ReNu® Multiplus 3x360 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

24,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Odolnosť voči tvorbe usadenín - zaradenie zložky s názvom Hydranate do ošetrujúcej tekutiny, ktorá odstraňuje proteíny denaturované pri každodennom používaní šošoviek, zvyšuje ich odolnosť voči hromadeniu usadenín.
Bez znečistenia - ošetrujúci roztok ReNu Multiplus bol obohatený o poloxamín – zložku s vysoko aktívnym povrchovým pôsobením, ktorá účinne odstraňuje tuky, usadeniny a znečisťujúce látky z prostredia a zanecháva šošovky čisté a pripravené na opätovné použitie.
Hydratačné vlastnosti - ošetrujúci roztok vďaka zvlhčujúcim látkam navracia šošovkám počiatočnú vlhkosť a robí ich pohodlné na používanie a zdravé pre oči aj napriek stále dlhšiemu a dlhšiemu používaniu.
Ochrana proti baktériám - ošetrujúca tekutina umožňuje dôkladné odstránenie mikroorganizmov, ktoré sú pre oči škodlivé. Môže za to zloženie obohatené o Dymed – úplne bezpečnú zložku pre oči, no smrteľnú pre baktérie.
Koncentrovaná receptúra - ReNu Multiplus
Koncentrovaná receptúra - len tri kvapky ošetrujúcej tekutiny stačia na dôkladné vyčistenie šošoviek od všetkých nečistôt.
 

Charakteristika roztoku na šošovky ReNu® Multiplus:

 

Výnimočná kombinácia zloženia roztoku ReNu Multiplus umožňuje jednoduchú starostlivosť o šošovky. Teraz je oplachovanie, dezinfekcia, uchovávanie, odstraňovanie bielkovinových usadenín, navlhčovanie, čistenie v jednej flaštičke Renu Multiplus. Zo zložiek, ktoré sa nachádzajú v roztoku Renu Multiplus môžeme vymenovať:

  • Hydranate - odstraňuje denaturované bielkoviny behom každodennej starostlivosti o šošovky, predchádza tvoreniu bielkovinových usadenín.
  • Poloxamín - vysoko účinný povrchovo aktívny prostriedok, odstraňuje mastnotu a znečistenie, ktoré pochádza z prostredia. Udržuje schopnosť šošoviek navlhčovať
  • Dymed - efektívny dezinfekčný prostriedok, ktorý nie je toxický pre očné tkaniny

Pre dezinfekciu šošovky stačí kvapnúťt 3 kvapky vody na každú stranu a potierať ich po dobu cca 20 sekúnd. Potom poriadne opláchnite povrch šošovky. Pre úplnú dezinfekciu musia byť šošovky ponechané v roztoku aspoň 20 sekúnd. Roztok Renu Multiplus je doporučovaný obzvlášť pre šošovky na častú výmenu.

Fľaštička obsahuje 3x360 ml roztoku Renu Multiplus.

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ReNu® Multiplus 3x360 ml
Váš názor