Horien 1 Day Disposable 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 20 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

17,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Horien 1 Day Disposable sú jednodenné kontaktné šošovky vyrobené z vysoko zvlhčeného hydrogélového materiálu Ocufilcon D. Sú odlievané špeciálnou technológiou do formy, ktorá zabezpečuje dokonalý tvar, optimálne pohodlie a trvalú zrakovú ostrosť. Tieto kontaktné šošovky sú vhodné pre každého nositeľa šošoviek, ktorý nechce tráviť každý deň nad ich starostlivosťou. Nepotrebujete roztok ani iné pomôcky.

 
Vysoký stupeň hydratácie - až 55% a má priamy vplyv na schopnosť šošovky viazať v sebe vodu. To sa následne pretaví do blahodarnej hydratácie, ktorá prekryje aj oči a zabráni ich vysušovaniu a podráždeniu.
Okamžité prispôsobenie oku - vysoká pružnosť materiálu, z ktorého sú šošovky vyrobené, znamená, že sa už chvíľu po nasadení plne prispôsobia individuálnemu tvaru oka a zostanú na jeho povrchu stabilné - bez vypadávania či zrolovania.
Odolnosť voči znečisteniu - každá šošovka je vyrobená z inovatívneho materiálu, vďaka čomu je vysoko odolná voči hromadeniu proteínových usadenín a iných škodlivín. Vďaka tomu sú šošovky aj po celom dni čisté a svieže.
Jednodňový režim - nepáči sa vám, že sa musíte o šošovky starať každý večer? Potom by vás mali osloviť Horien 1 Day Disposable, pretože sú určené na jednodňové použitie - večer jeden pár vyberiete a vyhodíte a ráno siahnete po ďalšom páre.
Efektívna korekcia zraku - pravidelné a správne používanie šošoviek pomáha predchádzať rozvoju zrakových chýb, ako je krátkozrakosť a ďalekozrakosť.
Ochrana pred UV žiarením - Horien 1 Day Disposable
Ochrana pred UV žiarením - obohatenie každej šošovky o moderné UVA/UVB filtre znamená, že absorbujú takmer 98 % škodlivého slnečného žiarenia a prispievajú k ešte lepšiemu zdraviu očí.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Horien 1 Day Disposable:

 

Horien 1 Day Disposable sú jednodenné kontaktné šošovky vyrobené z vysoko zvlhčeného materiálu Ocufilcon D s 55% obsahom vody. Pokročilá technológia použitá pri výrobe šošoviek zaisťuje užívateľom pohodlie pri nosení po celý deň a ideálne navlhčenie. Bez nutnosti nosenia roztokov pre údržbu, bez rizika alergie. Šošovky obsahujú UVA a UVB filter.

V radoch pacientov s očnou chorobou je veľa ľudí, ktorí trpia rôznymi alergiami alebo podráždením očí. Jednodňové šošovky majú obrovskú výhodu, pretože ráno do očí nasadíte nový, hygienicky nezávadný pár, ktorý po jeho použití, jednoducho vyhodíte do odpadkového koša. Každý deň tak máte zaistený hygienicky nezávadný pár kontaktných šošoviek. Navyše dochádza k ochrane vašich očí, pretože šošovky majú implementovaný UV filter, ktorý chráni vašu rohovku pred pôsobením UVA a UVB žiarením.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky Horien 1 Day Disposable určené?

 

Jednodňové kontaktné šošovky Horien 1 Day Disposable sú vhodné ako kompenzačná pomôcka pre pacientov s krátkozrakosťou a ďalekozrakosti. Vďaka modernej konštrukcii sú šošovky vhodné pre ľudí, ktorí nemajú predchádzajúce skúsenosti s nosením kontaktných šošoviek.

 

Parametre kontaktných šošoviek Horien 1 Day Disposable:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Horien
Výrobca HORIEN
Sférická dioptria sila -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 134 x 10-9
Obsah vody 55%
Materiál Ocufilcon D
Filtr UV ~98% UVA/UVB
Viac informácií
VýrobcaHORIEN
ZnačkaHorien
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 20 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Horien 1 Day Disposable 30 šošoviek
Váš názor