Okuliare Hugo Boss

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 195

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 195

Page
na stránku

Dioptrické a slnečné okuliare Hugo Boss

Značka Hugo Boss už mnoho rokov vedie na trhu luxusného oblečenia a doplnkov. Rámy najvyššej triedy si nasadzujú nielen veľkí znalci módy - ich minimalizmus a dokonalá kvalita spracovania prekvapí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Dlhoročné skúsenosti nemeckej firmy sa odrážajú v jej unikátnych a nadčasových projektoch pre ženy a mužov.

Hugo Boss - značka (okuliarová) s bohatou históriou

Nemecká spoločnosť Hugo Boss sa už niekoľko desaťročí angažuje vo výrobe štýlového oblečenia a doplnkov. Na jeho mimoriadnu rozpoznateľnosť má vplyv výnimočný dizajn, ktorý široko čerpá z európskych tradícií. Firma začala svoju činnosť v roku 1923 - pôvodne sa zaoberala výhradne výrobou uniform, avšak v 50. rokoch rozšírila svoj sortiment o obleky, ktoré sú dodnes predmetom snov štýlových mužov.

Ťažko nájsť lepší doplnok k dobre ušitému obleku než sú elegantné okuliare. Dizajnéri Hugo Boss to dobre vedia, preto ich jednoduché, štýlové rámy môžete smelo nasadiť k bielej košeli alebo dlhej šatke. Luxusná značka dbá na to, aby každý produkt označený jej logom bol vyrobený s výnimočnou starostlivosťou o detaily - pre nemeckú spoločnosť má aj najmenší detail veľký význam.

Inovatívny pohľad na tradíciu podľa Hugo Boss

Značka Hugo Boss neobmedzuje svoju ponuku na tradičné, klasické rámy. Luxusný dom módy neustále usiluje o dokonalosť - spojenie známych motívov a inovatívnych riešení je charakteristickým znakom nemeckej firmy. Dizajnéri Hugo Boss najčastejšie vyberajú populárne tvary rámov, teda modely obdĺžnikové a oválne, no v rôznorodej kolekcii možno nájsť pravé skvosty.

Okuliare tejto značky nadväzujú na metropolitný štýl spojený s nemeckou tradíciou a moderným dizajnom. Neustále hľadanie nových nápadov zabezpečuje, že ponuka Hugo Boss zahŕňa aj okrúhle, poloválne a polokvadrátové rámy. Kovové, plastové a titánové modely alebo ponuky bezrámikových rámov sa budú páčiť ako starším, tak aj mladším nositeľom okuliarov. Elegantné a luxusné rámy nemeckej značky sú doplnkom, ktorý by mal byť súčasťou kolekcie každého milovníka nadčasovej módy.

Prečo sa rozhodnúť pre rámy značky Hugo Boss?

Všetky modely značky Hugo Boss boli vytvorené s využitím najlepších výrobných metód. Nemecká spoločnosť kladie veľký dôraz na kvalitu spracovania svojich doplnkov - vďaka tomu nový majiteľ rámov nemusí mať obavy, že by im hrozilo náhodné poškodenie. Použitie materiálu vysokej kvality robí z okuliarov Hugo Boss spoľahlivý doplnok, ktorý sa dokonale osvedčí ako pri pokojnej kancelárskej práci, tak aj počas vykonávania náročných fyzických cvičení.

Rámy Hugo Boss sa budú páčiť ženám a mužom, ktorí si cenia univerzálne doplnky. Klasický a nadčasový dizajn zabezpečuje, že okuliare nemeckého domu módy môžu svojho majiteľa sprevádzať bez ohľadu na príležitosť - elegantná čierna je vždy dobrým výberom, rovnako ako stlmene, no výnimočne zemité farby.

Elegantne a originálne - unikátne okuliarové ponuky od Hugo Boss

Jedným z najviac špektakulárnych doplnkov označených logom Hugo Boss sú klasické slnečné okuliare. Čierne sklá a rámy pridávajú tajomstvo a vytvárajú okolo ženy alebo muža auru prestíže. Vynikajúco vyzerajú v spoločnosti elegantného kabáta alebo dobre ušitého obleku a perfektne sa osvedčujú ako doplnok k obyčajnému letnému tričku alebo vzdušným a krátkym šatám.

Korekčné rámy vytvorené nemeckým dizajnérom sú charakteristické jednoduchosťou - utlmené farby a klasické vzory ľahko prispôsobiť každej stylizácii, čo sa obzvlášť páči zástancom univerzálnych doplnkov. Okuliarnici, ktorí uprednostňujú výrazné doplnky, môžu siahnuť po modrých rámoch alebo vybrať štýlové modely vyrobené z lesklého zlatého kovu. Rovnako zaujímavo vyzerajú rámy v odtieňoch šedej alebo zelenej.

Poznajte vlajkové značky Hugo Boss

Nemecká spoločnosť sa chce prispôsobiť požiadavkám svojich zákazníkov – každý z nás očakáva od okuliarov niečo iné, preto slávny dom módy sa rozhodol vytvoriť samostatné značky, ktoré najlepšie zapadnú do potrieb cieľového sektora spotrebiteľov. Dôsledkom tohto rozhodnutia bolo vyčlenenie značky Hugo aj značky Boss – obe sa vyznačujú charakteristickými štýlmi pri zachovaní najvyšších štandardov kvality, inovácií a udržateľného rozvoja.

Slávny dom módy zdôrazňuje, že záleží mu na spokojnosti každého zákazníka. Milovníci stlmenej elegancie sa určite zamilujú do značky Boss, ktorá sa zameriava na tvorbu doplnkov najvyššej kvality – v rôznorodej kolekcii sa našlo miesto aj na klasické, ako aj na casual a športové projekty. Značka Hugo je zameraná predovšetkým na osoby, ktoré nemajú radi schématické konanie.

Pozrite si aj iné verzie okuliarov Hugo Boss: