Clariti® 1 Day 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

17,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Clariti 1 Day sú sférické šošovky z ponuky firmy Cooper Vision (Sauflon).

 
Technológia WetLoc - šošovky si vďaka jej použitiu udržujú stálu úroveň hydratácie počas celého dňa, zabraňujú nepríjemnému vysušovaniu očí a podráždeniu, čím výrazne zvyšujú komfort používania.
Asférický tvar - vylepšený tvar šošoviek, viditeľný v zaoblených okrajoch, minimalizuje optické aberácie a znižuje kontakt medzi šošovkou a viečkom. To poskytuje ešte väčší komfort používania a premieta sa do ešte jasnejšieho videnia.
Ochrana pred UV žiarením - každá šošovka bola obohatená o moderné UVA/UVB filtre, vďaka ktorým chráni oko pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.
Účinná korekcia zrakových chýb - šošovky Clariti 1 Day sú určené pre ľudí, ktorí bojujú s krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou. Vďaka širokému rozsahu výkonu sú mimoriadne všestranné.
Malé balenie - obsahuje 30 kusov šošoviek. Skvele sa hodí na vyskúšanie daného typu šošovky alebo skombinovanie sady s inou a rôznou hodnotou dioptrií.
Každý deň nový pár - Clariti 1 Day
Každý deň nový pár - šošovky sú určené na jednodňové použitie, vďaka čomu sa o ich večernú starostlivosť nemusíte starať. Jednoducho každé ráno siahnete po novom a sviežom páre a užívate si dokonalú hygienu.
 

Vlastnosti kontaktných šošoviek Clariti 1 Day:

 

Clariti 1 Day od spoločnosti CooperVision sú jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré pomáhajú s korekciou krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Tieto jednodňové kontaktné šošovky disponujú širokou ponukou dioptrického rozpätia. Vďaka silikón-hydrogelovému materiálu Somofilcon A sú dokonale priedušné a s pomocou technológia WetLoc® poskytujú celodenné pohodlie.

Silikón-hydrogelový materiál Somafilcon A, z ktorého sú Clariti 1 Day vyrobené, je dokonale priepustný a skvele na seba viaže vodu. Takýto materiál poskytuje očiam dostatočné množstvo kyslíka a súčasne sú šošovky dokonale hydratované. To sú hlavné dôvody, prečo sú kontaktné šošovky Clariti 1 Day pohodlné a príjemné pre celodenné nosenie. Značnou mierou na pohodlné nosenie prispieva tiež technológia WetLoc®. Táto technológia má na starosti rovnomerné rozptýlenie zabudovanej vlhkosti na povrchu šošoviek, ten je tak po celú dobu nosenia vlhký a pre oko veľmi príjemný.

Spoločnosť CooperVision do kontaktných šošoviek Clariti 1 Day zakomponovala tiež UV flitre, ktoré chránia rohovku očí pred UVA a UVB žiarením. Vďaka filtru je pohlcovaná veľká časť tohto škodlivého žiarenia. Aby bola ochrana pred UV žiarením naozaj funkčná odporúčame ochrániť tiež zvyšnú časť očí a ich okolie pomocou kvalitných slnečných okuliarov.

 

Všestranná rad kontaktných šošoviek Clariti 1 Day

 

Rodina kontaktných šošoviek Clariti 1 Day bola uvedená na trh ako komplexný rad šošoviek, ktorá svojim nositeľom dodáva produkty pre korekciu krátkozrakosti, ďalekozrakosti, presbyopia a astigmatizmu.

 

Parametre kontaktných šošoviek Clariti 1 Day:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Clariti
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,1
Dk/t 86 x 10-9
Obsah vody 56%
Materiál Somofilcon A
Technológia WetLoc™
Filtr UV Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaClariti
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Clariti® 1 Day 30 šošoviek
Váš názor