Crazy Lenses UV Glow 2 šošovky

počet prvkov v balení:

2 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

2 kusov

Naša cena:

14,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Farebné kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow sú vyrábané iba v nedioptrické variante spoločností Maxvue Vision, ktorá sa špecializuje na nedioptrické dizajnové šošovky. Tieto šošovky sú len kozmetický módny doplnok. V hydrogélové materiálu šošovky je tiež špeciálna farba a vďaka pôsobeniu UV svetla sa vaše oči doslova rozsvieti.

 
Mnohohodinová hydratácia - šošovky sú vyrobené z moderného hydrogélového materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokým stupňom hydratácie a zaručuje dokonalú hydratáciu mnoho hodín od momentu aplikácie.
Najvyšší komfort používania - mäkký a pružný materiál sa prispôsobí tvaru oka v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka tomu je používanie farebných šošoviek mimoriadne pohodlné - na oku zostávajú nepostrehnuteľné a zabraňujú podráždeniu oka.
Intenzívna a sýta farba - získaná vďaka použitiu modernej technológie viacvrstvovej farebnej tlače vo vnútri šošovky a použitiu vysoko nasýtených pigmentov.
Zmena farby pod UV žiarou - farebné šošovky Crazy Lens UV Glow sú ešte jedinečnejšie vďaka svojej schopnosti meniť farbu pod vplyvom ultrafialových lúčov. Zaručia skvelý vzhľad na každej párty!
Ročný režim - jeden pár šošoviek môžete používať až 12 mesiacov, čo znamená, že jednorazovým nákupom získate možnosť dosiahnuť fantastický vzhľad očí po celý rok.
Množstvo farieb na výber - Crazy Lens UV Glow
Množstvo farieb na výber - chcete len zdôrazniť svoju prirodzenú farbu očí alebo hľadáte úplne bláznivú, nadpozemskú farbu? Výber šošoviek Crazy Lens je naozaj veľký a každý si môže nájsť tú dokonalú verziu pre seba.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Crazy Lens UV Glow:

 

Kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow sú veľmi výrazné a ich farby a motívy sú extrémne. Môžete sa premeniť vo filmovej aj knižné postavy, ale aj postavy zo záhrobia a rôznych fantáziou. V kostýmním priemysle cosplay - costume play sú tieto farebné kontkatní šošovky veľmi obľúbené a oči hrajú hlavnú úlohu v celkovom kostýme.

Farebné kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow majú ročný frekvenciu nosenia. Tieto šošovky sú vhodné na každodenné alebo príležitostnému nosenie. Pre čo najdlhšiu dobu použiteľnosti týchto šošoviek je dôležitá starostlivosť a dodržiavanie hygienických zásad.

V kontaktných šošovkách Crazy Lens UV Glow nikdy neprespávajte. Pri manipulácii so šošovkami majte svoje ruky vždy umyté a osušené. Po vybratí šošoviek z očí je vždy jemne ale dôkladne očistite čerstvým roztokom. Šošovky potom uložte do čistého puzdra s novým roztokom. Puzdro vždy meňte každý mesiac za nový. V prípade, že šošovky nebudete nosiť každý deň, vždy dbajte na to, aby šošovky nezostali v roztoku dlhšie ako 7 dní. Po tejto dobe je dôležité šošovky vybrať a do puzdra dať roztok nový. Používajte len viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky.

 
 

 

Parametre kontaktných šošoviek Crazy Lens UV Glow:

 
Kategórie Štvrťročné kontaktné šošovky
Farebné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Crazy Lens
Výrobca MAXVUE VISION
Dioptrie 0,00 D
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Farba Electric Blue, Glow Pink, Glow Green, Glow Blue, Glow Yellow, Glow Orange, Glow Red, Glow White, Magic Glow
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnenie sklon 45%
Materiál Hydrogel Terpolymer
Viac informácií
VýrobcaMAXVUE VISION
ZnačkaCrazy Lens
Počet prvkov v balení2 kusov
FarbaElectric Blue, Glow Blue, Glow Green, Glow Orange, Glow Pink, Glow Red, Glow UV Crystal, Glow White, Glow Yellow, Magic Glow
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Crazy Lenses UV Glow 2 šošovky
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow 2 kusy?

Kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow sú dostupné v baleniach obsahujúcich 2 kusy. Ponúkané v 9 rôznych farbách, vrátane Electric Blue, Glow Pink, Glow Green, Glow Blue, Glow Yellow, Glow Orange, Glow Red, Glow White a Magic Glow, poskytujú široký výber pre každý vkus a príležitosť. Môžete si ich vybrať sami, využívajúc parametre produktu, alebo sa poradiť s optometristom, ktorý vám pomôže nájsť ideálne šošovky.

Sú kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow sú bezpečné na používanie. Vyrábané renomovaným výrobcom MaxVue Vision a vyrobené z materiálu Hydrogel Terpolymer, zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti a pohodlia pri nosení. Navyše spĺňajú všetky bezpečnostné normy týkajúce sa kontaktných šošoviek.

Na akú chybu zraku sú Crazy Lens UV Glow?

Kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow sú farebné šošovky bez optickej sily, čo znamená, že nekorigujú žiadnu chybu zraku. Sú určené hlavne na zmenu farby očí a navyše svietia v UV svetle, čo zabezpečuje efektný vzhľad na párty a podujatiach.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow?

Nasadenie kontaktných šošoviek Crazy Lens UV Glow je jednoduché a rýchle. Vždy si pred začiatkom umyte a osušte ruky. Potom vyberte šošovku z obalu a umiestnite ju na končeky prstov, skontrolujte, či nie je obrátená naopak. Široko otvorte oko a jemne umiestnite šošovku na rohovku. Pomaly spustite viečka a posuňte šošovku na miesto. Skontrolujte, či je šošovka správne umiestnená na očnej guli.

Ako si vybrať kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow?

Na vybratie kontaktných šošoviek Crazy Lens UV Glow vždy umyte a osušte ruky, aby ste zabránili prenosu nečistôt na šošovky. Potom široko otvorte oko a použite dva prsty na jemné chytenie šošovky za okraj. Pomaly posuňte šošovku nadol a súčasne jemne tlačte na očnú gulu ukazovákom druhej ruky, aby sa znížilo priliehanie. Keď bude šošovka voľná, jemne ju vyberte.