Horien 1 Day Disposable EasyDay 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 20 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

16,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Jednorázové kontaktné šošovky Horien 1 Day Disposable EasyDay sú príkladom šikovnej aplikácie modernej technológie a inovatívnych materiálov s cieľom poskytnúť užívateľovi najvyššie pohodlie pri používaní. Jedná sa o optické riešenie, ktoré uspokojí každého - začiatočníkov aj pokročilých nositeľov šošoviek.

Pokročilá technológia - šošovky boli vytvorené pomocou modernej a pokročilej technológie, vďaka čomu získali mimoriadne priaznivé parametre a poskytli tak používateľom pohodlie pri používaní špičkového produktu.
Intenzívna hydratácia - jedným z parametrov, ktorý si zaslúži ďalšiu zmienku, je vysoký stupeň hydratácie a výsledná intenzívna hydratácia šošoviek. Vďaka tomu sa nemusíte obávať suchosti a podráždenia očí.
Efektívna korekcia zraku - šošovky sú k dispozícii v záporných dioptriách a širokom rozsahu, čo z nich robí ideálny produkt na korekciu myopie a výber najlepšieho páru je rýchly a jednoduchý.
Dodatočné UV filtre - šošovky taktiež poskytujú dodatočnú ochranu očí pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Je to možné vďaka obohateniu zloženia šošoviek Horien 1 Day Disposable EasyDay o moderné UVA/UVB filtre.
Žiadne riziko alergií - Horien 1 Day EasyDay
Žiadne riziko alergií - použitie inovatívneho materiálu s vysokou mierou priepustnosti kyslíka, rovnako ako jednodňový režim používania šošoviek, významne znižuje riziko alergických reakcií v očiach.
Žiadna ďalšia starostlivosť - jednodňové používanie šošoviek znamená aj oslobodenie od povinnosti denne ich čistiť ošetrujúcim roztokom. Celkom jednoducho - zložíte šošovky, odhodíte ich a ráno nasadíte nový pár.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Horien 1 Day Disposable EasyDay

 

Jednorazové kontaktné šošovky Horien 1 Day Disposable EasyDay majú vylepšené parametre - vysoký stupeň hydratácie a vysokú priepustnosť kyslíka. Vďaka nim sú po celý deň vysoko zvlhčené a poskytujú očiam voľný prístup k vzduchu - nevytvárajú medzi nimi a okolitým prostredím nepriepustnú bariéru. To znamená, že problém suchých očí je vylúčený a riziko infekcie je výrazne znížené. Šošovky boli vytvorené pomocou pokročilej výrobnej technológie. Počas tohto procesu bol vyvinutý ešte lepší tvar šošoviek – plochejší povrch, tenšie hrany a zväčšený priemer. Vďaka tomu sa šošovky ešte rýchlejšie a presnejšie prispôsobia individuálnemu tvaru oka, vďaka čomu zostávajú nepostrehnuteľné a nepohybujú sa. Riziko mikroúrazov zmizne.

Jednodenné šošovky Horien 1 Day Disposable EasyDay nevyžadujú ďalšiu starostlivosť s použitím ošetrujúceho roztoku. Ich použitie je spojené s nižším rizikom infekcií a alergických reakcií - vzhľadom na to, že nemajú dostatok času na akumuláciu nebezpečných mikroorganizmov a znečisťujúcich látok. Navyše majú komplex filtrov UVA/UVB, vďaka čomu absorbujú viac ako 90% škodlivého slnečného žiarenia a poskytujú očiam ďalšiu ochranu pred nepriaznivými účinkami vonkajšieho prostredia.

   

Parametre kontaktných šošoviek Horien 1 Day Disposable EasyDay:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Horien
Výrobca HORIEN
Sférická dioptria sila -6,00 až -1,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Obsah vody 55%
Materiál Ocufilcon D
Filtr UV Áno
Viac informácií
VýrobcaHORIEN
ZnačkaHorien
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 20 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Horien 1 Day Disposable EasyDay 30 šošoviek
Váš názor