TOTAL30® 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

39,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Alcon Vision Care vytvorilo vysoko a dlhodobo hydratované kontaktné šošovky, ktoré tiež preukázali vynikajúcu odolnosť voči akumulácii nečistôt. Sú to mesačné šošovky, ktoré si získali obľubu užívateľov po celom svete takmer okamžite po uvedení na trh. Máte tendenciu pociťovať suchosť očí? Chcete maximálne bezpečné kontaktné šošovky Potom sú TOTAL30® pravdepodobne produkt šitý na mieru vašim potrebám!

 
Produkt pre 21. storočie - kontaktné šošovky TOTAL30® spájajú moderné technológie, materiály a čerstvý pohľad tvorcov na potreby používateľov. Vďaka tomu spĺňajú očakávania tých najnáročnejších.
Technológia Water Gradient - vďaka technológii Water Gradient, jedinej takej na trhu, získali šošovky 55% hydratáciu vo vnútri a takmer 100% zvonku. To zaisťuje, že vaše oko má kontakt s jemným optickým riešením.
Dokonale hydratované kedykoľvek - šošovky so zvýšenou stabilitou hydratácie. Je 3krát väčšia ako v iných šošovkách a zaisťuje, že hydratácia trvá po celý deň nepretržitého nosenia a viac ako 30 dní používania s prestávkou na čistenie.
Odolné voči akumulácii nečistôt - použitie biometrických nanovlákien polymérov významne obmedzuje možnosť usadzovania baktérií a nečistôt na šošovke. Vďaka tomu je vaše oko chránené pred infekciami a vy si užívate bezproblémové pohodlie používania a dokonalú kvalitu videnia.
Efektívna ochrana pred UV - Total 30
Efektívna ochrana pred UV - do šošoviek TOTAL30® bol integrovaný súbor moderných filtrov UVA/UVB, ktoré blokujú viac ako 90% škodlivého slnečného žiarenia a účinne tak chránia vaše oči pred slnkom.
Vhodné pre začiatočníkov - jasne modré sfarbenie, ktoré ukazuje, ktorú stranou šošovky nasadiť, a ich mäkkosť a pružnosť sú vlastnosti, ktoré výrazne uľahčujú aplikáciu šošoviek a robia ich vhodnými aj pre začiatočníkov.
 

Charakteristické vlastnosti šošoviek TOTAL30®

 

Najvýraznejšou vlastnosťou kontaktných šošoviek TOTAL30®, ktorá ich odlišuje od mnohých iných, je technológia Water Gradient. Vďaka tejto technológii dosahujú šošovky veľmi vysoký, až 55% hydratácia vnútra a takmer 100% hydratácia povrchu! Vďaka tomu sú šošovky veľmi dobre znášané okom - nie je možné ich cítiť alebo vnímať podráždenie. Túto skúsenosť deklarujú aj osoby s tendenciou k suchým očiam alebo s diagnostikovaným syndrómom suchého oka.

 

Šošovky TOTAL30® preukazujú 3x väčšiu stabilitu hydratácie - čo bolo potvrdené v prieskumoch. Preto niet divu, že aj po niekoľkých hodinách nepretržitého používania a dokonca aj po 30. dni pravidelného nosenia zostávajú šošovky rovnako dobre hydratované a pohodlné pri používaní. Také efektívne využitie spomínanej technológie bolo možné vďaka použitiu moderného a vylepšeného materiálu Lehfilcon A - to je základom šošoviek TOTAL30®.

Rovnako ako všetky šošovky z rodiny TOTAL, aj tieto zaručujú vynikajúcu kvalitu videnia a sú ľahko nasadzovateľné. Nielen vďaka tomu, že sú mäkké a elastické, rýchlo a presne sa prispôsobujú očiam, ale aj preto, že majú svetlo modré sfarbenie na jednej strane. To vás upozorňuje, ako správne aplikovať šošovku. Túto skutočnosť si obzvlášť cení osoby, ktoré prvýkrát siahnu po kontaktných šošovkách. Kontaktné šošovky TOTAL30® sú taktiež fascinujúcou zvýšenou odolnosťou proti hromadeniu baktérií a lipidových usadenín. Vďaka využitiu biometrických nanovlákien polymérov bol obmedzený proces adhézie - priľnutie baktérií a usadenín k šošovkám. To znamená, že získate šošovky, ktoré sú oveľa čistejšie a hromadia až o 90% menej nebezpečných mikroorganizmov a znečistenia. Riziko infekcie klesá takmer na minimum (najmä ak si budete pamätať na pravidelné čistenie), a vaše videnie nie je rušené usadeninami.

TOTAL30® sú mesačné kontaktné šošovky. Môžete ich používať až 30 dní s jediným párom. Len si pamätajte, aby ste ich po celom dni dôkladne vyčistili a nechali ich cez noc namočené v čerstvom ošetrovacom roztoku. V takomto prostredí získajú vaše šošovky svoje priaznivé vlastnosti a opäť budú pripravené na pohodlné a bezpečné používanie.

 

Parametre kontaktných šošoviek TOTAL30®:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Total30
Výrobca ALCON
Dioptrie -12,00 až -8,00 D (každých 0,50 D)
-8,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,4
Priemer 14,2
Dk/t 154 x 10-9
Zavodnenie sklon 55% až >100%
Materiál Lehfilcon A
Technológia Water Gradient, CELLIGENT®
Filtr UV 90-99% UVA a UVB
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:TOTAL30® 6 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky TOTAL30® 6 kusov?

Šošovky TOTAL30® sú dostupné v balení obsahujúcom 6 kusov, čo zabezpečuje užívateľom pohodlie a dlhodobé používanie. Môžete si ich vybrať samostatne na základe parametrov produktu ako sú dioptrická sila, zakrivenie a priemer, alebo využiť pomoc optometristu, ktorý vám pomôže prispôsobiť šošovku presne podľa vašich potrieb. Navyše, tieto šošovky charakterizuje gradientné hydratácia, ktorá zabezpečuje pohodlné nosenie počas celého dňa.

Sú šošovky TOTAL30® bezpečné?

Áno, šošovky TOTAL30® sú bezpečné a boli vytvorené s myšlienkou na poskytnutie výnimočného komfortu a bezpečnosti užívateľom. Vyrobené renomovaným výrobcom Alcon, zaručujú vysokú kvalitu a minimalizujú riziko podráždenia alebo infekcie oka.

Na akú zrakovú vadu sú TOTAL30® určené?

Šošovky TOTAL30® sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, vďaka ich sférickému typu korekcie. Perfektne zlepšujú videnie ľudí s týmito zrakovými vadami, zabezpečujúc im jasný obraz okolitého sveta.

Ako si nasadiť šošovky TOTAL30®?

Nasadenie šošoviek TOTAL30® je jednoduché a pohodlné. Pred aplikáciou je potrebné si umyť a osušiť ruky, aby ste zabránili prenosu baktérií na šošovky a oči. Potom pomocou ukazováka jemne umiestnite šošovku na očnú gulu. Po umiestnení šošovky skontrolujte, či je správne usadená na oku.

Ako si vybrať šošovky TOTAL30®?

Na vybratie šošoviek TOTAL30® je najprv potrebné si umyť a osušiť ruky. Potom držiac viečka prstami jednej ruky, jemne posuňte šošovku na bielku oka pomocou prsta druhej ruky. Keď je šošovka posunutá, môžete ju ľahko a šetrne vybrať z oka.