PureVision® 2 HD 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

12,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Produkt je dočasne nedostupný.
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
 Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

Kontaktné šošovky PureVision 2 HD sú mesačné sférické kontaktné šošovky, ktoré vyrába líder na svetovom trhu - firma Bausch & Lomb.

Ultratenká štruktúra - šošovky PureVision sú jedným z najtenších kontaktných šošoviek dostupných na trhu. Preto sa veľmi ľahko aplikujú a pohodlne sa nosia - bez nepríjemného pocitu cudzieho telieska v oku.
Konštantná úroveň hydratácie - vďaka inovatívnej technológii Comfort Moist sú šošovky po celý deň udržiavané na vysokej úrovni hydratácie. Zaručujú najvyšší komfort používania, a to ako na okamih po aplikácii, tak aj po celodennom nosení.
Videnie s vysokým rozlíšením - šošovky PureVision 2 HD sú zárukou jasného a stabilného videnia bez odrazov, trblietania a halo-efektu.
Zjednodušený tvar - výrazne znižuje trenie medzi šošovkou a okom, čím sa znižuje problém predčasnej únavy očí a ich nezdravému začervenaniu.
Perfektná korekcie zraku - PureVision 2 HD
Perfektná korekcie zraku - šošovky sú určené pre klientov s krátkozrakosťou a ďalekozrakosťou. Ich pravidelné používanie spomaľuje rozvoj očných vád.
Jeden pár za mesiac - používa sa jeden pár šošoviek nepretržite po dobu až 30 dní. Pri používaní počas celého mesiaca, ak sa šošovka nevyberie, netreba používať roztok na ich uchovávanie. Je to výborné šetrenie peňaženky.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek PureVision® 2 HD:

 

Sú to mesačné kontaktné šošovky vyrobené zo silikón - hydrogélového materiálu Balafilcon A. Šošovky PureVision 2 HD je novinka firmy Bausch & Lomb, určená pre mesačné kontinuálne nosenie. Ich hlavnou výhodou je použitie technológie - High Definition - ktorá minimalizuje hallo efekt, znižuje odrazy a lesk. Hlavnou prednosťou je tiež vysoký faktor Dk/t, určujúce mieru priepustnosti kyslíka cez materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené. Výsledkom je, že sú oči menej unavené a náchylné k začervenaniu.

Kontaktné šošovky PureVision 2 HD boli vyvinuté na báze technológie ComfortMoist umožňujúce zachovanie trvalej vlhkosti na povrchu šošovky. Ďalšou výhodou je tiež zaoblený profil šošoviek, ktorý znižuje trenie medzi viečkom a povrchom šošovky pri žmurkaní. Kontaktné šošovky PureVision 2 HD to sú jedny z najtenších šošoviek na trhu.

 

Pre koho sú určené šošovky PureVision® 2 HD?

 

Tieto kontaktné šošovky sú určené pre osoby, ktoré preferujú mesačné šošovky a zároveň kladú dôraz na kvalitu a komfort pri ich nosení. Kontaktné šošovky sú tiež určené pre osoby, ktoré:

  • trávia veľa času pred počítačom,
  • trávia veľa času za volantom,
  • majú syndróm suchého oka.
 

Starostlivosť o kontaktné šošovky:

 

Kontaktné šošovky PureVision 2 HD sú predovšetkým pre kontinuálne nosenie, ale ak ju už z oka vyberieme, musíme ich uložiť do púzdra a vhodného roztoku. Na čistenie odporúčame roztoky značky Clean Active alebo rad iných čistiacich roztokov na trhu.

 

Parametre kontaktných šošoviek PureVision® 2 HD:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Značka Kontaktné šošovky PureVision
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 130 x 10-9
Zavodnenie sklon 36%
Materiál Balafilcon A
Technológia High Definition™, ComfortMoist™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:PureVision® 2 HD 3 šošovky
Váš názor