Avizor Unica Sensitive 100 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

3,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Avizor Unica Sensitive je univerzálny roztok z produktov spoločností Avizor. Zabezpečuje komplexnú starostlivosť o všetky mäkké kontaktné šošovky vrátane tých silikón-hydrogélových.

 
Pre všetky typy šošoviek - čistiaca tekutina Avizor Unica Sensitive sa vyznačuje multifunkčným účinkom, ktorý je vhodný pre mäkké aj tvrdé šošovky.
Vytvorené pre citlivé oči - zloženie opísaného ošetrujúceho roztoku, obsahuje konzervačné látky v minimálnom množstve. Vďaka tomu je prípravok veľmi dobre prijímaný citlivými očami, náchylnými na alergické reakcie.
Dlhotrvajúca hydratácia - ponorenie vašich šošoviek do čistiacej tekutiny je rýchly a účinný spôsob, ako obnoviť ich počiatočnú úroveň hydratácie a opäť si užiť ten najvyšší komfort používania.
Účinná dezinfekcia a čistenie - najdôležitejšou úlohou čistiacej kvapaliny je dôkladne vyčistiť šošovky od všetkých nečistôt, ktoré na nich zostali: bielkovinové usadeniny, mastnotu, prach a nebezpečné mikroorganizmy. Šošovkám tak navracia ich pôvodnú čistotu a sterilitu.
Ochrana pred mikroúrazmi - zloženie čistiaceho roztoku je obohatené o početné výživné ​​zložky, vďaka čomu prípravok priaznivo pôsobí na stav očí - podporuje regeneráciu rohovky, chráni pred mikroúrazmi a podráždením.
Bezpečné skladovanie - Avizor Unica Sensitive
Bezpečné skladovanie - nádoba naplnená čitistiacou kvapalinou je dokonalým prostredím na uskladnenie momentálne nepoužívaných šošoviek. Tam sú izolované od nečistôt a zachovávajú si svoje cenné vlastnosti a sú kedykoľvek pripravené na použitie.
 

Charakteristika roztoku na šošovky Avizor Unica Sensitive:

 

Avizor Unica Sensitive 100 ml - Zloženie 2 v 1 Avizor Unica sensitive bol navrhnutý pre užívateľov šošoviek s veľmi citlivými očami. Jeho zloženie obsahuje mimo iného: zavlhčovací preparát Hialuronian Sod (prirodzená zložka očnej bulvy) a minimálne množstvo konzervačných látok. Malé množstvo týchto látok predchádza precitlivelosti oka na túto zložku. Môže byť použitý na údržbu všetkých mäkkých kontaktných šošoviek, vrátane moderných silikon-hydrogelových šošoviek.

Dokonale čistí, udržuje, odstraňuje bielkovinové odpady, pri tom vyživuje a oplachuje šošovky a je vhodný na ich uskladňovanie. Zavlhčuje a uľahčuje ich aplikáciu. Obmedzuje príznaky suchého oka a pôsobí proti začervenaniu oka, ktoré spôsobeje mechanické poškodenie. Predlžuje dobu pohodlného nosenia a dokonale chráni rohovku a navlhčuje oko.

Vďaka zloženiu, ktoré je vyvinuté s maximálnym ohľadom na užívateľov s citlivými očami, je tento roztok vhodný pre širokú škálu pacientov. Okrem iného obsahuje aj kyselinu hyalurónovú, ktorá má pozitívne účinky na zvýšenie komfortu pri nosení kontaktných šošoviek. Je tiež skvelou voľbou pre pacientov, ktorí trpia nepríjemným syndrómom suchého oka alebo častým podráždením očí.

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaAVIZOR
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml3,99 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Avizor Unica Sensitive 100 ml
Váš názor