Okuliare Vogue

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 312

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 312

Page
na stránku

Dioptrické a slnečné okuliare Vogue

Značka Vogue je spojená predovšetkým s módnym časopisom, ktorý má obrovský potenciál. Je to časopis, ktorý diktuje módne trendy po celom svete. Zároveň značka Vogue poskytuje aj iné, odlišné produkty ako napríklad slnečné okuliare a rámy ku korekčným okuliarom.

Popis firmy

Značka Vogue bola vytvorená v roku 1973 a jej názov pochádza, ako už bolo spomenuté, z módneho časopisu, ktorý je známy po celom svete. Prvý Vogue bol vydaný v Spojených štátoch. Pre okuliare tejto značky je charakteristický špeciálny vzhľad a aspoň niekoľko farebných variantov. Okuliare značky Vogue možno kúpiť v rôznych tvaroch. Sú zdobené skvelými, módnymi detailmi v danej sezóne. Vďaka tomuto prístupu sa slnečné a korekčné okuliare Vogue stali módnym doplnkom oblečenia mužov i žien. Kolekcia okuliarov Vogue umožní každému vytvoriť si vlastný, neopakovateľný štýlu a tiež sa postará o zábavu s aktuálnymi, najnovšími módnymi trendmi.

Okuliare a rámy Vogue sú moderné a zdobené. V tejto skupine sortimente nájdeme klasické rámy univerzálnych farieb, ale aj jednotlivé, extravagantné okuliare, ktoré dokonale odrazí charakter danej osoby. Okuliare môžu byť ozdobným detailom oblečenie, ak to budú okuliare značky Vogue. Na širokých straničkách okuliarov Vogue sú umiestnené kvetinové a geometrické vzory, zirkóny, výrazné farby alebo korytnačie vzory.

V prípade slnečných okuliarov Vogue môžete voliť medzi:

  • leteckými okuliarmi (pilotky),
  • mačacími okuliarmi,
  • ochrannými okuliarmi,
  • asymetrickými okuliarmi,
  • veľkými rámami.

Atribúty firmy

Odlišujúca vlastnosťou značky Vogue je inovácia a originalita. Každý majiteľ okuliarov Vogue sa bude odlišovať svojim neopakovateľným štýlom. Jednotlivé kolekcie okuliarov tejto značky nadväzujú na najobľúbenejšie vzory a farby v danej sezóne. Ponúka širokú paletu modelov, preto si každý užívateľ môže vybrať okuliare, ktoré vyhovujú jeho vkusu a požiadavkám. Firma Vogue smeruje k tomu, aby bola diktátorom módnych trendov, aj v oblasti slnečných a korekčných okuliarov.

Pozrite sa na ďalšie okuliare Vogue: