Clariti® 1 Day 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

48,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Clariti 1 Day sú sférické šošovky z ponuky firmy Cooper Vision.

 
Technológia WetLoc - šošovky si vďaka jej použitiu udržujú stálu úroveň hydratácie počas celého dňa, zabraňujú nepríjemnému vysušovaniu očí a podráždeniu, čím výrazne zvyšujú komfort používania.
Asférický tvar - vylepšený tvar šošoviek, viditeľný v zaoblených okrajoch, minimalizuje optické aberácie a znižuje kontakt medzi šošovkou a viečkom. To poskytuje ešte väčší komfort používania a premieta sa do ešte jasnejšieho videnia.
Ochrana pred UV žiarením - každá šošovka bola obohatená o moderné UVA/UVB filtre, vďaka ktorým chráni oko pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.
Účinná korekcia zrakových chýb - šošovky Clariti 1 Day sú určené pre ľudí, ktorí bojujú s krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou. Vďaka širokému rozsahu výkonu sú mimoriadne všestranné.
Každý deň nový pár - Clariti 1 Day
Každý deň nový pár - šošovky sú určené na jednodňové použitie, vďaka čomu sa o ich večernú starostlivosť nemusíte starať. Jednoducho každé ráno siahnete po novom a sviežom páre a užívate si dokonalú hygienu.
 

Vlastnosti kontaktných šošoviek Clariti 1 Day:

 

Clariti 1 Day to silikón-hydrogélové šošovky na jedno použitie. Sú vyrobené z materiálu Somofilcon A, ktorý v kombinácii s 56% mierou hydratácie šošovky garantujú najvyšší komfort nosenia šošoviek. V šošovkách Clariti 1 Day je použitý patentovaný proces WetLoc, ktorý zaisťuje vhodné udržiavanie zvlhčenia šošoviek po celý deň.

Kontaktné šošovky Clariti 1 Day sú charakterizované naviac ich asférickým povrchom zadnej strany a zaoblenému tvaru hrán, čo sa odráža v mimoriadnom komforte nosenia a videnie. Za zmienku stojí aj to, že asférická šošovka minimalizuje odchýlky videnia.

Pre kontaktné šošovky Clariti 1 Day je charakteristická vysoká ochrana pred UV-A a UV-B žiarením.

 

Parametre kontaktných šošoviek Clariti 1 Day:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Clariti
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,1
Dk/t 86 x 10-9
Obsah vody 56%
Materiál Somofilcon A
Technológia WetLoc™
Filtr UV Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaClariti
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Clariti® 1 Day 90 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky Clariti® 1 Day 90 kusov?

Kontaktné šošovky Clariti® 1 Day sú dostupné v baleniach obsahujúcich až 90 kusov, čo zabezpečuje dlhodobé zásobenie. Môžete si ich vybrať sami, využívajúc uvedené parametre, ako sú sila, zakrivenie a priemer šošovky, alebo sa poradiť s optometristom pre profesionálne hodnotenie.

Sú kontaktné šošovky Clariti® 1 Day bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Clariti® 1 Day sú bezpečné, keďže sú určené na jednorazové použitie, čo eliminuje riziko kontaminácie a infekcií. Sú vyrobené z moderného materiálu Somofilcon A, ktorý zabezpečuje vysokú úroveň vlhkosti a pohodlie počas celého dňa.

Na akú chybu zraku sú Clariti® 1 Day?

Kontaktné šošovky Clariti® 1 Day sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti. Vďaka ich sférickej korekcii poskytujú jasné videnie a pohodlie pri nosení po celý deň.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky Clariti® 1 Day?

Nasadenie kontaktných šošoviek Clariti® 1 Day je jednoduché a pohodlné. Pred aplikáciou šošovky vždy umyte a osušte ruky. Potom jemne umiestnite šošovku na končeky prstov a priložte k očnej guli, pričom sa uistite, že je v správnej polohe.

Ako si vybrať kontaktné šošovky Clariti® 1 Day?

Vyberanie kontaktných šošoviek Clariti® 1 Day je tiež jednoduché. Vždy sa uistite, že ruky sú čisté a suché. Potom jemne stiahnite dolnú viečku a pozorujúc nahor, jemne chyťte šošovku ukazovákom a palcom a potom ju odstráňte.