Precision 1-DAY 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

22,09 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

PRECISION1® sú moderné denné náhradné kontaktné šošovky. Navrhnuté a vytvorené najcennejšie a najznámejšou značkou na trhu: Alcon. Jedná sa o šošovky s vysokým komfortom používania, vynikajúcou kvalitou videnia, rovnako ako jednoduchosťou a rýchlosťou nasadenie. To sú vlastnosti, vďaka ktorým šošovky PRECISION1® spĺňajú všetky požiadavky a očakávania a stávajú sa nevyhnutným produktom od prvej aplikácie.

 
Najvyšší komfort používania - vyniká prinajmenšom z niekoľkých prvkov: dokonalá hydratácia, vysoká hodnota parametra priepustnosti kyslíka, vylepšená konštrukcia a jednoduché nasadenie a zložení.
Šošovky, s ktorými zostanete - výskumy naznačujú, že približne 20% šošoviek bolo počas prvého roku používania opustěné. PRECISION1® sa líšia. Jedná sa o šošovky, ktoré si zamilujete a zostanete u nich dlhšie, hlavne vďaka ich vynikajúcim parametrom.
Videnie s vysokým rozlíšením - kontaktné šošovky PRECISION1® vám poskytnú ostrý obraz a sýte farby. Zabudnete, že sa stretávate s akoukoľvek vadou zraku.
Unikátna technológia SMARTSURFACE® - povrch šošoviek je pokrytý tenkou, priepustnú, ale odolnou vrstvou, skladajúci sa z 80% vody, ktorá zodpovedá za hodiny hydratácie.
Jednoduchá aplikácie - PRECISION1
Jednoduchá aplikácie - šošovky sa vkladajú rýchlo a intuitívne. To deklaruje 9 z 10 ľudí, vrátane začínajúcich užívateľov.
Moderná UV ochrana - výrobca obohatil šošovky o moderné UV filtre, ktoré blokujú dva druhy škodlivého slnečného žiarenia (UVA a UVB) až o 99%.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek PRECISION1®:

 

S PRECISION1® sa musí užívateľ vysporiadať s modernými materiálmi a technológiami. Materiál Verofilcon A zaručí 51% hydratácie v stredu a 80% hydratácie na povrchu, ktorá trvá mnoho hodín. Problematiku zvlhčovania vylepšuje inovatívna technológia SMARTSURFACE®, vďaka ktorej šošovky získali tenkú, odolnú a priepustnú vrstvu vysoko zvlhčujúce látky, väčšinou zložené z vody. Je to dokonalá podpora pre jemné oči s narušenou tvorbou sĺz a syndrómom suchého oka. A dobre navlhčené šošovky sú zárukou pohodlia - ich nepostřehnutelnost a žiadne podráždenie očí. Kontaktné šošovky sa vyznačujú vysokou priepustnosťou kyslíka (Dk / t = 100), vďaka ktorej kyslík voľne prúdi z prostredia do rohovky a udržuje ju v dobrom stave. Tiež vaše oči osvieži a budú odpočinuté po dlhú dobu.

Tvorcovia tiež vylepšili štruktúru šošoviek. PRECISION1® sa vyznačujú ultra tenkými okrajmi, vďaka ktorým sa rýchlejšie prispôsobia očiam a neexistuje spôsob, ako je cítiť pred očami alebo akým by mohli dráždiť očnú buľvu. Jedným z najdôležitejších prvkov, ktorým všetci užívatelia venujú pozornosť, je kvalita videnia. Kontaktné šošovky PRECISION1® zaisťujú presné videnie s vysokým rozlíšením - s vysokou ostrosťou a dokonalou sýtosťou farieb. Bez ohľadu na prevládajúce svetelné podmienky.

Aplikácia šošoviek je tiež dôležitá. Výrobca prehlasuje, že PRECISION1® sú najpohodlnejšie a ľahko nasaditeľné. Lepšie sa drží na špičke prsta a udržujú si dokonalý tvar od prvých sekúnd po vybratí z blistra, takže ušetríte čas na správne nastavenie tvaru. 9 z 10 testovaných osôb uviedlo, že sa ľahko používajú. A to znamená, že PRECISION1® je tiež vhodný pre ľudí, ktorí práve začínajú svoje dobrodružstvo s kontaktnými šošovkami. Tvorcovia navyše obohatili zloženie šošoviek o komplex moderných UV filtrov, ktoré blokujú približne 90% škodlivého UVA žiarenia a dokonca 99% UVB žiarenia.

Kontaktné šošovky PRECISION1® sú určené pre jednodňové použitie. To znamená, že nemusíte riešiť ďalšiu starostlivosť a očistné kúry alebo kupovať ďalšie prípravky. Každý deň len siahnete po novom a sterilným páru šošoviek a po použití je hodíte do koša.

 

Pre koho sú jednodenné kontaktné šošovky PRECISION1® vhodné?

 
  • pre ľudí, ktorí hľadajú moderné kontaktné šošovky s vynikajúcimi technologickými riešením,
  • pre ľudí, ktorí dôverujú známym a široko oceňovaným značkám,
  • pre krátkozraké i ďalekozraké,
  • pre osoby, ktoré majú sklony k suchým očiam,
  • pre ľudí, ktorí očakávajú maximálny komfort počas ich užívania,
  • pre aktívnych ľudí,
  • pre tých, ktorým sa nechce o šošovky ďalej starať a venovať ich starostlivosť svoj čas,
  • pre každého, kto chce mať na dostupné perfektne čisté a sterilné kontaktné šošovky.
 

Parametre kontaktných šošoviek PRECISION1®:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Precision
Výrobca ALCON
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,3
Priemer 14,2
Dk/t 100 x 10-9
Zavodnenie sklon 51% (vnútorne), 80% (na vonkajšom povrchu)
Materiál Verofilcon A
Technológia SMARTSURFACE®
Filtr UV 90% UVA, 99% UVB
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Precision 1-DAY 30 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky PRECISION1® 30 kusov?

PRECISION1® 30 kusov sú jednodňové kontaktné šošovky, ktoré si môžete ľahko vybrať sami na základe vlastných parametrov zraku. Dostupné v balení obsahujúcom 30 kusov, zabezpečujú pohodlie a komfort na celý mesiac používania. Ich vysoká gradientná hydratácia zabezpečuje, že sú vhodné pre ľudí očakávajúcich dlhodobé zvlhčenie a sviežosť.

Sú šošovky PRECISION1® bezpečné?

Áno, šošovky PRECISION1® sú bezpečné na používanie, najmä vzhľadom na to, že ide o šošovky na jedno použitie. Každé nové nosenie zabezpečuje sviežosť a minimalizuje riziko infekcií očí spojených s dlhodobým používaním.

Pre aké vady zraku sú PRECISION1®?

PRECISION1® je určené pre ľudí s vadami zraku, ako sú krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť. Vďaka svojmu sférickému typu korekcie zabezpečujú ostré videnie na krátke aj na dlhé vzdialenosti.

Ako si nasadiť šošovky PRECISION1®?

Nasadenie šošoviek PRECISION1® je ľahké a rýchle. Malo by sa umyť a osušiť ruky, potom vybrať šošovku z balenia a umiestniť ju na koniec ukazováka. Potom držiac dolné viečko, jemne vložiť šošovku do stredu oka. Po umiestnení šošovky na oko, jemne uvoľnite viečko a skontrolujte, či je šošovka správne umiestnená.

Ako zložiť šošovky PRECISION1®?

Odstránenie šošoviek PRECISION1® je tiež jednoduché. Je potrebné umyť a osušiť ruky, potom jemne stiahnuť dolné viečko dole, aby sa odhalila šošovka. Potom jemne stlačiť šošovku medzi ukazovákom a palcom a vybrať ju. Jednorazové šošovky nevyžadujú čistenie ani skladovanie v dezinfekčnom roztoku.