Live Daily Disposable 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

14,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Jednodňové kontaktných šošovky Live Daily Disposable sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu priepustného pre kyslík. Jedná sa o produkt renomovanej značky Cooper Vision. Jednodňové režim nosenia poskytuje komfort, ostré videnie a pohodlné použitie.

 
Celodenné zvlhčovanie očí - miera hydratácie šošoviek dosahuje 56%, vysoký obsah vody v technológii Aquagen zaisťuje rozmiestnenie vody ako v celom materiáli, tak i na povrchu šošovky. Táto skutočnosť garantuje prirodzené zvlhčovanie šošoviek celý deň.
Silikón-hydrogelový materiál - kontaktné šošovky sú vyrobené z mateiálu Somofilcon A, čo je mäkký, zdravie a pre oko nezávadný druh látky.Jeho ďalší charakteristikou je vysoká priepustnost kyslíka, vďaka čomu používateľ pocíti komfort a stabilitu kvality videnia po celý deň ich užívania.
UV filter - chrániť zrak je naozaj veľmi dôležité. Kontaktné šošovky Live sú vybavené UV filtre, ktoré chránia oči pred slnečným žiarením, a teda blokujú až 98% žiarenia UVB a 78% žiarenia UVA.
Prispôsobenie sa oku - kontaktné šošovky Live sú dostupné v širokej škále dioprií a veľkostí, preto si môžete vybrať šošovky ktoré budú presne podľa vášho gusta, a to ako šošovky určené na krátke vzdialenosti, tak na ďaleké.
 

Charakteristika jednodenných kontaktných šošoviek Live Daily Disposable

 

Kontantné šošovky Live Daily Disposable boli vyrobené pomocou technológie Aquagen. Vďaka vysokému obsahu vody (hydratácia až 56%) pociiťuje užívateľ komfort po celý deň. Voda je obsiahnutá ako v materiáli, z ktorého je šošovka vyrobená, tak sa tiež vyskytuje na jej povrchu. Vďaka tome sú oči prirodzene zvlhčované v priebehu celého dňa.

Silikón-hydrogelový materiál Somofilcon A s vysokou priepustnosťou kyslíka zaisťuje nezávadnosť šošoviek pre ľudské oči. Ďalším doplnkom je UV ochrana pred škodlivým slnečným žiarením. Jednodňové kontaktné šošovky Live sú jednoducho použiteľné.

 

Komu sú kontaktné šošovky Live Daily Disposable určené?

 

Live sú šošovky vyrobené pre každodenné nosenie. Jednodňový typ nosenie je výhodná pre svoju nenáročnosť a absencii nutnosti o kontaktné šošovky pečovat.Live sa odporúčajú osobám trpiacim ďaleko- aj krátkozrakosťou. Šošovky osloví pacienty, ktorí ocenia výhodné riešenie, pohodlie silikón-hydrogélového materiálu, tí, ktorí vedú aktívny život aj tí, ktorí kombinujú korekciu chýb zraku používaním okuliarov aj kontaktných šošoviek. Je to tiež možnosť pre tých, ktorí neboli spokojní s riešením korekcie chyby zraku to do chvíle (napr. zistili, že im sú šošovky v oku nepríjemné).

V prípade šošoviek Live môže používateľ zabudnúť na potrebu osobitnej starostlivosti. Nevyžadujú použitie ošetrovacích roztokov alebo puzdier. Každý deň sa použije nový pár, ktorý je nielen pohodlný, ale aj bezpečný a hygienický. Balenie obsahuje 30 kusov jednorazových šošoviek.

 

Parametre kontaktných šošoviek Live Daily Disposable:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Live
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 86 x 10-9
Obsah vody 56%
Materiál Somofilcon A
Technológia AquaGen
Filtr UV 98% UVB, 78% UVA
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Live Daily Disposable 30 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky Live Daily Disposable 30 kusov?

Šošovky Live Daily Disposable 30 kusov môžu byť vybrané samostatne na základe parametrov produktu, alebo optometristom. Sú dostupné v baleniach obsahujúcich 30 kusov, čo zabezpečuje pohodlné a dlhodobé dodávky. Navyše, šošovky obsahujú technológiu AquaGen, ktorá zaisťuje efektívne zvlhčenie na úrovni 55%, čo zvyšuje komfort nosenia počas celého dňa.

Sú šošovky Live Daily Disposable bezpečné?

Áno, šošovky Live Daily Disposable sú bezpečné na používanie, najmä kvôli ich jednorazovému charakteru. Každý pár je nový a zabalený osobitne, čo minimalizuje riziko infekcie oka spojené s opakovaným používaním šošoviek. Okrem toho, sú vyrobené z materiálu Somofilcon A, ktorý je šetrný k očiam.

Na akú vadu zraku sú šošovky Live Daily Disposable?

Šošovky Live Daily Disposable sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, pretože majú typ korekcie sférickej.

Ako si nasadiť šošovky Live Daily Disposable?

Pred nasadením šošoviek Live Daily Disposable je vždy potrebné si dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom vyberte šošovku z balenia a umiestnite ju na konček prsta ukazováka. Držiac viečka, jemne umiestnite šošovku do stredu oka a uvoľnite viečka.

Ako si vybrať šošovky Live Daily Disposable?

Na vybratie šošoviek Live Daily Disposable sa odporúča umyť a osušiť ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko a použite palec a ukazovák na jemné stlačenie šošovky, aby ste ju odstránili. Jednodňové šošovky nevyžadujú čistenie ani uchovávanie.