Precision 1-Day for Astigmatism 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

76,39 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

PRECISION1® for Astigmatism sú jednodňové šošovky určené pre astigmatikov. Jeden z najmodernejších produktov na trhu, vytvorený známou a rešpektovanou značkou: Alcon. Šošovky sa vyznačujú intenzívnou a dlhotrvajúcou hydratáciou a vylepšenou štruktúrou. Zaručujú videnie vo vysokom rozlíšení a ochranu pred UV žiarením. To všetko za atraktívnu cenu.

 
Vhodné pre astigmatikov - popísané šošovky sú určené pre astigmatikov s veľkými i menšími očnýmivadami. Sú k dispozícii v širokej škále valcov a dioptrií.
Kontaktné šošovky, pri ktorých zostanete - výskumy ukazujú, že veľká časť nositeľov opustí vybrané šošovky približne po roku. PRECISION1® for Astigmatism sú šošovky, u ktorých vydržíte dlhšie, pretože sa veľmi pohodlne používajú a poskytujú účinnú korekciu zraku.
Vylepšená konštrukcia - viditeľná hlavne v tenších hranách, ultratenké aj pri vysokých hodnotách dioptrie. To uľahčuje nasadzovanie šošoviek, a to aj pre začínajúcich používateľov.
Moderná technológia SMARTSURFACE® - výberom PRECISION1® pre astigmatizmus si vyberiete šošovky s intenzívnou a dlhodobou hydratáciou. Tá je možná vďaka technológii zvyšujúce hydratáciu šošoviek na povrchu až o 80%.
Jednodňové použitie - PRECISION1 for Astigmatism
Jednodňové použitie - každý deň na vás čaká nový a nový pár šošoviek. S PRECISION1® pre astigmatizmus nemusíte siahnuť po ďalších roztokách alebo púzdrach.
Ochrana pred UV žiarením - získaná vďaka obohateniu šošoviek komplexom moderných filtrov blokujúcich dva typy škodlivého žiarenia: UVA a UVB, a to dokonca v 99%.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek PRECISION1® for Astigmatism:

 

Základom popísaných šošoviek je inovatívny materiál Verofilcon A. V stredu sa vyznačuje úrovňou hydratácie 51% a na povrchu až 80%. Druhá hodnota je výsledkom použitia modernej technológie SMARTSURFACE®, pri ktorej sú šošovky pokryté tenkou, dobre priepustnú a pritom odolnou vrstvou zvlhčujúce látky zložené prevažne z vody. To všetko poskytuje hodiny intenzívnej hydratácie, vďaka ktorým sa šošovky nosí extrémne pohodlne - zostávajú nezistiteľné a nespôsobujú suchosť ani podráždenie očí, pretože je znížené trenie na línii šošovky - viečka. To je dôležité najmä pre ľudí, ktorí denne bojujú s narušenou tvorbou sĺz alebo syndrómom suchého oka.

Tórické šošovky PRECISION1® for Astigmatism tiež dosiahli vysokej priepustnosti kyslíka (Dk / t = 90). Výsledkom je, že šošovky nevytvárajú nepriepustnú bariéru medzi očami a okolitými oblastmi. Naopak - sú tak ľahké a priepustné, že zaisťujú voľný tok kyslíka z prostredia do rohovky, vďaka čomu zostáva v dobrom stave, odolný voči infekciám a oči sú po dlhú dobu odpočinuté.

Denná torické šošovky PRECISION1® for Astigmatism sa vyznačujú vylepšeným dizajnom s tenšími okrajmi, pričom aj najvyšší korekčnej sila dosahuje hrúbku len 0,1 mm. To je nesmierne dôležité v prípade šošoviek pre astigmatikov, ktorí sú pri používaní okuliarov s veľkou vadou videnia nútení voliť hrubé, často objemné šošovky. U šošoviek tento problém zmizne. Rýchlo sa prispôsobí vašim očiam a vy zabudnete, že je vôbec nosíte. Dôkazom toho, že používate šošovky, je to, že zažijete pozoruhodne jasné videnie - s vysokou ostrosťou a sýtosťou farieb bez ohľadu na svetelné podmienky Kontaktné šošovky PRECISION1® for Astigmatism sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých užívateľov. Nasadenie a vybratie je rýchle, pohodlné a intuitívne. Po vybratí šošoviek z blistra si šošovky zachovajú svoj tvar, takže nestrácate čas ich správnym umiestnením. A prispôsobí sa oku behom niekoľkých sekúnd.

Do týchto šošoviek vložili tvorcovia komplex moderných UV filtrov, ktoré chránia vaše oči pred dvoma typmi nebezpečného ultrafialového žiarenia: UVA asi 90% a UVB až 99%. V našom obchode si môžete kúpiť šošovky PRECISION1® for Astigmatism v kladných i záporných korekčných dioptriacha so širokou škálou dostupných valcov. Vďaka tomu rýchlo nájdete pár plne vyhovujúci vašim vizuálnym potrebám.

 

Pre koho sú torické kontaktné šošovky PRECISION1® for Astigmatism?

 
  • pre astigmatikov so zrakovým postihnutím s kladnými alebo zápornými dioptriemi,
  • pre tých, ktorí hľadajú dobrý produkt za dobrú cenu,
  • pre tých, ktorí veria známym značkám,
  • pre ľudí, ktorí hľadajú moderné technologické riešenia a vynikajúce parametre kontaktných šošoviek,
  • pre ľudí, ktorí pociťujú suchosť v očiach,
  • pre aktívne osoby,
  • pre všetkých, ktorí nechcú strácať čas ďalšie starostlivosťou a očistou kontaktných šošoviek.
 

Parametre šošoviek PRECISION1® for Astigmatism:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Precision
Výrobca ALCON
Sférické sila -6,00 až 0,00 D (každých 0,25 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75
Os 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
Zakrivenie 8,5
Priemer 14,5
Dk/t 90 x 10-9
Hydratácia 51% (vnútorná), 80% (na vonkajšom povrchu)
Materiál Verofilcon A
Technológia SMARTSURFACE®
Filtr UV 90% UVA, 99% UVB
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Precision 1-Day for Astigmatism 90 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky PRECISION1® for Astigmatism 90 kusov?

Dostupné v balení obsahujúcom až 90 kusov, kontaktné šošovky PRECISION1® for Astigmatism ponúkajú pohodlie a dlhodobú výkonnosť. Môžete si ich vybrať sami, využívajúc uvedené parametre produktu, alebo sa poradiť s optometristom pre profesionálne hodnotenie vašich zrakových potrieb. Vďaka ich vysokému gradientnému hydratačnému účinku zabezpečujú komfort nosenia po celý deň.

Sú šošovky PRECISION1® for Astigmatism bezpečné?

Áno, šošovky PRECISION1® for Astigmatism sú bezpečné na používanie, poskytujú nielen pohodlie, ale aj vysokú úroveň bezpečnosti pre vaše oči. Vyrábané renomovaným výrobcom Alcon a vyrobené z materiálu Verofilcon A, zaručujú spoľahlivú kvalitu a bezpečnosť.

Pre aké vady zraku sú PRECISION1® for Astigmatism?

Šošovky PRECISION1® for Astigmatism sú určené na korekciu astigmatizmu, ktorý je jednou z najčastejších vôd zraku. Vďaka ich špeciálnej toryčnej konštrukcii umožňujú efektívnu korekciu tohto stavu, čo sa prejavuje jasným a ostrým videním.

Ako si nasadiť šošovky PRECISION1® for Astigmatism?

Aby ste správne nasadili šošovky PRECISION1® for Astigmatism, najprv si umyte a osušte ruky. Potom jemne vyberte šošovku z balenia a umiestnite ju na koniec ukazováka. Roztiahnite viečka druhou rukou a opatrne umiestnite šošovku na oko, pozerajúc nahor. Po umiestnení šošovky na oko, jemne uvoľnite viečka, zavrite oči a niekoľkokrát mrknite, aby sa šošovka správne usadila.

Ako zložiť šošovky PRECISION1® for Astigmatism?

Pre bezpečné zloženie šošoviek PRECISION1® for Astigmatism, najprv si umyte a osušte ruky. Potom roztiahnite viečka a prstom ukazovákom jemne posuňte šošovku na bielu časť oka. Potom jemne stlačte šošovku medzi ukazovákom a palcom a opatrne ju zložte.