EYE SEE Plus Hyaluronan 100 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

6,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Superhydratujúcí viacúčelový roztok na kontaktné šošovky. Roztok EYE SEE Plus Hyaluronan pre starostlivosť o všetky mäkké kontaktné šošovky s hyaluronátom sodným.

 
Pre mäkké šošovky každého typu - ošetrujúci roztok pôsobí priaznivo pri kontakte so všetkými mäkkými šošovkami korekčnými aj kozmetickými ale aj s dvojtýzdňovými, mesačnými a aj s ročnou výmenou.
Vhodné pre alergikov - ošetrujúci roztok je založený výlučne na farmaceutických, nie kozmetických zložkách. Preto nespôsobuje alergické reakcie a môžu ho používať aj ľudia s mimoriadne citlivými očami.
Komplexné čistenie - ošetrujúca kvapalina už za pár hodín odstráni z povrchu šošoviek všetky možné nečistoty, ktoré sa tam nahromadili počas dňa. Odstraňujú sa bielkovinové usadeniny, lipidy, prach a nečistoty.
Hydratačná prísada - ošetrujúci roztok obsahuje hyaluronát sodný - zložku známu svojimi silnými hydratačnými vlastnosťami. Vďaka tomu šošovky znovu získajú svoju počiatočnú vlhkosť a stanú sa opäť mimoriadne pohodlnými na používanie.
Profesionálna dezinfekcia - EYE SEE Plus Hyaluronan
Profesionálna dezinfekcia - kvapalina má silný baktericídny účinok, ktorý zbavuje šošovky nebezpečných mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobiť nebezpečné očné infekcie.
Bezpečné skladovanie - nepoužité šošovky umiestnené do nádoby s ošetrujúcou tekutinou získavajú späť svoje cenné vlastnosti a sú úplne bezpečné, pretože neprichádzajú do kontaktu s vonkajšími nečistotami.
 

Charakteristika roztoku na šošovky EYE SEE Plus Hyaluronan:

 

EYE SEE Plus Hyaluronan je účinný a jemný. Používa sa na uchovávanie, dezinfekciu, na odstránenie bielkovinového povlaku a všetkých nečistôt z povrchu šošoviek, a vďaka obsahu hyaluronánu ich dokonale hydratuje. Roztok EYE SEE Plus hyaluronane poskytuje primeranú hydratáciu a ochranu šošoviek a očí, poskytuje predtým nedosiahnuteľný komfort nosenia všetkých mäkkých kontaktných šošoviek, vrátane silikón hydrogélových. Hyaluronát sodný je prírodný polymér, vyskytujúci sa v ľudskom oku. To má za následok, že tekutina je viskoelastická a má vysokú schopnosť viazať vodu. Hyaluronát sodný je prítomný v mnohých variantách. Roztok EYE SEE, používa najlepšie, zdravé, čisté liekové formy, a nie produkt používaný v kozmetickom priemysle alebo živočíšneho pôvodu, takže riziko alergickej reakcie pri užívaní tekutiny sa zníži takmer na nulu.

Zloženie:

  • Čistiaci prostriedok,
  • hyaluronát sodný,
  • 0,1% HPMC,
  • 0,01% EDTA,
  • 0,00015% PHMB,
  • izotonický roztok pufra.
Viac informácií
VýrobcaEYE SEE
ZnačkaEye See
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml6,49 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:EYE SEE Plus Hyaluronan 100 ml
Váš názor