Miru 1day 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

25,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Miru 1day sú jednodenné kontaktné šošovky dostupné v ponuke firmy Menicon, renomovaného japonského producenta kontaktných šošoviek, ktorý ako prvý získal patent pre silikónový monomér.

 
Schopnosť zadržiavať vodu - šošovky sú dokonale zvlhčené, vydržia aj niekoľko hodín po aplikácii. Je to kvôli ich schopnosti zadržiavať vodu v sebe.
Materiál Hioxifilcon A - na výrobu šošoviek použili tvorcovia ultramoderný, vysoko hydratovaný silikón-hydrogélový materiál, vďaka ktorému sa výrazne zvýšil komfort používania kontaktných šošoviek.
Vylepšený dizajn - jedinečná štruktúra šošoviek prispela k zníženiu trenia medzi viečkom a šošovkou, čím sa eliminovalo riziko podráždenia a problém s pocitom šošoviek na očiach.
Blister s biokompatibilnou kvapalinou - každá šošovka je umiestnená vo veľmi tenkom, hliníkovom obale naplnenom vysoko kvalitnou biokompatibilnou kvapalinou. Vďaka tomu si šošovky, aj keď sa nepoužívajú, zachovávajú svoje cenné vlastnosti po veľmi dlhú dobu.
30 kusov v balení - ten správny čas vyskúšať daný typ šošoviek alebo ich skombinovať s iným balením rovnakej veľkosti, ale inou dioptriou a vytvoriť tak set plne prispôsobený vašej zrakovej chybe.
Jednodňový režim - Miru 1day
Jednodňový režim - šošovky sú určené na jednodňové použitie, čo znamená, že každé ráno na vás čaká nový a svieži pár. Je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí si cenia zvýšenú hygienu a vedú dynamický životný štýl.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Miru 1day:

 

Kontaktné šošovky Miru 1day sú silikón-hydrogélové šošovky určené na dennú výmenu. Na výrobu kontaktných šošoviek Mire bol použitý materiál Hioxifilcon A - materiál, ktorý obsahuje vysoké percento vody - 57%. Navyše, šošovky sú vybavené dokonalou technológiou, vďaka ktorej sú schopné zadržiavať vodu. Vďaka tomu zostávajú kontaktné šošovky zvlhčené po celý deň, čo sa bezprostredne prejavuje zvýšením komfortu nosenia a zmenšením pocitu suchých očí.

Kontaktné šošovky Miru 1day znižujú mieru trenia šošovky a očného viečka počas žmurkania. To je umožnené vďaka využitiu unikátnej konštrukcie hrán šošovky CENTRAFORM.

Kontaktné šošovky Miru 1day sú balené v obale z hliníka, ktorý je tým najtenším obalom na svete, má hrúbku 1 mm. Kontaktné šošovky, ktoré sú uložené v blistri tak, aby sa čo najviac uľahčilo ich denné nasadzovanie. Tvar blistra je konštruovaný tak, aby sa zabraňoval kontakt šošovky so svojím vonkajším okrajom, čím chráni kontaktné šošovky pred možným kontaktom s baktériami alebo inými nečistotami. Kontaktné šošovky Miru 1 Day podporujú zdravie očí a udržiavanie hygieny.

 

Parametre kontaktných šošoviek Miru 1day:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Miru
Výrobca Menicon Co. Ltd.
Sférická dioptria sila -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 19 x 10-9
Obsah vody 57%
Materiál Hioxifilcon A
Dizajn CENTRAFORM
Viac informácií
VýrobcaMenicon Co. Ltd.
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Miru 1day 30 šošoviek
Váš názor