Avizor Ever Clean Plus 225 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

14,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Avizor Ever Clean Plus je peroxidový roztok od spoločnosti Avizor, ktorý čistí a dezinfikuje všetky typy mäkkých, RGP-plyno-priepustných (tvrdých) a silikón-hydrogénových kontaktných šošoviek.

 
Dôkladné čistenie - ošetrujúca kvapalina odstraňuje z povrchu šošovky všetky druhy nebezpečných nečistôt - prach, bielkovinové usadeniny, tuky a baktérie. Výsledkom je, že kontaktné šošovky sú bezchybne čisté a pripravené na opätovné použitie.
Pre všetky typy šošoviek - môžete použiť ošetrujúci tekutý prípravok Avizor Ever Clean Plus bez ohľadu na to, aký typ kontaktných šošoviek používate - tvrdé alebo mäkké, na denné alebo dlhodobé používanie, vyrobené zo silikónového alebo silikón-hydrogélového materiálu.
Bez konzervačných látok - zloženie ošetrujúcej tekutiny spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy a vhodnosť pre oči alergikov a ľudí s mimoriadne citlivými očami.
Dlhodobá hydratácia - pre pohodlné nosenie šošoviek je nevyhnutná ich zvýšená vlhkosť. Ošetrujúci roztok hĺbkovo zvlhčuje šošovky a vďaka vylepšenému zloženiu predĺži účinok.
Neutralizačné tablety zahrnuté v balení - fungovanie ošetrujúcej tekutiny Avizor Ever Clean Plus je možné vďaka použitiu neutralizačných tabliet, ktoré sú súčasťou balenia.
Nie je potrebné trenie - Avizor Ever Clean Plus
Nie je potrebné trenie - koncentrované zloženie tekutiny znamená, že šošovky budú v krátkom čase dôkladne vyčistené a zvlhčené bez potreby trenia - stačí ich na niekoľko hodín denne ponoriť do nádoby s prípravkom.
 

Vlastnosti kvapaliny Avizor Ever Clean Plus:

 

Avizor Ever Clean Plus je multifunkčná kvapalina na šošovky, ktorá sa používa na starostlivosť o všetky typy kontaktných šošoviek, mäkké aj tvrdé. Univerzálnosť tohto prípravku znamená, že táto kvapalina úspešne čistí, dezinfikuje a odstraňuje všetky nečistoty z povrchu šošoviek. Navyše je to prípravok bez konzervačných látok. Dodáva sa s enzýmovými tabletami, ktorých tajomstvom je receptúra ​​SELF ACTION, ktorá zaisťuje vynikajúce výsledky pri čistení šošoviek a zároveň ich zanecháva vo veľmi dobrom stave.

Tekutina Avizor Ever Clean Plus dezinfikuje a čistí šošovky v procese založenom na neutralizácii peroxidu vodíka. Ošetrujúce tekutiny, ktoré fungujú podobne sú: AOSept Plus s HydraGlyde a Eyeye MonoSept.

   

Výhody ošetrovacej kvapaliny Avizor Ever Clean Plus:

 
  • určené pre všetky typy šošoviek: tvrdé, mäkké, na denné alebo dlhodobé použitie, vyrobené zo silikónového alebo silikón-hydrogélového materiálu;
  • neobsahuje konzervačné látky, vďaka čomu je mimoriadne bezpečný a preto vhodný aj pre alergikov a ľudí s mimoriadne citlivými očami;
  • dôkladne čistí a odstraňuje všetky druhy nečistôt z povrchu šošovky: prach, bielkovinové usadeniny, tuky a baktérie;
  • zvlhčuje šošovky do hĺbky a dlhodobo, čo výrazne ovplyvňuje komfort a bezpečnosť ich používania;
  • čistí a zvlhčuje šošovky bez trenia - stačí ich umiestniť do nádoby s prípravkom na niekoľko hodín denne;
  • kvapalina je vybavená neutralizačnými tabletami, ktoré umocňujú jej pozitívne účinky.
 

Ako používať Avizor Ever Clean Plus?

 

V prvom rade si pred dotykom šošoviek nezabudnite dôkladne umyť a osušiť ruky. Po tomto kroku jemne vložte kontaktné šošovky do nádobky s tekutinou a pridajte neutralizačnú tabletu.

Viac informácií
VýrobcaAVIZOR
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml6,66 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Avizor Ever Clean Plus 225 ml
Váš názor