Lesklé puzdro na šošovky

počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

3,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Každý užívateľ kontaktných šošoviek si určite uvedomuje, aká dôležitá je ich každodenná starostlivosť. Na tento účel sa používajú špeciálne vytvorené prípravky, ktoré umožňujú komplexné čistenie a dezinfekciu šošoviek a pripravujú ich na ďalšie nosenie (užívanie). Vďaka týmto aktivitám si môžeme byť istí, že naše šošovky sú bezpečné pre naše zdravie a hygienu. Je tu však ešte jeden kľúčový problém, na ktorý by sme mali pamätať. Ide o správne skladovanie šošoviek, ktoré by sa malo prebiehat ať aj pomocou špeciálne na to určených nádob. Na tento účel sa oplatí vybaviť sa výrobkom, ktoré nám to umožní.

Lesklé puzdrá na šošovky sú malé a kompaktné okrúhle krabičky, určené na uloženie kontaktných šošoviek. Vyznačujú sa elegantným lesklým dizajnom a metalickou ružovou farbou. Nádoby boli označené tak, aby bolo jasné, ktorá z nich by mala slúžiť na uloženie ľavej a pravej šošovky. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nereaguje s kvapalinou na čistenie šošoviek. V týchto nádobách môžete svoje šošovky skladovať, keď ich práve nenosíte. Sú tiež malé a praktické, takže ich môžete ľahko vziať všade so sebou, vložiť ich do kabelky, kufra alebo batohu.

Oplatí sa vybaviť sa týmto potrebným produktom, aby ste mali vždy istotu, že sú vaše šošovky bezpečne uložené. Pred každým použitím si nezabudnite dezinfikovať nádoby horúcou vodou. Rovnako dôležité - vymieňajte nádobu čo najčastejšie, aby ste zabránili množeniu baktérií. To vám pomôže udržať vaše oči zdravé a bezpečné.

Puzdro je dodávané v rôznych farbách a zasielané náhodne.

Viac informácií
VýrobcaPOLYTECH CHEM.
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení1 kus
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Lesklé puzdro na šošovky
Váš názor