Biomedics 1 Day Extra 30 šošoviek - mínusové dioptrie

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

14,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Biomedics 1 day Extra kontaktné šošovky v mínusových dioptriách sú jednodňové šošovky určené na korekciu krátkozrakosti.

Produkt renomovanej značky - Biomedics 1 Day Extra šošovky vytvorila jedna z najuznávanejších a najznámejších značiek v optickom priemysle - Cooper Vision.
Vysoká úroveň hydratácie - vyznačujú sa dlhodobou hydratáciou šošoviek, ktorá trvá až niekoľko hodín od aplikácie. Nedochádza k vysušeniu a podráždenie očí.
Efektívna korekcia zrakových chýb - šošovky boli vytvorené pre ľudí, ktorí sa stretávajú s vadami zraku, a preto sa pravidelne používajú pri liečbe krátkozrakosti a ďalekozrakosti.
Rýchle prispôsobenie oku - vylepšená konštrukcia šošovky, zaisťujúca optimálny pohyb a ultratenké okraje, ich robia ešte rýchlejšie prispôsobiteľné individuálnym tvarom oka a zaisťuje pohodlnú aplikáciu do očí.
Nový pár každý deň - Biomedics 1 Day Extra
Nový pár každý deň - jednodňové šošovky nevyžadujú ďalšiu starostlivosť. Stačí ich večer zložiť a vyhodiť a ráno si nasadiť nový a úplne svieži pár.
30 kusov v balení - možno použiť ako samostatne, tak v kombinácii s iným typom šošoviek a vytvoriť tak dokonalú variantu korekcie zraku priamo Vám na mieru.

 

Charakteristika šošoviek Biomedics 1 day Extra:

 

Firma Cooper Vision vytvorila šošovky, ktoré možno nosiť až niekoľko hodín bez prestávky. Nezabudnite však, že sa jedná o kontaktné šošovky na jedno použitie, čo znamená, že jeden pár je vhodný len na jeden deň, po ktorom by ste mali siahnuť po novom páre. Biomedics 1 day Extra sú vyrobené z materiálu Ocufilcon D, ktorý v kombinácií s vysokým stupňom hydratácie šošoviek (55%) ponúka vynikajúcu hydratáciu po celý deň. Okrem toho sa výrobcovia postarali o ich vhodný tvar, aby sa užívateľom uľahčilo nasadenie (optimálne ohýbanie uľahčuje aplikáciu šošovky na oko). Mäkká konštrukcia je tiež dôležitá, uľahčuje nasadzovanie a vyberanie šošoviek Biomedics 1 Day Extra.

Biomedics 1 Day Extra (30 šošoviek) sú jednodenné kontaktné šošovky charakteristické veľmi tenkými okrajmi, vďaka ktorým nedráždia oko a sú veľmi dobre znášané. Práve vďaka vysokému komfortu, ktorý pri nosení ponúkajú sú často vyhľadávané. Obsahujú UV filter a sú zafarbené, čo zjednodušuje manipuláciu s nimi.

 

Pre koho sú šošovky Biomedics 1 day Extra?

 

Biomedics 1 day Extra sú vyrobené pre osoby, ktoré trpia krátkozrakosťou alebo s ďalekozrakosťou a hľadajú šošovky, ktoré ponúkajú komfort pri nosení a zároveň vysokú kvalitu. Jedná sa o mäkká šošovky, ktoré sa doporučujú aj úplným začiatočníkom v nosení kontaktných šošoviek ( vďaka výnimočne ľahkej aplikácií).

 

Výhody Biomedics 1 day Extra šošovky:

 
  • vysoká úroveň hydratácie - šošovky zostávajú zvlhčené až niekoľko hodín od okamihu aplikácie. S Biomedics 1 day Extra sa nemusíte obávať o podráždenie očí (napr. spojené so suchým okom);
  • rýchle priľnutie k oku - možné vďaka vylepšenej konštrukcii šošoviek (optimálny ohyb, ktorý uľahčuje vkladanie a vyberanie šošoviek);
  • nový pár každý deň - jednodňové šošovky nevyžadujú žiadnu starostlivosť a predsa použitie nového páru zakaždým, zvyšuje bezpečnosť použitia.
 
 
Parametr Popis
Bifokální Ne
Indikátor rub-líc Ne
Kontinuální Ne
Materiál Ocufilcon D
Obsah vody 55 %
Propustnost pro kyslík 28 Dk/t
Silikon-hydrogelové Ne
Torická Ne
UV filtr Ano
Zabarvení pro manipulaci Ano
Průměr 14.2
Rozsah dioptrií od -10,00 do -0,25
Zakřivení 8,6
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiomedics
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biomedics 1 Day Extra 30 šošoviek - mínusové dioptrie
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biomedics 1 Day Extra 30 kusov s mínusovymi dioptriami?

Šošovky Biomedics 1 Day Extra 30 kusov sú vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí potrebujú každodennú korekciu zraku. Vďaka svojmu jednodňovému režimu výmeny sú pohodlné a hygienické v používaní. Okrem toho majú mínusove dioptrie, čo znamená, že sú určené pre ľudí s krátkozrakosťou. Balenie obsahuje 30 kusov šošoviek, čo umožňuje dlhodobé používanie.

Sú šošovky Biomedics 1 Day Extra bezpečné?

Áno, šošovky Biomedics 1 Day Extra sú bezpečné na používanie. Vyrobené renomovaným výrobcom Cooper Vision, spĺňajú najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Navyše, ich jednodňový režim výmeny zabezpečuje čerstvosť a minimalizuje riziko infekcií.

Na akú vadu zraku sú Biomedics 1 Day Extra?

Šošovky Biomedics 1 Day Extra sú určené na korekciu krátkozrakosti. Vďaka svojim parametrom, vrátane negatívnych dioptrií, sú ideálnym riešením pre ľudí s negatívnymi dioptriami.

Ako nasadiť šošovky Biomedics 1 Day Extra?

Proces nasadzovania šošoviek Biomedics 1 Day Extra je jednoduchý a rýchly. Pred nasadením šošovky je potrebné dôkladne si umyť a osušiť ruky. Potom vybrať šošovku z balenia a umiestniť ju na koniec prsta ukazováka. Jemne roztiahnuť viečka a umiestniť šošovku do stredu oka, hľadiac priamo pred seba. Po umiestnení šošovky jemne mrknuť, aby sa lepšie usadila na oku.

Ako zložiť šošovky Biomedics 1 Day Extra?

Pre bezpečné zloženie šošoviek Biomedics 1 Day Extra je potrebné opäť si umyť a osušiť ruky. Potom jemne roztiahnuť viečka a pomocou končekov prstov ukazováka a palca jemne chytiť šošovku na okrajoch a pomaly ju zložiť.

"