MyDay Multifocal 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

29,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

MyDay® Multifocal sú jednodňové silikón-hydrogélové kontaktné šošovky pre osoby s presbyopiou. Boli vytvorené pre užívateľov s aktívnym životným štýlom, ktorí potrebujú moderné a pohodlné šošovky, ktoré s nimi udržia krok. Je to produkt spoločnosti Cooper Vision - známa a oceňovaná miliónmi ľudí.

 
Pre osoby s presbyopiou - multifokálne kontaktné šošovky MyDay® sú navrhnuté tak, aby korigovali presbyopiu a umožnili ľuďom s týmto zrakovým postihnutím žiť čo najpohodlnejšie.
Jasné videnie na akúkoľvek vzdialenosť - vďaka jedinečnej technológii Binocular Progressive System™ zaručujú šošovky jasné videnie na blízko, na diaľku aj na stredné vzdialenosti.
Vysoký faktor priepustnosti kyslíka - šošovky zaručujú rohovke voľný prístup kyslíka zo vzduchu a udržujú tak oči v dobrej kondícii. Tie sú bez infekcie a predčasnej únavy.
Moderná technológia Aquaform® - je zodpovedná za zvýšenú schopnosť šošoviek akumulovať molekuly vody a spolu s vysokým stupňom hydratácie poskytuje intenzívnu hydratáciu a tým oslobodenie od suchých a podráždených očí.
Ochrana pred UV žiarením - MyDay Multifocal

 
Ochrana pred UV žiarením - získaná vďaka UVA/UVB filtrom, ktoré blokujú 85% a 96% škodlivého žiarenia a chránia vaše oči.
Jednoduchá aplikácia - tenšie okraje, mäkkosť a flexibilita sú vlastnosti šošoviek MyDay® Multifocal, vďaka ktorým sa ľahko a intuitívne nasadzujú a nerobia problémy pri odnímaní.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek MyDay® Multifocal:

 

MyDay® Multifocal sú denné multifokálne (progresívne) kontaktné šošovky. Boli vytvorené na efektívnu a pohodlnú korekciu presbyopie. Používajú silikón-hydrogélový materiál Stenfilcon A, vyznačujúci sa vysokými hodnotami jednotlivých parametrov: priepustnosti kyslíka a hydratácie. Vďaka tomu sú šošovky extrémne pohodlné – zostávajú zvlhčené po mnoho hodín a nespôsobujú tak vysušenie ani podráždenie očí. Nevytvárajú nepriepustnú bariéru medzi okolím a okom a dávajú tak rohovke stály, 100% prístup k životodarnému kyslíku zo vzduchu. To udržuje oči v dobrom stave, chráni ich pred infekciami a znižuje únavu očí; aj na konci dňa sú osviežené a bez začervenania. Hydratáciu zvyšuje moderná technológia Aquaform® použitá v šošovkách. Vďaka nemu MyDay® Multifocal zadržiava vodu ešte lepšie v rámci svojich limitov a zaručuje mnoho hodín komfortu používania.

Kontaktné šošovky MyDay® Multifocal obsahujú moderné UV filtre, ktoré chránia vaše oči pred nebezpečným slnečným žiarením a negatívnymi vplyvmi, ktoré kontakt s týmto žiarením prináša.

MyDay® Multifocal zaisťuje jasné videnie na akúkoľvek vzdialenosť vďaka jedinečnej technológii CooperVision® Binocular Progressive System™, ktorá zaručuje vysoké rozlíšenie na blízko aj na diaľku a na stredné vzdialenosti. Môžete pohodlne čítať, sledovať televíziu, riadiť auto a vykonávať mnoho činností, ktoré doteraz spoluutvárali váš každodenný život. MyDay® Multifocal – vďaka ich vylepšenej štruktúre – sa ľahšie nanášajú ako mnoho iných šošoviek dostupných na trhu. Je to dané ich mäkkosťou, pružnosťou a tenšími okrajmi. Šošovky sa rýchlo prispôsobia oku a akonáhle si nájdu svoje miesto, neposúvajú sa, neskladajú a ešte menej vypadávajú.

MyDay® Multifocal sú denné progresívne šošovky. To znamená, že na ich použitie nepotrebujete žiadnu ďalšiu tekutinu ani nádobu. Môžete si ich nasadiť ihneď po zakúpení a užívať si maximálny komfort používania. Denné kontaktné šošovky sú skvelé pre aktívnych ľudí, ktorí často cestujú a/alebo majú suché a podráždené oči.

 

Kedy by ste si mali vybrať progresívne šošovky MyDay® Multifocal?

 
  • Pokiaľ vám bola diagnostikovaná presbyopia a hľadáte alternatívu k tradičným progresívnym dioptrickým okuliarom.
  • Ak si aj napriek svojej zrakovej vade chcete užívať život a venovať sa všetkým činnostiam, ktoré ste doteraz robili, vrátane hrania obľúbeného športu alebo cestovania.
  • Pokiaľ sú vaše oči náchylné k suchu, začervenaniu, slzeniu a napriek tomu chcete šošovky používať – MyDay® Multifocal tieto potreby vďaka vylepšenej štruktúre a parametrom a tiež jednodňovému režimu použitia vyhovie.
  • Ak chcete vyskúšať moderný produkt od výrobcu známeho a oceňovaného po celom svete.
  • Pokiaľ sa chcete vyhnúť potrebe ďalších starostlivosti o šošovky.
 

Parametre kontaktných šošoviek MyDay® Multifocal:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky MyDay
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -12,00 až -10,00 D (každých 0,50 D)
-10,00 až +8,00 D (každých 0,25 D)
Addicia Low (až +1.25), Mid (až +1.75), High (až +2.50)
Zakrivenie 8,4
Priemer 14,2
Dk/t 100 x 10-9
Zavodnenie sklon 54%
Materiál Stenfilcon A
Technológia Binocular Progressive System™, Aquaform®
Filtr UV 85% UVA, 96% UVB
Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaMyDay
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:MyDay Multifocal 30 šošoviek
Váš názor