Wöhlk Enzym 10 tabliet

počet prvkov v balení:

10 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

10 kusov

Naša cena:

8,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Každý užívateľ kontaktných šošoviek vie, aké nepríjemné je, keď sa na povrchu šošoviek hromadí usadenina. To sa zvyčajne deje na konci dňa. Biely povlak spôsobuje, že obraz je rozmazaný a nosenie šošoviek nie je príliš pohodlné. Sediment, ktorý sa tvorí na povrchu, sú organické látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v slzách. Sú to zlúčeniny ako bielkoviny, tuky a polysacharidy. Na účinné vyčistenie šošoviek často nestačí len opláchnutie šošoviek. Na udržanie dokonalej priehľadnosti šošoviek budú určite užitočné aj enzýmové tablety.

 
Tvrdé alebo mäkké, silikón-hydrogélové alebo silikónové šošovky - enzýmové tablety môžete použiť na akýkoľvek typ šošoviek, bez ohľadu na typ šošoviek, ktoré práve používate.
Eliminácia organických nečistôt - enzýmové tablety sú najlepším spôsobom na čistenie šošoviek od organických nečistôt - najmä bielkovinových a tukových usadenín, ktoré sa najaktívnejšie hromadia na konci dňa. Vďaka Wöhlk Enzymu sú šošovky dokonale čisté a pripravené na opätovné použitie.
Bezpečná prevádzka - keďže enzýmy obsiahnuté v tabletách pôsobia len na organické látky, povrch šošoviek, zvyčajne vyrobený zo silikónu, zostáva nedotknutý. To zaručuje úplnú bezpečnosť šošoviek.
Zlepšenie kvality videnia - vďaka tomu, že tablety odstraňujú všetky druhy organických nečistôt, zlepšujú priehľadnosť šošoviek a tým aj kvalitu videnia. Obraz je čistý – bez šumu, odleskov a rušivých bodiek.
Zloženie bez konzervačných látok - Wöhlk Enzym

 
Zloženie bez konzervačných látok - tablety neobsahujú žiadne konzervačné látky, vďaka čomu sú mimoriadne bezpečné pre šošovky a oči a môžu ich používať aj ľudia s mimoriadne citlivým zrakom.
Používajte raz týždenne - pre dosiahnutie najlepších výsledkov starostlivosti a udržanie dokonale čistých šošoviek sa odporúča používať tablety raz týždenne. Balenie 10 kusov vám poskytne zásobu na viac ako dva mesiace.
 

Charakteristika Wöhlk Enzym liquid (tablety):

 

Najlepší spôsob, ako odstrániť nečistoty organického pôvodu, sú enzýmy. Enzýmy sú molekuly, ktoré rýchlo a efektívne rozkladajú bielkoviny, tuky a cukry. Keďže sú veľmi špecifické a pôsobia iba na organické zlúčeniny, povrch šošoviek zostáva nedotknutý, pretože šošovky sú vyrobené zo syntetických materiálov. Toto selektívne pôsobenie enzýmov ich robí veľmi účinnými pri čistení usadenín a zároveň sú 100% bezpečné pre všetky typy kontaktných šošoviek. Môžu byť použité pre mäkké, tvrdé a hybridné šošovky.

Účinnou látkou tabliet Wöhlk Enzym je Subtilisin A. Ide o enzým, ktorý dokonale čistí organické usadeniny na povrchu kontaktných šošoviek. Rozkladá tuky, bielkoviny a polysacharidy, ktoré sa dostávajú na šošovky zo slzného filmu. Enzymové tablety Wöhlk Enzym je možné použiť pre všetky typy mäkkých a tvrdých kontaktných šošoviek. Sú bezpečné a nepoškodzujú povrch. Nereagujú so šošovkami. Zároveň sú veľmi účinné a šošovky zanechávajú číre a dokonale čisté.

 

Pre koho je Wöhlk Enzym liquid (tablety) určený?

 

Použitie tabliet Wöhlk Enzym výrazne zlepšuje komfort nosenia kontaktných šošoviek a predlžuje čas, kedy je obraz čistý a nie "vybielený". Odporúčame používať tablety Wöhlk Enzym raz týždenne, aby boli vaše šošovky dokonale čisté.

Viac informácií
VýrobcaZEISS
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení10 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Price per 100ml89,90 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Wöhlk Enzym 10 tabliet
Váš názor