Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

2 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

2 položiek

na stránku

Mesačné šošovky Air Optix® Aqua

Air Optix® Aqua sú mäkké priedušné kontaktné šošovky zo silikón-hydrogélového materiálu na mesačne použitie. Kontaktné šošovky sú vybavené špeciálnym hydratačným systémom Aqua, ktorý zvyšuje komfort ich nosenia.

Opis kontaktných šošoviek Air Optix® Aqua:

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua môžete nosiť denne po dobu jedného mesiaca a dokonca je príležitostne nosiť aj cez noc (ale iba 6x do mesiaca ...). V porovnaní so štandardnými hydrogélovými kontaktnými šošovkami, Air Optix® Aqua prepúšťa k oku až 5x viac kyslíka. Vďaka tomu aj na konci dňa Vaše oči vyzerajú zdravo, nie sú unavené a necítite sucho v očiach. Pri výrobe povrchné vrstvy šošovky bola využitá inovatívne technológie zabraňujúca hromadeniu sa nečistôt a bielkovinových usadenín, a tiež zaručujúce stálej zvlhčovanie šošovky, čím poskytuje komfort ich užívateľom.

Pre koho sú šošovky Air Optix® Aqua?

Ak:

  • nosíte šošovky viac ako 11 hodín denne;
  • pracujete v klimatizovaných alebo suchých miestnostiach;
  • trávite dlhé hodiny pred počítačom;
  • občas sa vám stane, že si počas dňa nečakane zdriemnete;
  • rýchlo vám vysychajú oči či cítite, že ich máte suché;
  • chcete nosiť jeden pár kontaktných šošoviek celý mesiac;

potom sú kontaktné šošovky Air Optix® Aqua sú práve pre Vás.
 

Kontaktné šošovky sa ľahko prispôsobí vašim očiam. Rozdiel hrúbky medzi okrajom a stredom šošovky je minimálna, takže pacient vidí ostro a presne. Air Optix® Aqua sú kontaktné šošovky s mesačnou výmenou vyžadujúce každodennú starostlivosť a čistenie. Pre čistenie šošoviek odporúčame roztok zo série Clean Active, alebo každý ďalší iný z ponuky nášho obchodu.

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua sú dostupné v balení po 3 alebo 6 kusoch.