Miru 1day 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

25,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Miru 1day sú jednodenné kontaktné šošovky dostupné v ponuke firmy Menicon, renomovaného japonského producenta kontaktných šošoviek, ktorý ako prvý získal patent pre silikónový monomér.

 
Schopnosť zadržiavať vodu - šošovky sú dokonale zvlhčené, vydržia aj niekoľko hodín po aplikácii. Je to kvôli ich schopnosti zadržiavať vodu v sebe.
Materiál Hioxifilcon A - na výrobu šošoviek použili tvorcovia ultramoderný, vysoko hydratovaný silikón-hydrogélový materiál, vďaka ktorému sa výrazne zvýšil komfort používania kontaktných šošoviek.
Vylepšený dizajn - jedinečná štruktúra šošoviek prispela k zníženiu trenia medzi viečkom a šošovkou, čím sa eliminovalo riziko podráždenia a problém s pocitom šošoviek na očiach.
Blister s biokompatibilnou kvapalinou - každá šošovka je umiestnená vo veľmi tenkom, hliníkovom obale naplnenom vysoko kvalitnou biokompatibilnou kvapalinou. Vďaka tomu si šošovky, aj keď sa nepoužívajú, zachovávajú svoje cenné vlastnosti po veľmi dlhú dobu.
30 kusov v balení - ten správny čas vyskúšať daný typ šošoviek alebo ich skombinovať s iným balením rovnakej veľkosti, ale inou dioptriou a vytvoriť tak set plne prispôsobený vašej zrakovej chybe.
Jednodňový režim - Miru 1day
Jednodňový režim - šošovky sú určené na jednodňové použitie, čo znamená, že každé ráno na vás čaká nový a svieži pár. Je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí si cenia zvýšenú hygienu a vedú dynamický životný štýl.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Miru 1day:

 

Kontaktné šošovky Miru 1day sú silikón-hydrogélové šošovky určené na dennú výmenu. Na výrobu kontaktných šošoviek Mire bol použitý materiál Hioxifilcon A - materiál, ktorý obsahuje vysoké percento vody - 57%. Navyše, šošovky sú vybavené dokonalou technológiou, vďaka ktorej sú schopné zadržiavať vodu. Vďaka tomu zostávajú kontaktné šošovky zvlhčené po celý deň, čo sa bezprostredne prejavuje zvýšením komfortu nosenia a zmenšením pocitu suchých očí.

Kontaktné šošovky Miru 1day znižujú mieru trenia šošovky a očného viečka počas žmurkania. To je umožnené vďaka využitiu unikátnej konštrukcie hrán šošovky CENTRAFORM.

Kontaktné šošovky Miru 1day sú balené v obale z hliníka, ktorý je tým najtenším obalom na svete, má hrúbku 1 mm. Kontaktné šošovky, ktoré sú uložené v blistri tak, aby sa čo najviac uľahčilo ich denné nasadzovanie. Tvar blistra je konštruovaný tak, aby sa zabraňoval kontakt šošovky so svojím vonkajším okrajom, čím chráni kontaktné šošovky pred možným kontaktom s baktériami alebo inými nečistotami. Kontaktné šošovky Miru 1 Day podporujú zdravie očí a udržiavanie hygieny.

 

Parametre kontaktných šošoviek Miru 1day:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Miru
Výrobca Menicon Co. Ltd.
Sférická dioptria sila -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 19 x 10-9
Obsah vody 57%
Materiál Hioxifilcon A
Dizajn CENTRAFORM
Viac informácií
VýrobcaMenicon Co. Ltd.
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Miru 1day 30 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky Miru 1day 30 kusov?

Na výber šošoviek Miru 1day 30 kusov môžete využiť vlastné parametre zraku alebo sa poradiť s optometristom. Balenie obsahuje 30 kusov šošoviek, čo zaisťuje pohodlie na dlhé obdobie používania. Navyše, tieto šošovky majú vysokú úroveň hydratácie dosahujúcu 57%, čo sa prejavuje v komforte nosenia po celý deň.

Sú šošovky Miru 1day bezpečné?

Áno, šošovky Miru 1day sú bezpečné na používanie. Vyrábané sú renomovaným výrobcom Menicon Co. Ltd., čo zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť. Okrem toho, ako jednodňové kontaktné šošovky, eliminujú riziko infekcií a alergií, zabezpečujúc čerstvosť pri každom nosení.

Na akú vadu zraku sú šošovky Miru 1day?

Šošovky Miru 1day sú určené na korekciu krátkozrakosti.

Ako si nasadiť šošovky Miru 1day?

Nasadenie šošoviek Miru 1day je jednoduché a pohodlné. Pred nasadením šošovky je potrebné si dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom šošovku jemne položte na konček prsta ukazováka a opatrne ju umiestnite na oko. Po vložení šošovky je potrebné skontrolovať, či necítite diskomfort alebo prítomnosť cudzieho telesa pod viečkom.

Ako si vybrať šošovky Miru 1day?

Demontáž šošoviek Miru 1day je rovnako jednoduchá. Po umytí a osušení rúk jemne stiahnite dolné viečko nadol a šošovku jemne posuňte smerom k stredu oka prstom druhej ruky. Potom šošovku opatrne zložte a vyhoďte.