické zásady.

 
farebné šošovky Crazy Lens Anaconda farebné šošovky Crazy Lens Black Out farebné šošovky Crazy Lens Blood Shot farebné šošovky Crazy Lens Blue Leopard
farebné šošovky Crazy Lens Blue Star farebné šošovky Crazy Lens Cat Eye farebné šošovky Crazy Lens Chequered farebné šošovky Crazy Lens Dragon Eyes
farebné šošovky Crazy Lens Hulk Green farebné šošovky Crazy Lens Red Devil farebné šošovky Crazy Lens Solar Blue farebné šošovky Crazy Lens Viper
farebné šošovky Crazy Lens White Zombie farebné šošovky Crazy Lens Whiteout farebné šošovky Crazy Lens Zebra farebné šošovky Crazy Lens Twilight
 

Parametre kontaktných šošoviek Crazy Lens:

 
Kategórie Ročné kontaktné šošovky
Farebné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Crazy Lens
Výrobca MAXVUE VISION
Dioptrie 0,00 D
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Farba Anaconda, Black Titan, BlackOut, Blizzard, Blue Leopard, Blue Star, Blue Streak, Cat Eye, Chequered, Dragon Eyes, Hellblazer, Hot Pink, Hulk Green, Mangekyu, Red Devil, Red Screen, Red Target, Solar Blue, Twilight, Vampire, Venus, Viper, Voldemort, Volturi, Vorms, White Screen, White Zombie, Whiteout, Zebra
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnenie sklon 45%
Materiál Hydrogel Terpolymer
Viac informácií
VýrobcaMAXVUE VISION
ZnačkaCrazy Lens
Počet prvkov v balení2 kusov
FarbaAnaconda, Black Out, Blizzard, Blood Shot, Blue Leopard, Blue Star, Blue Streak, Cat Eye, Chequered, Dragon Eyes, Hot Pink, Hulk Green, Mangekyu, Red Devil, Red Screen, Red Target, Solar Blue, Space Blue, Spider, Twilight, Vampire, Viper, Voldermort, Volturi, White Screen, White Zombie, Whiteout, Zebra, Hellblazer, Venus, Vorms
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Crazy Lens 2 šošovky - nedioptrické
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky Crazy Lens 2 kusy?

Na výber kontaktných šošoviek Crazy Lens 2 kusy môžete využiť pomoc optometristu, ktorý šošovky presne prispôsobí vašim individuálnym zrakovým potrebám. Môžete si ich tiež vybrať sami, berúc do úvahy parametre produktu. Balenie obsahuje 2 kusy šošoviek, ktoré sú dostupné v 31 farbách a vzoroch, čo umožňuje experimentovať s vzhľadom.

Sú kontaktné šošovky Crazy Lens bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Crazy Lens sú bezpečné, pokiaľ sú správne ošetrované a nosiť podľa pokynov. Vyrobené spoločnosťou MaxVue Vision z materiálu Hydrogel Terpolymer, zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť pri používaní.

Na akú chybu zraku sú Crazy Lens?

Kontaktné šošovky Crazy Lens sú určené pre ľudí bez chyby zraku, keďže nemajú optickú silu. Sú ideálne na zmenu farby očí bez potreby korekcie zraku.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky Crazy Lens?

Nasadenie kontaktných šošoviek Crazy Lens vyžaduje dôkladné umytie a osušenie rúk. Potom jemne vyberte šošovku z obalu a umiestnite ju na končeky prstov ukazováka a prostredníka. Široko otvorte oko a priamo sa pozrite dopredu, potom jemne umiestnite šošovku na rohovku, uistite sa, že nie sú žiadne vzduchové bubliny.

Ako si vybrať kontaktné šošovky Crazy Lens?

Na vybratie kontaktných šošoviek Crazy Lens znova umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolnú viečku a pozrite sa hore. Použitím prsta ukazováka jemne posuňte šošovku smerom do stredu oka a potom ju odstráňte. Šošovky môžete uchovávať v špeciálnom kontajneri s roztokom na uchovávanie a dezinfekciu.