Puzdro na jednodenné šošovky

počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

3,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Puzdro na jednodenné šošovky od spoločnosti POLYTOUCH CHEM. Je vyrobené z kvalitného plastu. Je úplne kompaktný a vhodné na uloženie až 10 blistrov na jednodňové kontaktné šošovky. Toto príslušenstvo ku kontaktným šošovkám ocenia predovšetkým aktívne žijúci ľudia, ktorí často navštevujú posilňovne, bazény alebo vykonávajú rôznu fyzickú aktivitu, pri ktorej je nutné kontaktné šošovky meniť.

 

Vlastnosti puzdra na jednodenné šošovky

 

Toto praktické a napriek tomu štýlové puzdro je skvelou voľbou pre vaše obľúbené jednodňové kontaktné šošovky. Ľahko tu uložíte 5 párov blistrov, tedy 10 ks kontaktných šošoviek ľubovoľnej značky. Puzdro je vyrobené z odolného plastu a jeho povrch je v modernej bielej alebo granátovej farbe.

Vnútri puzdra nájdete praktické zrkadielko, ktoré vám pomôže pri nasadzovaní šošoviek v miestach, kde zrkadlo nenájdete. Zrkadielko iste ocenia aj dámy, pri rýchlom prepudrovanie nošteka alebo kontrole svojho make-upu. Toto puzdro je ideálnou voľbou pri cestovaní a na dovolenke. Vaše šošovky sú uložené bezpečia a pri preprave nedochádza k ich poškodeniu. Vďaka puzdre, ktoré má pomerne malý rozmer, si môžete svoje jednodenné šošovky vziať so sebou kamkoľvek a kdekoľvek si ich potom bez problémov nasadiť. Puzdro sa pohodlne zmestí aj do menšej kabelky, batohu, príručnej batožiny alebo batohu.

Viac informácií
VýrobcaBonasse Enterprises Co. Ltd.
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení1 kus
FarbaNavy, Pink, Silver, White
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Puzdro na jednodenné šošovky
Váš názor