TOTAL30® for Astigmatism 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

31,09 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Šošovky TOTAL30® for Astigmatism sú úplne novým produktom, ktorý ponúka známa a uznávaná značka Alcon v optickom priemysle. V tomto prípade boli zohľadnené potreby astigmatikov - suchosť a podráždenie očí sa teraz môže stať len spomienkou. Dokonale vyvinutý dizajn šošovky potvrdzuje tie najlepšie štandardy kvality a zaručuje maximálnu spokojnosť s používaním bez ohľadu na okolnosti.

 
Vysoká kvalita od renomovaného výrobcu - používatelia šošoviek TOTAL30® for Astigmatism sa môžu spoľahnúť na bezkonkurenčný komfort a funkčnosť.
Water Gradient Technology - zaisťuje ideálny stupeň hydratácie, 55% vo vnútri a cca 100% na povrchu šošovky. Optimálna hydratácia je zachovaná počas celej doby používania.
Precision Balance 8|4 - starostlivo navrhnutý dizajn zaisťuje, že šošovka zostane pevne na povrchu oka a zároveň zaistí najlepšiu zrakovú ostrosť.
Technológia Celligent - ​​zodpovedná za vysokú hygienu očí. Použitá ochranná vrstva imituje prirodzený povrch oka, aby sa zabránilo pôsobeniu lipidových usadenín a baktérií.
Moderné UV filtre - Total 30 for Astigmatism
Moderné UV filtre - dopĺňajú modernú technológiu šošoviek TOTAL30® for Astigmatism, zaisťujú vysoký komfort používania aj v horúcich dňoch.
Mesačné šošovky pre astigmatikov - vyhovujú potrebám ľudí, ktorí uprednostňujú aktívny životný štýl – opakovane použiteľné šošovky sú mimoriadne pohodlné a praktické.
 

Čím sú šošovky TOTAL30® for Astigmatism výnimočné?

 

Šošovky TOTAL30® for Astigmatism boli navrhnuté s ohľadom na ochorenia, ktoré sú u osôb trpiacich astigmatizmom relatívne bežné. Ľudia ohrození syndrómom suchého oka sa už nemusia obávať – inovatívne šošovky Alcon zaistia optimálnu úroveň hydratácie po celých 30 dní. Navyše, vďaka použitiu inovatívnych technológií sú šošovky pre oko nepostrehnuteľné, čo sa priamo premieta do vysokého komfortu používania v každej situácii.

Water Gradient Technology je vzorec vyvinutý pre najnáročnejších užívateľov, ktorí sa venujú rôznym formám aktivít. Postupná zmena úrovne hydratácie zaisťuje dokonalú hydratáciu očí - obsah vody vo vnútri šošovky je 55%, zatiaľ čo na povrchu šošovky je to takmer 100%. V porovnaní s inými šošovkami TOTAL30® for Astigmatism sú mimoriadne priaznivé, pretože majú 3-krát väčšiu stabilitu hydratačnej vrstvy , čo zaručuje vynikajúcu korekciu zraku a bezkonkurenčný komfort. Navyše silikón-hydrogélová štruktúra uľahčuje nasadzovanie a vyberanie šošoviek. Použitie inovatívnych šošoviek Alcon sa môže ukázať ako prelom pre mnohých astigmatikov.

Hygiena očí je veľmi dôležitým aspektom pre ľudí, ktorí používajú kontaktné šošovky každý deň. V tomto prípade máme do činenia s inovatívnou technológiou Celligent, ktorá obmedzuje usadzovanie lipidov a penetráciu baktérií - za zmienku stojí, že šošovky nižšej generácie odstraňujú väčšinou len proteínové usadeniny.

Vysokú funkčnosť šošoviek TOTAL30® for Astigmatism potvrdzuje aj použitý UV filter, ktorý poskytuje ochrannú bariéru pred škodlivými účinkami ultrafialových lúčov. Takáto ochrana je neoceniteľná najmä v letnom období – v čase určenom na rôzne formy outdoorového relaxu a výlety počas vašej plánovanej dovolenky.

Šošovky TOTAL30® for Astigmatism sú šošovky na opakované použitie, ktoré si často vyberajú ľudia, ktorí uprednostňujú nespochybniteľné pohodlie a praktické riešenia. Pre každodennú starostlivosť o mesačné šošovky je najlepšie použiť kvalitný prípravok odporúčaný profesionálmi.

 

Pre koho sú šošovky TOTAL30® for Astigmatism určené?

 
  • pre ľudí s astigmatizmom, ktorí hľadajú korekčné metódy zabezpečujúce maximálny komfort;
  • pre ľudí s citlivými očami, ktorí bojujú so syndrómom suchého oka;
  • pre nadšencov rôznych športových disciplín a všetkých foriem pohybovej aktivity;
  • pre cestovateľských nadšencov, ktorí starostlivo vyberajú najlepšie riešenia s UV filtrom;
  • pre ľudí, ktorí uprednostňujú spoľahlivé produkty a vysokú funkčnosť pri každodennom používaní;
  • pre ľudí, ktorí trávia veľa hodín pri počítači a používajú smartfóny;
  • pre kancelárskych pracovníkov a študentov.
 

Parametry soczewek TOTAL30® for Astigmatism:

 
Kategoria Mesačné kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Total30
Výrobca ALCON
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Os 10° až 180° (každých 10°)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,5
Dk/t 123 x 10-9
Obsah vody 55% až >100%
Materiál Lehfilcon A
Technológia Precision Balance 8|4, Water Gradient, CELLIGENT®
Filtr UV 90-95% UVA/UVB

 

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:TOTAL30® for Astigmatism 3 šošovky
Váš názor

Ako vybrať šošovky TOTAL30® for Astigmatism s 3 kusmi?

Môžete si vybrať šošovky TOTAL30® for Astigmatism s 3 kusmi sami na základe parametrov produktu alebo sa poradiť s optometristom. Sú dostupné v balení obsahujúcom 3 kusy, čo zabezpečuje pohodlie na celý mesiac. Navyše, šošovky majú gradientnú hydratáciu a technológiu Precision Balance 8|4, čo zaručuje pohodlné nosenie počas celého dňa.

Sú šošovky TOTAL30® for Astigmatism bezpečné?

Áno, šošovky TOTAL30® for Astigmatism sú bezpečné na používanie, poskytujú pohodlie a ochranu pre oči. Vyrábané renomovaným výrobcom Alcon a vyrobené z vysoko kvalitného materiálu Lehfilcon A, šošovky spĺňajú najvyššie štandardy bezpečnosti.

Na akú zrakovú vadu sú TOTAL30® for Astigmatism?

Šošovky TOTAL30® for Astigmatism sú určené na korekciu astigmatizmu, t.j. nepravidelného tvaru rohovky, ktorý spôsobuje rozmazané videnie. Vďaka svojim torickým vlastnostiam dokonale korigujú tento druh zrakovej vady.

Ako si nasadiť šošovky TOTAL30® for Astigmatism?

Nasadenie šošoviek TOTAL30® for Astigmatism je jednoduché. Po umytí a osušení rúk umiestnite šošovku na konček ukazováka. Potom jemne rozpírajte viečka druhej ruky a umiestnite šošovku na očnú guľu, pričom sa dívate priamo pred seba.

Ako si vybrať šošovky TOTAL30® for Astigmatism?

Na vybratie šošoviek TOTAL30® for Astigmatism si umyte a osušte ruky, potom jemne posuňte dolné viečko nadol. Pomocou prstov ukazováka a palca chyťte šošovku a jemne ju vysuňte z oka. Potom šošovku umiestnite do príslušného kontajnera s roztokom na uchovávanie.