blink® intensive 10 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

7,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Produkt je dočasne nedostupný.

blink® intensive pomáhajú suchým a unaveným očiam. Nová formula umožňuje suchým a unaveným očiam ochranu a pohodlie. Očné kvapky blink® intensive udržujú oči vlhké, minimalizujú pocit suchého oka a nepríjemných pocitov pri nosení kontaktných šošoviek.

 

Vlastnosti očných kvapiek blink® intensive

 

Koniec pocitu suchých a podráždených očí! Suchý vzduch ako aj dlhá koncentrácia spôsobujú, že oko sa stáva suchým a podráždeným. Tento problém sa týka 20% spoločenstva. Proces starnutia, hormonálne zmeny, klimatizácia, lieky ako aj kontaktné šošovky môžu zvýšiť riziko fenoménu suchého oka. Ak patríte do 80% skupiny ľudí, ktorích trápi tento problém a nepoužívate kvapky do očí, mali by ste skúsiť blink® intensive. Moderná šošovka prirodzene zavlhčuje, upravuje kvalitu videnia a ponúka pocit komfortu.

Kvapky blink® intensive majú pH 7,3 a ich zloženie je úplne inovatívné. Práve pH skvele súznie s pH ľudských sĺz. Jemný konzervant OCUPURE sa ihneď po kvapnutí do oka rozplynie. Kvapky blink® intensive pomáhajú udržať stabilitu slzného filmu. Kvapky poskytujú oku maximálnu hydratáciu a minimalizujú nepríjemné pocity, ktoré môžu vznikať pri nosení kontaktných šošoviek. Po použití kvapiek blink® intensive nebudete pociťovať svrbenie, podráždenie alebo únavu očí. Upokojenie je dlhotrvajúci.

 

Komu sú kvapky blink® intensive určené?

 

Tieto kvapky sú vhodné aj pre nositeľov všetkých typov kontaktných šošoviek. Ich zloženie umožňuje aplikovať kvapky na nasadené šošovky. Ideálne variantom pomôcť sú pre všetkých, ktorí dlhodobo pracuje pri PC, pohybuje sa v suchom, prašnom alebo zafajčenom prostredí. Do každého oka kvapnite 1-2 kvapky. Aplikáciu môžete vykonávať podľa vlastnej potreby bez akéhokoľvek obmedzenia. Používajú sa veľmi ľahko (pred použitím kvapiek nie je nutné vyťahovať šošovky z očí). Niekoľkokrát mrknite. Používať podľa potreby.

Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml78,90 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:blink® intensive 10 ml
Váš názor