Okuliare WALKER

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

24 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

24 položiek

na stránku

Dioptrické okuliare WALKER

Kto povedal, že korekcia zraku pomocou okuliarov musí byť výlučne nudnou nevyhnutnosťou? Stačí si vybrať rámy v súlade s preferenciami a estetickými očakávaniami, aby ste sa nimi každý deň radovali, pri každom pohľade do zrkadla. Dobré okuliare zvyšujú krásu vzhľadu, dokonca pridávajú sebavedomie a atraktivitu a presne tak to je s okuliarmi Walker.

Walker - nadčasová klasika a vysoká kvalita spracovania

Okuliare Walker sú nadčasová klasika, pri ktorej sa budete cítiť dobre v každej situácii, či už v tej bežnej, alebo slávnostnej. Katalóg okuliarov Walker je bohato rozvinutý, a v ňom sa nachádzajú rámy najrozličnejších tvarov - nielen štandardné, obdĺžnikové, ale aj okrúhle, oválne a „mačacie“ a niekoľko ďalších neštandardných, ktoré nie je možné opísať jedným slovom. Bohatstvo farieb vás tiež očarí. Nájdete tu celú paletu, od čiernej a šedej po bordovú, zlatú, ba dokonca zelenú. Okuliare Walker sú teda vhodné pre milovníkov minimalizmu a zdržanlivosti, ako aj pre fanúšikov toho, čo je odvážne a nápadné.

Kvalita spracovania tiež zaslúži na vyzdvihnutie, pretože Karen Walker vo svojich okuliaroch ukázala starostlivosť o detail aj trvanlivosť a odolnosť materiálov pri ich veľkej ľahkosti. To znamená, že majúc okuliare Walker na nose, môžete dokonca zabudnúť, že tam sú, a zároveň sa tešiť z jasného videnia. Rámy sa skvele prispôsobujú individuálnym črtám používateľa - tvaru uší a nosa, najmä ak bol ich rozmer na začiatku správne zvolený.

Pre koho sú okuliare Walker?

Korekčné okuliare sú vo väčšine prípadov nosené každodenne. Preto sa oplatí venovať ich výberu primerane veľa času a angažovať sa do toho. Na začiatku si dajte chvíľu na prezeranie všetkých okuliarov Walker dostupných v našom obchode. Ak už viete, čo hľadáte, smelo využite dostupné filtre a zaškrtnite tie kategórie, ktoré vás zaujímajú, lebo to určite skráti čas potrebný na rozhodnutie. A ak uprednostňujete tradičnú formu nákupu okuliarov, pozývame vás do jedného z našich optických salónov.