Horien Disposable EasyDay 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

6,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Mäkké hydrogélové kontaktné šošovky Horien Disposable EasyDay sú mesačné kontaktné šošovky. Vďaka vylepšenému tvaru a priaznivým parametrom sú pri každodennom používaní extrémne pohodlné. Ľahko sa aplikujú, sú bezpečné pre oči a zaručujú dokonalú kvalitu videnia. Sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených užívateľov šošoviek.

Dlhodobá hydratácia - použitie vysoko hydratovaného materiálu umožnilo tvorcom vytvoriť vysoko hydratované šošovky, ktoré túto vlhkosť udržujú až niekoľko hodín a chránia oči používateľa pred vysychaním.
Vylepšený tvar - šošovky boli vytvorené pomocou presnej technológie odlievania. Výsledkom je, že sa vyznačujú vylepšeným tvarom - tenšími okrajmi a dokonale rovným povrchom. Takže sa ešte lepšie prispôsobia oku a zostanú nepostrehnuteľné po celú dobu používania.
Vysoko kvalitné videnie - šošovky Horien Disposable EasyDay poskytujú lepšiu zrakovú ostrosť v porovnaní so sférickými šošovkami. Obraz viditeľný po ich aplikácii je ostrý, nasýtený as väčším kontrastom. Žiadne mžitky ani odrazy.
Jednoduchá a intuitívna aplikácia - každá šošovka má na jednej strane svetlo modrý odtieň. Jedná sa o doplnok, ktoré nespôsobuje žiadnu zmenu farby očí, ale robí aplikáciu šošoviek oveľa jednoduchšie a intuitívnejšie a riziko nesprávneho zavedenia klesá takmer na nulu.
Dostupná cena - Horien Disposable EasyDay
Dostupná cena - šošovky Horien Disposable EasyDay sú jedným z najlepších návrhov v tejto cenovej kategórii, preto ich ocenia najmä ľudia, ktorí používajú také optické riešenie prvýkrát a nechcú sa vystavovať zbytočným nákladom v prípade, že by na tento spôsob korekcie zraku rezignovali.
Denný režim - jeden pár šošoviek môžete používať až 30 dní. Jedinou podmienkou je dodržať denný režim ich používania, tj. Vybrať šošovky pred spaním a umiestniť ich do nádoby s ošetrujúcim roztokom.
 

Vlastnosti šošoviek Horien Disposable EasyDay:

 

Bol vytvorený špecialistami v optickom priemysle na základe pokročilej výrobnej technológie kontaktných šošoviek Horien Disposable EasyDay a je produktom, ktorý stojí za pozornosť každého. Vďaka použitiu hydrogélu, vysoko hydratovaného materiálu, kontaktné šošovky udržujú hydratáciu po mnoho hodín a zabraňujú vysychaniu očí. Nevytvárajú nepriepustnú bariéru medzi okom a prostredím, naopak - poskytujú rohovke voľný prístup kyslíka, a chránia tak oči pred nebezpečnými infekciami. Technológia In-mold umožnila vývojárom vytvárať šošovky s dokonalým tvarom - rovný povrch a tenké hrany. Vďaka tomu sa šošovky okamžite prispôsobia individuálnemu tvaru oka, nepohybujú sa, nekrčia sa a zostávajú nezistiteľné po celú dobu používania. Nespôsobujú mikroúrazy.

Kontaktné šošovky Horien Disposable EasyDay boli na jednej strane obohatené svetlo modrým odtieňom - pre ešte jednoduchšiu a intuitívnejšiu aplikáciu. Sú cenovo dostupné a ponúkajú videnie vo vysokom rozlíšení, čím sa stávajú jednými z najoceňovanejších šošoviek na trhu.

 

Parametre kontaktných šošoviek Horien Disposable EasyDay:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Horien
Výrobca HORIEN
Sférická dioptria sila -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Obsah vody 55%
Materiál Ocufilcon D
Technológia Odliatok vo forme
Viac informácií
VýrobcaHORIEN
ZnačkaHorien
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Horien Disposable EasyDay 3 šošovky
Váš názor