Okuliare Emoji

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 106

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 106

Page
na stránku

Detské okuliare Emoji

Korekcia zrakových vad u najmladších je náročná úloha a na to sú potrebné dobré okuliare. Emoji – vlastná značka Kontakto.sk – vznikla s myšlienkou na túto výzvu. V jej rámci ponúkame starostlivo vypracované a módné okuliarové rámy, ktoré umožňujú bezpečnú a efektívnu korekciu krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu – u detí aj mládeže. Sú to okuliare, ktoré pútajú pozornosť a povzbudzujú k pravidelnému noseniu, čo je predsa jedna z najväčších ťažkostí, ktorá sa objavuje pred opatrovníkmi!

Vysoká kvalita detských okuliarov Emoji

V detských okuliaroch Emoji boli použité materiály najlepšej triedy – ľahké a zároveň odolné. Vďaka tomu je rám pohodlný aj pri neustálom používaní a dobre znáša výzvy, ktoré sa objavujú s každým novým dňom. V spojení s premysleným dizajnom, vypracovaným najväčšími špecialistami, zabezpečuje stabilitu a presné usadenie na nose a ušiach – bez tlaku, ale aj zbytočného voľna. Dieťa môže behať, skákať a nakláňať sa, pričom má rám stále v pôvodne zvolenej pozícii. To je záruka bezpečnosti a efektívnej korekcie zrakovej vady.

Okuliare Emoji - neobyčajná alternatíva pre deti a tínedžerov

Medzi okuliarmi Emoji nájdete rôznorodé rámy, vhodné pre dievčatá aj chlapcov, a to nielen pre niekoľkoročné, ale aj pre vstupujúce do dospievajúceho veku. Produkty sú charakteristické veľkým výberom farieb. Od klasických čiernych, hnedých, zlatých a námorníckej modrej, cez bledomodrú, ružovú a červenú, až po priehľadné a polopriehľadné rámy. Skúsenosti ukazujú, že najmladší používatelia najradšej siahajú po živých a veselých farbách, zatiaľ čo tínedžeri uprednostňujú stlmenejšie verzie, nevynikajúce príliš z prijatého odevu. V tvaroch korekčných okuliarov Emoji prevláda klasika: okrúhle, oválne a obdĺžnikové. Väčšinu rámov charakterizuje trochu masívnejšia konštrukcia, výrazne sa značiaca na tvári. V katalógu značky sa nachádzajú aj jemnejšie modely, hlavne vyrobené z kovu. Takáto rozmanitosť umožňuje presné prispôsobenie okuliarov Emoji typu krásy a vkusu dieťaťa alebo tínedžera.

Okuliare Emoji - vyjadrujú vkus a osobnosť dieťaťa

Nie nadarmo bola značka pomenovaná takto. Emotikony (ang. emoji) vyjadrujú viac ako desiatky slov. Nájdete to odzrkadlené v rôznorodom dizajne detských okuliarov Emoji. Množstvo farieb, tvarov a vzorov ponúka výber presne takých rámov, ktoré budú súladné s vkusom dieťaťa a efektívne vyjadria jeho osobnosť. Chcete, aby dieťa ochotne nosilo okuliare, korigujúc vlastnú zrakovú vadu? Dovoľte mu vybrať si svoje obľúbené! Také, v ktorých sa bude cítiť dobre a efektívne si vytvorí svoj vlastný obraz.

Vynikajúca kvalita za dobrú cenu

Zraková vada u detí sa môže zmeniť dokonca veľmi krátkom čase. Navyše, najmladším sa rýchlo mení vkus a to, čo milovali pred niekoľkými mesiacmi, dnes môže skončiť na zozname toho, čomu sa treba vyhnúť. Preto sú korekčné okuliare pre deti Emoji spojené s atraktívnymi cenami - aby nutnosť výmeny rámu za nový nebola príliš zaťažujúca pre opatrovníkov.

Pozrite sa na ďalšie značky detských okuliarov: