Horien Disposable 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 20 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

7,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Celodenná hydratácia - vďaka použitiu moderného materiálu Ocufilcon D, s vysokým stupňom hydratácie, poskytujú šošovky očiam žiadanú celodennú hydratáciu, čím sa eliminuje problém suchosti a podráždenia.
Vhodné pre citlivé oči - používanie jednorazových šošoviek Horien Disposable nespôsobuje vysušenie, začervenanie ani pocit cudzieho telesa v oku. Z tohto dôvodu tento typ skla ocenia aj ľudia s mimoriadne citlivým zrakom.
Prispôsobený tvar - použitie technológie odlievania do formy umožnilo značke Horien vytvárať šošovky s dokonalým tvarom, presne padnúce na oko a zabraňujúce akémukoľvek možnému posunutiu alebo vypadnutiu.
Vysoká úroveň priepustnosti kyslíka - to je charakteristická vlastnosť starostlivo navrhnutých šošoviek. Poskytuje rohovke neustály prístup kyslíku, ktorý je potrebný na to, aby oči boli zdravé a fungovali v plnej sile.
Odolnosť voči znečisteniu - Horien Disposable
Odolnosť voči znečisteniu - hladký a mäkký povrch šošoviek je uspokojivo odolný voči hromadeniu proteínových usadenín a rôznym druhom znečistenia zvonku.
Denný režim - jeden pár šošoviek je možné používať celý mesiac, ale iba v dennom režime. To zahŕňa vybratie šošoviek tesne pred spaním a ich umiestnenie do nádobky s vhodne zvolenou ošetrovacou tekutinou.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Horien Disposable:

 

Kontaktná šošovka Horien Disposable je asférická šošovka s jednomesačnou výmenou na každodenné nosenie. Hydrogel s vysokým stupňom zavlhčenia a tenká geometria šošovky zaisťuje správnu funkciu rohovky. Polymer Ocufilcon D, z ktorého je šošovka vyrobená, umožňuje veľkú priepustnosť kyslíka a vody, zároveň lepšie zavlhčuje oko a nespôsobuje prílišné prilepenie šošovky k oku. Šošovka Horien je taktiež viac odolná proti nalepeniu sa usadenín na povrch. Vlastnosti šošovky zaisťuje bezpečnosť, zdravý vzhľad očí, pohodlie, dokonalú viditelnosť po celý deň a pohodlie pri nosení.
Technológia odliatkov šošoviek Horien vo forme (Spun-Cast) zaisťuje perfektné prispôsobenie šošovky k oku. Správna pohyblivosť šošovky umožňuje správnu výmenu slznej tekutiny. Šošovka je veľmi tenká – v súvislosti s tým je pohodlná a zároveň pevná. Je neobvykle odolná proti nalepovaniu usadenín bielkovín a nečistôt.

 

Parametre kontaktných šošoviek Horien Disposable:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Horien
Výrobca HORIEN
Sférická dioptria sila -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6 - asférická
Priemer 14,2
Dk/t 134 x 10-9
Obsah vody 55%
Materiál Ocufilcon D
Technológia Odliatok vo forme
Hrúbka centrálnej časti 0,06mm (pri -3,00D)
Farba transparentná / farebná
Filtr UV ~98% UVA/UVB
Viac informácií
VýrobcaHORIEN
ZnačkaHorien
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 20 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Horien Disposable 3 šošovky
Váš názor