Belutti BIP 001 2

Dostupnosť:

do 11 pracovných dní

Naša cena:

Special Price 46,29 € -70% Regular Price 154,30 €
Najnižšia cena za 30 dní: 46,29 € ? Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou.
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
145 mm
16 mm
44 mm
54 mm
140 mm

100% záruka vrátenia peňazí 
Okuliare nespĺňajú Vaše očakávania? Nebojte sa! Naša záruka sa vzťahuje na možnosť vrátenia obrúčok a dioptrických šošoviek až po dobu 30 dní.

Pozrite si podobné produkty

Moderné okuliare Belutti BIP 001 2 sú ponukou pre mužov, ktorí oceniajú luxus a moderný dizajn. Značka Belutti je známa pre svoje vysokú kvalitu spracovania a elegantný štýl, vďaka čomu sú mužské rámy Belutti žiadané mnohými trendsettermi. Okuliare Belutti BIP 001 2 majú obdĺžnikový tvar, čo im dodáva moderný vzhľad. Vyrobené z vysokokvalitného plastu zaručujú trvanlivosť a pohodlie pri nosení. Farba rámov v modrej odtieni im dodáva eleganciu a robí z nich skvelý doplnok ku každej štýlovej kombinácii. Tieto plné dioptrické okuliare môžu byť ideálnou voľbou pre mužov, ktorí oceniajú pohodlie a štýl. Vďaka značke Belutti môžete počítať s luxusnými rámami na okuliare, ktoré vás vystavia z davu a zdôraznia váš osobný štýl. Avšak stojí za zmienku, že okrem svojho moderného dizajnu, okuliare Belutti BIP 001 2 môžu tiež dbať o váš zrak. Je vhodné zvážiť prispôsobenie týchto okuliarov pre prácu s počítačom a zvoliť šošovky s modrou blokovacou vrstvou BlueBlocker, ktorá blokuje škodlivé modré svetlo. Pre vodičov je tiež možnosť výberu šošoviek s blokovacou vrstvou BlueBlocker, ktorá umožňuje jazdu v noci. Tieto moderné plné mužské rámčeky sú k dispozícii v obchode Kontakto.sk, kde ich nie len môžete zakúpiť, ale tiež vyskúšať online v virtuálnej skúšobni. Možnosť online skúšania umožňuje pohodlné prispôsobenie okuliarov vášmu štýlu z akéhokoľvek miesta. Dôležité je tiež poznamenať, že s okuliarmi Belutti BIP 001 2 prichádza praktické puzdro, ktoré zabezpečuje ochranu a pohodlné uchovávanie vašich nových okuliarov. Vďaka tomu máte istotu, že budú vždy bezpečné a pripravené na použitie.
Viac informácií
Pre kohopánske
Typ produktuDioptrické okuliare
ZnačkaBelutti
Tvar rámovobdĺžnikové
Typplné
Materiálplastikové
Farba rámunámornícka modrá farba
Hrúbka rámutenká
Dĺžka nožičky [mm]145,00
Šírka skla [mm]54,00
Výška rámu [mm]44,00
Šírka mostíka [mm]16,00
Šírka rámu [mm]140,00
Flexibilné pántyNie
Virtuálne zrkadloNie
Dostupnosťdo 11 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Belutti BIP 001 2
Váš názor

Ako vybrať okuliare Belutti BIP 001 2 podľa tvaru tváre a aká veľkosť je vhodná?

Okuliare Belutti BIP 001 2 majú obdĺžnikový tvar, ktorý ideálne pasuje k mnohým typom tváre. Ich plné plastové rámy poskytujú spoľahlivú podporu a pohodlné nosenie. Veľkosť okuliarov je možné vybrať na základe parametrov produktu v internetovom obchode Kontakto.sk alebo požiadať o pomoc optometristu zo salónov KODANO.

Pre koho sú okuliare Belutti BIP 001 2?

Okuliare Belutti BIP 001 2 sú určené pre ženy aj mužov, ktorí oceniajú vysokú kvalitu spracovania a moderný dizajn. Skvelo poslúžia ako bežné okuliare do práce, prechádzky alebo na špeciálne príležitosti.

Či zlepšujú okuliare Belutti BIP 001 2 zrak?

Okuliare Belutti BIP 001 2 sú korekčné okuliare, ktoré slúžia na korekciu zraku. Zabezpečujú jasné videnie a pohodlné používanie. Je možné vybrať vhodné šošovky, aby sa okuliare prispôsobili individuálnym zrakovým potrebám.

Ako čistiť okuliare Belutti BIP 001 2?

Okuliare Belutti BIP 001 2 je možné jemne čistiť vlhkou handričkou alebo špeciálnymi prostriedkami na čistenie okuliarov. Je potrebné vyhnúť sa používaniu chemických detergentov, ktoré by mohli poškodiť povrch šošoviek.

Okuliare je možné zakúpiť v internetovom obchode Kontakto.sk a vyskúšať si ich v vybraných salónoch KODANO. V sete s okuliarmi je praktické puzdro, ktoré zabezpečuje ochranu a pohodlné uloženie.