Easy Sept® 360 ml

NOWOŚĆ
Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

12,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Easy Sept® je pravdepodobne jediný typ starostlivosti o šošovky svojho druhu dostupný na trhu. Vďaka oxidácii sa zvýšila účinnosť dezinfekcie, vďaka čomu sú šošovky vyčistené s pomocou roztoku ešte čistejšie a bezpečnejšie. V balení s ošetrujúci tekutinou Easy Sept® nájdete špeciálny nádobku na neutralizáciu šošoviek. Jedná sa o nový produkt v katalógu značiek Bausch & Lomb.

 
Zloženie bez konzervantov - ošetrujúci roztok môžu bezpečne používať alergici a osoby s citlivými očami, pretože neobsahuje žiadne konzervačné látky.
Pre všetky mäkké kontaktné šošovky - roztok Easy Sept® môžete použiť bez ohľadu na to, či máte silikónové alebo silikónové hydrogélové šošovky, a bez ohľadu na to, aký režim aplikácia šošoviek ste zvolili.
Komplexné čistenie - prípravok odstraňuje z povrchu šošoviek všetky nečistoty: prach, bielkoviny a tuky, baktérie, huby.
Oxidačné funkcie - vďaka prídavnému zásobníku s katalytickým diskom a možnosti šumenia sa šošovky čistia a dezinfikujú ešte rýchlejšie a dôkladnejšie.
Roztok + puzdro na neutralizáciu šošoviek - kúpite jeden produkt a obdržíte ako ošetrujúce roztok, tak špeciálnu nádobku na neutralizáciu šošoviek na ešte účinnejšiu starostlivosť.
Vždy pohodlné použitie - Easy Sept
Vždy pohodlné použitie - vyčistené a zvlhčené šošovky, ktoré vďaka roztoku Easy Sept® tiež získali svoju predchádzajúcu mäkkosť, sa používajú extrémne pohodlne. O podráždenie očí nemôže byť reč.
 

Vlastnosti starajúceho roztoku Easy Sept®

 

Ošetrujúci roztok Easy Sept® je určený na čistenie všetkých mäkkých kontaktných šošoviek. Plní svoj dezinfekčný úlohu lepšie ako mnoho prípravkov dostupných na trhu. Odstraňuje prakticky všetky nečistoty z povrchu šošoviek - od prachu, cez usadeniny bielkovín a tukov, až po baktérie zhromaždené počas dňa. Ak si chcete znova vychutnať dokonale čisté šošovky, stačí ich dať do nádoby s tekutinou, najlepšie cez noc. Prípravok urobí všetko za vás.

Okrem dezinfekcia zaručuje Easy Sept® správnu hydratáciu, vďaka ktorej sa šošovky vždy pohodlne používajú. Nevysychajú ani nespôsobujú podráždenie očí. Zbavíte sa aj takzvaného pieskového pocitu pod viečkami. Roztok Easy Sept® je vhodný aj pre najcitlivejšie oči a pre alergikov, pretože neobsahuje žiadne konzervačné látky. Jeho zloženie je inšpirované fungovaním ľudského oka a jeho potrebami.

Či už chcete svoje šošovky odložiť na noc alebo na niekoľko dní - nie je pre nich lepšie prostredie než puzdro naplnené roztokom Easy Sept®. Po ponorení do neho získajú späť svoje cenné vlastnosti a sú odrezaní od vonkajšej kontaminácie. Prípravok obnovuje ich pružnosť, mäkkosť a hydratáciu. Už po 6 hodinách sú šošovky opäť v perfektnom stave, pripravené na nasadenie.

 

Kto ocení ošetrujúci roztok Easy Sept®?

 
  • ľudí, ktorí hľadajú produkty najvyššej kvality;
  • ľudí, ktorí radi skúšajú najnovšie produkty s ďalšími funkciami;
  • užívateľa všetkých mäkkých typov kontaktných šošoviek;
  • alergici aj osoby, ktoré majú citlivé oči;
  • všetci, ktorým záleží na dokonalej dezinfekciu a starostlivosť o šošovky.
 

Puzdro určené na dezinfekciu šošoviek - ako to funguje?

 

V balení s roztokom Easy Sept® nájdete nádobu s platinovým katalytickým diskom. Po naliatí kvapaliny do neho disk prispieva k šumeniu, čo zvyšuje účinnosť dezinfekcie. Po 6 hodinách je tekutina úplne neutralizovaná na fyziologický roztok bezpečný pre oči. Po tejto dobe môžete svoje šošovky bezpečne nasadiť. Nezabudnite ich chvíľu pred ich nasadením je ešte opláchnuť v oxidačné tekutine.

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml3,52 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Easy Sept® 360 ml
Váš názor