Avizor All Clean Soft 350 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

7,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Produkt je dočasne nedostupný.

Multifunkčný roztok na kontaktné šošovky Avizor All Clean Soft má výnimočné zloženie, ktoré zaistia komplexnú starostlivosť o vaše mäkké kontaktné šošovky vrátane silikón-hydrogélových.

 
Pre všetky mäkké šošovky - čistiaci roztok Avizor All Clean Soft je prípravok vytvorený pre všetky mäkké kontaktné šošovky, vrátane tých moderných silikón-hydrogélových.
Dokonalé čistenie a dezinfekcia - ošetrujúca kvapalina obnovuje ich pôvodnú čistotu. Odstraňuje všetky druhy nečistôt: bielkovinové a bielkovinovo tukové usadeniny, prach, baktérie a plesne, chráni pred nebezpečnými infekciami a nepohodlím.
Obnova pôvodnej hydratácie - šošovky umiestnené v nádobe naplnenej tekutinou získavajú späť priaznivú úroveň hydratácie známu od prvých chvíľ ich používania. Vďaka tomu je oko neustále vlhké a bez suchosti a začervenania.
Ochrana pred mikroúrazmi - zloženie čitiaceho roztoku je obohatené o početné výživné ​​zložky. Oko vďaka nim dostáva ďalší zdroj podpory – rýchlejšie sa regeneruje a je oveľa odolnejšie voči mikroúrazom, ktoré sú často spôsobené u používateľov šošoviek.
Ekonomický objem - až 350 ml v jednej fľaši. To je ideálne pre domáce použitie, pre ľudí, ktorí pravidelne používajú šošovky.
Bezpečné skladovanie - Avizor All Clean Soft
Bezpečné skladovanie - ak šošovky momentálne nechcete používať a jeden pár ste už z blistra vybrali, nevyhadzujte ich. Umiestnite ich do nádoby naplnenej tekutinou a budete si istí, že sú čisté, bezpečné a kedykoľvek pripravené na použitie.
 

Charakteristika roztoku na šošovky Avizor All Clean Soft:

 

Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu sa multifunkčný roztok Avizor All Clean Soft dokonale hodí pre údržbu kontaktných šošoviek a k ich uchovávaniu. Súčasťou jeho zloženia je pufrový izotonický vodný roztok obsahujúci poloxamér, EDTA, PVP, polyhexamethylene biguanid (množstvo 0,0002%) a preparát odstraňujúci usadeniny. Dokonale čistí, dezinfikuje, oplachuje, zavlhčuje, odstraňuje usadeniny a slúži na uchovávanie. Je určený pre mäkké kontaktné šošovky (vrátane silikon-hydrogélových).

Pre šošovky s dobou výmeny kratšou ako 30 dní nie je potrebné ich potieranie (stačí oplachovanie). Jeho pH má približnú hodnotu ako pH slzy, čo zaisťuje dlhodobé a pohodlné nosenie šošoviek bez nežiadúcich prejavov suchého oka.

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaAVIZOR
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml2,25 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Avizor All Clean Soft 350 ml
Váš názor