Biomedics 1 Day Extra 30 šošoviek - plusové dioptrie

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

14,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Biomedics 1 day Extra kontaktné šošovky v pozitívných dioptriách sú jednodňové šošovky určené na korekciu ďalekozrakosti.

Produkt renomovanej značky - Biomedics 1 Day Extra šošovky vytvorila jedna z najuznávanejších a najznámejších značiek v optickom priemysle - Cooper Vision.
Vysoká úroveň hydratácie - vyznačujú sa dlhodobou hydratáciou šošoviek, ktorá trvá až niekoľko hodín od aplikácie. Nedochádza k vysušeniu a podráždenie očí.
Efektívna korekcia zrakových chýb - šošovky boli vytvorené pre ľudí, ktorí sa stretávajú s vadami zraku, a preto sa pravidelne používajú pri liečbe krátkozrakosti a ďalekozrakosti.
Rýchle prispôsobenie oku - vylepšená konštrukcia šošovky, zaisťujúca optimálny pohyb a ultratenké okraje, ich robia ešte rýchlejšie prispôsobiteľné individuálnym tvarom oka a zaisťuje pohodlnú aplikáciu do očí.
Nový pár každý deň - Biomedics 1 Day Extra
Nový pár každý deň - jednodňové šošovky nevyžadujú ďalšiu starostlivosť. Stačí ich večer zložiť a vyhodiť a ráno si nasadiť nový a úplne svieži pár.
30 kusov v balení - možno použiť ako samostatne, tak v kombinácii s iným typom šošoviek a vytvoriť tak dokonalú variantu korekcie zraku priamo Vám na mieru.

 

Charakteristika šošoviek Biomedics 1 day Extra:

 

Firma Cooper Vision vytvorila šošovky, ktoré možno nosiť až niekoľko hodín bez prestávky. Nezabudnite však, že sa jedná o kontaktné šošovky na jedno použitie, čo znamená, že jeden pár je vhodný len na jeden deň, po ktorom by ste mali siahnuť po novom páre. Biomedics 1 day Extra sú vyrobené z materiálu Ocufilcon D, ktorý v kombinácií s vysokým stupňom hydratácie šošoviek (55%) ponúka vynikajúcu hydratáciu po celý deň. Okrem toho sa výrobcovia postarali o ich vhodný tvar, aby sa užívateľom uľahčilo nasadenie (optimálne ohýbanie uľahčuje aplikáciu šošovky na oko). Mäkká konštrukcia je tiež dôležitá, uľahčuje nasadzovanie a vyberanie šošoviek Biomedics 1 Day Extra.

Biomedics 1 Day Extra (30 šošoviek) sú jednodenné kontaktné šošovky charakteristické veľmi tenkými okrajmi, vďaka ktorým nedráždia oko a sú veľmi dobre znášané. Práve vďaka vysokému komfortu, ktorý pri nosení ponúkajú sú často vyhľadávané. Obsahujú UV filter a sú zafarbené, čo zjednodušuje manipuláciu s nimi.

 

Pre koho sú šošovky Biomedics 1 day Extra?

 

Biomedics 1 day Extra sú vyrobené pre osoby, ktoré trpia krátkozrakosťou alebo s ďalekozrakosťou a hľadajú šošovky, ktoré ponúkajú komfort pri nosení a zároveň vysokú kvalitu. Jedná sa o mäkká šošovky, ktoré sa doporučujú aj úplným začiatočníkom v nosení kontaktných šošoviek ( vďaka výnimočne ľahkej aplikácií).

 

Výhody Biomedics 1 day Extra šošovky:

 
  • vysoká úroveň hydratácie - šošovky zostávajú zvlhčené až niekoľko hodín od okamihu aplikácie. S Biomedics 1 day Extra sa nemusíte obávať o podráždenie očí (napr. spojené so suchým okom);
  • rýchle priľnutie k oku - možné vďaka vylepšenej konštrukcii šošoviek (optimálny ohyb, ktorý uľahčuje vkladanie a vyberanie šošoviek);
  • nový pár každý deň - jednodňové šošovky nevyžadujú žiadnu starostlivosť a predsa použitie nového páru zakaždým, zvyšuje bezpečnosť použitia.
 
 
Parametr Popis
Bifokální Ne
Indikátor rub-líc Ne
Kontinuální Ne
Materiál Ocufilcon D
Obsah vody 55 %
Propustnost pro kyslík 28 Dk/t
Silikon-hydrogelové Ne
Torická Ne
UV filtr Ano
Zabarvení pro manipulaci Ano
Průměr 14.2
Rozsah dioptrií od +0,25 do +6,00
Zakřivení 8,8
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiomedics
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biomedics 1 Day Extra 30 šošoviek - plusové dioptrie
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biomedics 1 Day Extra 30 kusov s plusovými dioptriami?

Šošovky Biomedics 1 Day Extra 30 kusov s plusovými dioptriami sú ideálne pre ľudí hľadajúcich pohodlie a hygienu pri nosení kontaktných šošoviek. Dostupné v balení obsahujúcom 30 kusov, tieto jednodňové šošovky poskytujú komfort nosenia bez potreby každodennej starostlivosti. Môžu byť vybrané samostatne, na základe parametrov produktu, alebo optometristom, ktorý pomôže prispôsobiť ich individuálnym potrebám používateľa.

Sú šošovky Biomedics 1 Day Extra bezpečné?

Áno, šošovky Biomedics 1 Day Extra sú bezpečné na používanie vďaka vysokokvalitnému materiálu, ktorým je Ocufilcon D. Ich jednodňový režim výmeny eliminuje riziko infekcií a alergií, zabezpečujúc čerstvosť a čistotu pri každom novom nasadení. Navyše, značka Biomedics a výrobca Cooper Vision sú zárukou spoľahlivosti a bezpečnosti.

Na akú vadu zraku sú Biomedics 1 Day Extra?

Šošovky Biomedics 1 Day Extra sú určené na korekciu hypermetropie, vďaka ich sférickej forme korekcie. Sú vynikajúcim riešením pre ľudí potrebujúcich zlepšiť videnie na krátke vzdialenosti.

Ako nasadiť šošovky Biomedics 1 Day Extra?

Nasadenie šošoviek Biomedics 1 Day Extra je jednoduché a pohodlné. Pred umiestnením šošovky na oko sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom jemne umiestnite šošovku na konček prsta ukazováka a použite druhú ruku na udržanie dolnej viečka. Pohľad nahor pomôže zabrániť mrknutiu počas aplikácie šošovky. Po umiestnení šošovky na oko jemne zatvorte viečka a niekoľkokrát mrknite, aby sa šošovka dobre usadila.

Ako zložiť šošovky Biomedics 1 Day Extra?

Pre bezpečné zloženie šošoviek Biomedics 1 Day Extra sa opäť uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom sa pohodlne usadte pred zrkadlo, aby ste lepšie videli. Jemne stiahnite dolnú viečko smerom dolu a hľadiac nahor, použite prst ukazováka druhej ruky na chytenie okraja šošovky. Zložte šošovku, vyhýbajúc sa prílišnému tlaku na oko, a potom ju vyhoďte, pretože ide o šošovky na jedno použitie.