Superoptic 30 kapsúl

počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

9,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

SuperOptic je jednou z najčastejšie používaných kapsúl, ktoré pomáhajú udržiavať dobrý stav očí a zraku. Vďaka starostlivo vyvinutej zmesi vysoko kvalitných ingrediencií kapsuly vyhovujú potrebám každého dospelého človeka, ktorý zápasí so zhoršeným zrakom alebo má podozrenie na stratu zraku. Len 1 kapsula denne stačí na udržanie zdravia očí.

 
Udržanie správnej zrakovej ostrosti - možné vďaka receptúre obohatenej o mimoriadne cennú kyselinu dokosahexaenovú (DHA), zinok, vitamín B2 a A.
Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oku - luteín a zeaxantín, prítomné v žltej škvrne. Prenášané kapsulami vypĺňajú medzery, ktoré sa časom vytvoria v očiach.
Menej únavy a vyčerpania - vďaka Omega-3 kyselinám, niacínu, kyseline listovej a ďalším vitamínom B. Teraz ani dlhé hodiny práce pred počítačom nespôsobia stratu sviežosti a ostrosti zraku.
Ochrana proti škodlivým vonkajším faktorom - slnečnému žiareniu, modrému svetlu vyžarovanému obrazovkami elektronických zariadení, cigaretovému dymu a premenlivému vzduchu klimatizácie. Všetky faktory vedú k zhoršeniu zraku. Kapsuly pred nimi účinne chránia.
Len 1 kapsula denne - SuperOptic kapsuly
Len 1 kapsula denne - stačí na absorbovanie všetkých blahodarných zložiek a cenných účinkov SuperOptic.
Jednoduché užívanie - vďaka vylepšenému obalu sa kapsula hladko kĺže po jazyku a pažeráku. Ľahko sa užíva a rýchlo sa vstrebáva do tela.
 

Vlastnosti kapsúl SuperOptic:

 

Očné problémy deklaruje takmer 80 % ľudí, z toho len 39 % užíva prípravky, ktoré chránia a odďaľujú výskyt rôznych druhov očných ochorení. SuperOptic je doplnok stravy, ktorý podporuje a chráni zrakovú ostrosť. Obohatený o luteín a zeaxantín – dve zložky prirodzene sa vyskytujúce v ľudskom oku, v žltej škvrne – vypĺňa medzery v organizme. Stojí za zmienku, že luteín obsiahnutý v SuperOptic je najviac testovaný Floraglo® luteín.

Kapsuly poskytujú množstvo živín: zinok, meď, selén, mangán, vitamíny B2, A, E a C a cennú kyselinu dokosahexaenovú (DHA), ktorá vo veľkej miere prispieva k udržaniu správneho zraku. Táto starostlivo vybraná zmes zložiek chráni bunky pred oxidačným stresom - jedným z hlavných faktorov spôsobujúcich starnutie očí.

Niacín, kyselina listová, vitamín B6 a B12 znižujú pocit únavy a zrakovej únavy. Oči sú oddýchnuté a nestrácajú sviežosť ani po mnohých hodinách náročnej práce pred počítačom. Zloženie kapsuly je obohatené o zdravé Omega-3 kyseliny, ktoré podľa najnovších výskumov chýbajú v strave mnohých ľudí. Kapsuly boli vytvorené tak, aby umožnili telu čo najrýchlejšie absorbovať prospešné zložky v nich obsiahnuté. Vďaka hladkému povlaku kĺžu po jazyku a ľahko sa prehĺtajú.

 

Komu sa odporúča používať očné kapsuly SuperOptic?

 
  • pre ľudí starší ako 40 rokov - v dôsledku zhoršenia zraku, ktoré časom postupuje;
  • pre mladích ľudí vystavení škodlivým vonkajším faktorom - napríklad klimatizácia, cigaretový dym;
  • pre ľudí, ktorí každý deň používajú počítače a iné elektronické zariadenia;
  • pre ľudí, ktorí radi čítajú večer alebo v noci pri slabom osvetlení;
  • pre ľudí, ktorí sú často vystavení intenzívnemu slnečnému žiareniu;
  • pre ľudí, ktorí šoférujú po zotmení;
  • pre ľudí, ktorí majú zlú životosprácu.
 

SuperOptic - ako používať?

 

Užívajte 1 kapsulu denne s trochou vody. Nerozhrýzajte. Užívajte s jedlom. Neodporúča sa užívať deťom do 12 rokov a osobám alergickým na niektorú zo zložiek prípravku.

Viac informácií
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení1 kus
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Superoptic 30 kapsúl
Váš názor