Miru 1month 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

25,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Miru 1month sú mesačné kontaktné šošovky firmy Menicon, japonského producenta kontaktných šošoviek s vysokým hodnotením.

 
Dodatočná hydratácia - aby boli šošovky pri každodennom používaní ešte pohodlnejšie, tvorcovia ich obohatili o ďalší zvlhčujúci prvok.
Vysoký koeficient priepustnosti - týka sa predovšetkým kyslíka a vďaka nemu poskytujú šošovky ešte väčšiu záruku zdravia očí. Poskytujú rohovke neustály prístup vzduchu.
Nanogloss povlak - mäkký, tenký a hladký povrch šošoviek prispieva k zvýšeniu ich odolnosti proti hromadeniu usadenín a zlepšeniu kvality videnia. Okrem toho sú kontaktné šošovky pre oko takmer nepostrehnuteľné.
Vysoká zraková ostrosť - používanie šošoviek umožňuje raz a navždy sa rozlúčiť s rozmazanými a zdeformovanými obrazmi. Kontaktné šošovky zaručujú vysokú zrakovú ostrosť a sú prispôsobené potrebám krátkozrakých aj ďalekozrakých ľudí.
Veľké balenie - obsahuje len šesť šošoviek, no vystačí na tri mesiace pravidelného používania. Skvelý spôsob, ako ušetriť čas aj peniaze.
Mesačná výmena - Miru 1month
Mesačná výmena - jeden pár šošoviek môžete používať až 30 dní. Ide však o plánovaný typ použitia a vyžaduje si pravidelnú, večernú starostlivosť pomocou špeciálnej tekutiny.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Miru 1month:

 

Sú to kontaktné šošovky vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, Asmofilcon A. Miru 1month charakterizuje veľmi vysoká úroveň priepustnosti kyslíka, pomer Dk / t je 161. Využitie pokročilej technológie MeniSilk™ umožňuje rozšírenie kyslíka po celej kontaktnej šošovke a tak sa zaručuje správna oxygenácia a ďalšia hydratácia.

U najnovších silikón-hydrogélových kontaktných šošoviek, firma Menicon použila pri ich výrobe inovatívnu vrstvu Nanogloss™. Vďaka nej je povrch šošoviek Miru 1month naozaj hladký v porovnaní s kontaktnými šošovkami iných firiem. Bezprostredne to vyplýva pri redukcii tvorby bielkovinových usadenín a baktérií, čím sa viditeľne zlepšil komfort a ostrosť videnia. Navyše, jedinečný dizajn kontaktných šošoviek znižuje pocit suchosti oka.

 

Pre koho sú šošovky Miru 1month určené?

 

Sú to kontaktné šošovky vyrobené pre osoby, ktoré preferujú šošovky na mesačnú výmenu. Odporúčajú sa hlavne osobám, ktoré:

  • hľadajú najvyššiu kvalitu kontaktných šošoviek
  • trpia suchosťou očí
  • očakávajú vysoký komfort počas nosenia
 

Parametre kontaktných šošoviek Miru 1month:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Miru
Výrobca Menicon Co. Ltd.
Sférická dioptria sila -13,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,3; 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 161 x 10-9
Obsah vody 40%
Materiál Asmofilcon A s vrstvou Nanogloss™
Technológia MeniSilk™
Viac informácií
VýrobcaMenicon Co. Ltd.
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Miru 1month 6 šošoviek
Váš názor