Wöhlk Perfect 120 ml roztok na tvrdé šošovky

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

Naša cena:

8,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Wöhlk Perfect tekutá starostlivosť o šošovky je prípravok určený na dvojstupňovú starostlivosť o šošovky priepustné pre plyny. Ide o prípravok so širokým spektrom účinku, od odstraňovania bielkovín, cez aktívne čistenie a dezinfekciu, až po hydratáciu.

 
Zloženie bez konzervačných látok - ošetrujúca tekutina je pre oči ešte bezpečnejšia, pretože neobsahuje škodlivé konzervačné látky. Prípravok preto môžu užívať alergici a ľudia s citlivým zrakom.
Na tvrdé šošovky - tvrdé šošovky najčastejšie používajú ľudia s komplikovanými poruchami zraku a vyžadujú si úplne iný druh pomocných látok. Wöhlk Perfect je ošetrujúca tekutina, vytvorená pre starostlivosť o tento typ kontaktných šošoviek.
Dodatočná hydratácia - ošetrujúca tekutina, zvyšuje komfort používania šošoviek, vďaka dodatočným zvlhčujúcim látkam, ktoré zvyšujú vlhkosť šošoviek a dlhodobo ju udržujú.
Aktívna dezinfekcia - šošovky vložené do nádobky s opísanou ošetrujúcou tekutinou sa dôkladne vyčistia - od prachu, bielkovinových usadenín, mastnoty a baktérií, ktoré škodia zraku.
Optimálna kapacita - fľaša ošetrujúcej tekutiny s objemom 120 ml je veľmi efektívnym riešením, ktoré umožňuje úplne bezpečné používanie prípravku.
Predĺžená životnosť - Wöhlk Perfect
Predĺžená životnosť - správna a pravidelná starostlivosť o vaše šošovky s popísaným prípravkom ich chráni pred rôznymi druhmi poškodenia a umožňuje vám užívať si ich ešte dlhší čas.
 

Charakteristika Wöhlk Perfect roztoku na tvrdé šošovky:

 

Špecifiká starostlivosti o tvrdé šošovky sa líšia od tých o mäkké šošovky. Tvrdé šošovky používajú ľudia s komplikovanými poruchami zraku, najmä s astigmatizmom alebo anatomickými chybami, napríklad rohovky. Ich špeciálna štruktúra zaisťuje maximálnu stabilizáciu tvaru šošovky na oku, čo sa premieta do jej väčšej tuhosti. Sú individuálne prispôsobené tvaru rohovky pacienta, preto je potrebná primeraná starostlivosť.

Odporúča sa používať kvapaliny určené špeciálne pre tento typ šošovky. Je to dôležité z hľadiska životnosti takýchto šošoviek, pretože nesprávnym prípravkom môžu byť poškodené. Pre správnu starostlivosť o tvrdé šošovky a predĺženie ich životnosti sa odporúča dodržiavať niekoľko pravidiel. Z hygienického hľadiska je potrebné si pred manipuláciou so šošovkami dôkladne umyť a osušiť ruky. Na čistenie a ošetrovanie používajte iba čerstvé tekutiny a po otvorení fľaštičky dodržujte dátum spotreby určený výrobcom. Po vložení šošoviek do nádobky ňou pretrepte, aby sa tekutina dostala na každé miesto, účinne dezinfikuje a opláchne ich povrch. Tekutý prípravok na ošetrenie tvrdých šošoviek Wöhlk Perfect by sa mal každý deň vymeniť za nový a fľaštička s obsahom by mala byť tesne uzavretá.

Wöhlk Perfect je pufrovaný, izotonický roztok, bez toxickej konzervačnej látky Thimerosal. Balenie produktu je 120 ml fľaštička, ktorá je účinná a zároveň jej optimálna veľkosť umožňuje bezpečné používanie roztoku starostlivosti o kontaktné šošovky.

 

Zloženie kvapaliny Wöhlk Perfect:

 
  • Hydroxypropylmetylcelulóza,
  • Poloxamer,
  • EDTA 0,1%,
  • Polyhexametylénbiguanid 0,0004 % v pufrovanom, izotonickom roztoku.
Viac informácií
VýrobcaZEISS
ZnačkaPozostałe
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Price per 100ml7,49 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Wöhlk Perfect 120 ml roztok na tvrdé šošovky
Váš názor