MyDay® 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

20,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky MyDay sú jednodenné sférické kontaktné šošovky vytvorené firmou Cooper Vision.

 
Technológia Aquaform - umožnila vytvorenie šošoviek s vysokou hydratáciou naviazaním vlhkosti v štruktúre šošoviek. Pohodlné riešenie aj pre príliš suché oči.
Zaoblené okraje - vylepšená štruktúra šošoviek, viditeľná predovšetkým na zaoblených okrajoch, znížila trenie medzi šošovkou a viečkom. Tým sa odstránil problém podráždenia a začervenania.
Mäkkosť a pružnosť - materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, je mäkký a pružný, čo výrazne uľahčuje aplikáciu šošoviek a odstraňuje problém s ich pocitom.
Ochrana pred UV žiarením - šošovky sú mimoriadne nápomocné pri udržiavaní dlhodobého zdravia očí, pretože sú obohatené o moderné UVA/UVB filtre chránia pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, absorbujú viac ako 97%.
Denný režim - MyDay
Denný režim - šošovky MyDay sú určené na jednodňové použitie, to znamená, že večer ich zložíte a vyhodíte a ráno siahnete po novom a sviežom páre. Žiadna dodatočná starostlivosť.
30 kusov v balení - stačí na 15 dní pravidelného používania. Toto balenie vám umožní vyskúšať si daný typ šošoviek alebo ich skombinovať s inými s inou dioptriou a vytvoriť tak sadu, ktorá sa dokonale hodí k vašej zrakovej chybe.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek MyDay:

 

Sú to mäkké silikón - hydrogélové kontaktné šošovky tretej generácie, vyrobené s materiálu Stenfilcon A. Charakterizuje ich vysoký stupeň hydratácie a vysoká priepustnosť kyslíka, tým zaručujú nositeľovi vysoký komfort pri ich nosení. Za výnimočnú priepustnosť kyslíka je v kontaktných šošovkách MyDay zodpovedná špeciálna štruktúra Smart Silicon. Tu tvorí špeciálne kanáliky, ktorými je kyslík dodávaný k rohovke.

Kontaktné šošovky obsahujú UV filtre, UVA (85%) a UVB (96%).

 

Pre koho sú kontaktné šošovky myDay určené?

 

Tieto kontaktné šošovky sú určené pre osoby, ktoré trpia krátkozrakosťou. Sú vytvorené pre používateľov, ktorí dávajú prednosť jednodňovom kontaktným šošovkách a vysokému komfortu pri ich nosení. Sú doporučované osobám, ktoré majú problémy so suchosťou oka pri nosení iných šošoviek.

 

Parametre kontaktných šošoviek MyDay®:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky MyDay
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +5,00 D (každých 0,25 D)
+5,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,4
Priemer 14,2
Dk/t 100 x 10-9
Zavodnenie sklon 54%
Materiál Stenfilcon A
Technológia Aquaform®
Filtr UV 96% UVB, 85% UVA
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaMyDay
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:MyDay® 30 šošoviek
Váš názor