ULTRA® ONE DAY 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

24,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Jednodenné kontaktné šošovky ULTRA® One Day sú najnovšou ponukou od Bausch & Lomb. Boli vytvorené tak, aby užívateľovi ponúkali maximálny komfort a bezpečnosť používania – bez toho, aby sa musel zmieriť so suchosťou očí. Zahŕňajú okrem iného dve prevratné technológie a tiež vysoké hodnoty kľúčových parametrov. Účinok? Maximálne pohodlné používanie až 16 hodín od aplikácie!

 
Hydratované po dobu 16 hodín - vysoká úroveň hydratácie v kombinácii s technológiou Advanced MoistureSeal® zaručuje blahodarnú hydratáciu šošoviek na úrovni 96%, ktorá vydrží po celý, aj ten najdlhší deň.
Prelomová technológiae - šošovky ULTRA® One Day sú najnovšou ponukou od Bausch&Lomb. Využívajú množstvo inovatívnych riešení a prelomových technológií, ktorých úlohou je maximalizovať komfort používania.
Videnie s vysokým rozlíšením - vďaka optike s vysokým rozlíšením ponúkajú šošovky jasné videnie za všetkých podmienok, aj v noci a pri obmedzenom osvetlení.
Vysoký koeficient priepustnosti kyslíka - šošovky sú ľahké a "priedušné" vďaka priaznivému parametru priepustnosti kyslíka. Vďaka tomu je oko okysličené, zdravé a odolné proti predčasnej únave.
UV ochrana - ULTRA One Day
UV ochrana - získaná obohatením šošoviek o UV filtre druhej triedy, blokujúce UVA (cez 50%) aj UVB (cez 95%).
Ľahká aplikácia - ULTRA One Day
Ľahká aplikácia - svetlo modrý odtieň jednej zo strán šošoviek v kombinácii s mäkkosťou a hladkosťou materiálu sa premieta do bezproblémového nasadzovania, čo je veľmi dôležité najmä pre začínajúcich užívateľov.
 

Vlastnosti šošoviek ULTRA® One Day:

 

ULTRA® One Day sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky na každodennú výmenu. Na báze vysoko hydratovaného (55%) materiálu zvaného Kalifilcon A s vysokým faktorom prestupu kyslíka (134 Dk/t). Obohatený o dve inovatívne a koherentné technológie: Advanced MoistureSeal® a Comfort Feel. Zaručujú maximálny komfort používania po dobu až 16 hodín nepretržitého používania. Počas tejto doby si udržia 96% hydratácie, čím zabraňujú vysúšaniu očí. Zostávajú priepustné pre svetlo a kyslík, čo chráni pred vnímavosťou šošoviek na očiach a predčasnou únavou očí. Jedinečné hydratačné a vyživujúce zložky sa postupne uvoľňujú po celú dobu životnosti šošoviek. Vďaka tomu sú oči zdravé, oddýchnuté a vždy riadne zvlhčené!

Mäkké, hladké a jemné, reagujú na potreby ľudského oka. Optika s vysokým rozlíšením zaručuje jasné videnie za všetkých podmienok, aj po zotmení, pri nedostatočnom osvetlení. UV filtre triedy 2 blokujú viac ako 95% škodlivých UVB lúčov a viac ako 50% UVA lúčov. Ide o dodatočnú ochranu očí pred škodlivými účinkami slnka! Svetlomodrý nádych na jednej strane ukazuje, ktorou stranou má šošovka smerovať k oku - je tiež nepostrádateľným pomocníkom pri učení sa správnemu nasadzovaniu. Široká škála dostupných sférických mohutností umožňuje ich použitie ako pre krátkozraké, tak aj pre ďalekozraké osoby s jemnou, strednou alebo hlbokou chybou zraku.

ULTRA® One Day sú jednodňové jednorazové šošovky. Nemusíte sa teda zaoberať ich čistením a uchovávaním; nepotrebujete roztok na šošovky ani puzdro. Stačí šošovky po dni používania vybrať a vyhodiť a nabudúce siahnete po novom čerstvom páre.

Balenie 30 kusov je najlepší spôsob, ako nielen vyskúšať najmodernejšie kontaktné šošovky ULTRA® One Day, ale taktiež zaistiť, že budete mať dostatok produktu na približne dva týždne pravidelného používania. Potrebujete väčší variantu? Na Kontakto.sk nájdete aj ULTRA® One Day v balení 90 ks.

 

Výhody šošoviek ULTRA® One Day

  • Vysoko hydratovaný (55%) Kalifilcon Materiál, ktorý udržuje vlhkosť na konštantnej úrovni po dobu až 16 hodín.
  • Priaznivý faktor prestupu kyslíka (134 Dk/t).
  • Moderné technológie pre zvýšený komfort používania.
  • Ďalšie vyživujúce a hydratačné zložky, ktoré sa uvoľňujú postupne po celú dobu používania.
  • Záruka jasného videnia za všetkých podmienok aj v noci.
  • Hladký, mäkký a pružný materiál a svetlo modrá farba - pre jednoduchšiu aplikáciu.
  • Komplex UVA/UVB filtrov - účinná ochrana očí pred slnkom.
  • Široká škála dostupných dioptrií - "mínusové" a "plusové".
  • Jednodenné použitie – nie je potrebná ďalšia starostlivosť!
 

Parametre kontaktných šošoviek ULTRA® One Day:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ULTRA
Výrobca BAUSCH & LOMB
Sférická dioptria sila -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 134 x 10-9
Obsah vody 46%
Materiál Kalifilcon A
Technológia Advanced MoistureSeal®, Comfort Feel, High Definition Optics
Filtr UV 95% UVB, 50% UVA
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaULTRA
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ULTRA® ONE DAY 30 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky ULTRA® One Day s 30 kusmi?

Na výber šošoviek ULTRA® One Day s 30 kusmi môžete využiť svoje očné parametre alebo sa poradiť s optometristom. Balenie obsahuje 30 kusov, čo zabezpečuje pohodlie a dlhodobé používanie. Šošovky sa vyznačujú vysokou hydratáciou a priepustnosťou kyslíka, čo zabezpečuje komfort nosenia po celý deň.

Sú šošovky ULTRA® One Day bezpečné?

Áno, šošovky ULTRA® One Day sú bezpečné na používanie. Sú vyrábané renomovaným výrobcom Bausch&Lomb, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť. Navyše, jednodňový režim výmeny znižuje riziko infekcií a alergií.

Na akú zrakovú vadu sú ULTRA® One Day?

Šošovky ULTRA® One Day sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, pretože majú typ korekcie sférickej.

Ako si nasadiť šošovky ULTRA® One Day?

Pred nasadením šošoviek ULTRA® One Day je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom vyberte šošovku z obalu a umiestnite ju na koniec ukazováka. Po umiestnení šošovky na oko jemne mrkajte, aby sa šošovka stabilizovala.

Ako si vybrať šošovky ULTRA® One Day?

Na vybratie šošoviek ULTRA® One Day môžete použiť techniku 'pinch-off', čo znamená jemný tlak na dolné viečko a posunutie šošovky na bielko oka. Potom ju možno ľahko vybrať z oka.