Crazy Lens RX 2 šošovky - dioptrické

počet prvkov v balení:

2 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

2 kusov

Naša cena:

14,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Crazy Lens RX sú tříměsičíní kontaktné šošovky spoločnosti MaxVue Vision, ktorá je aktuálne najväčším výrobcom produkujúcim farebné kozmetické kontaktné šošovky.

 
Pokročilá technológia farbenia - farba ponúkaná šošovkami Crazy Lens RX je taká intenzívna a realistická, pretože proces ich vytvárania využíva pokročilú technológiu farebnej tlače vo vnútri kontaktných šošoviek.
Silná pigmentácia a presné krytie - bez ohľadu na to, akú farbu si vyberiete, môžete si byť istí – efekt bude ohromujúci, vďaka silnej pigmentácii šošoviek a viacvrstvovému sfarbeniu, zaručujú presné pokrytie celého oka.
Korekcia zrakových chýb - okrem funkcie zmeny farby dúhovky sú šošovky Crazy Lens RX dostupné aj v negatívnych dioptrických hodnotách a slúžia na korekciu ďalekozrakosti.
Štandardná starostlivosť - farebné šošovky, hoci ponúkajú nezvyčajné riešenie, sú mimoriadne nenáročné na každodennú starostlivosť. Vyžadujú rovnaké ošetrenie ako bežné korekčné šošovky.
2 kusy v balení - vzhľadom na to, že jeden pár farebných šošoviek môžete používať až tri mesiace, kúpou takéhoto balenia získate zásobu na dlhú dobu a zároveň komfort, že ak vám doplnok nebude vyhovovať, môžete sa ho vzdať a stratiť len jeden pár.
Mnoho farieb na výber - Crazy Lens RX
Mnoho farieb na výber - so šošovkami Crazy Lens môžete úplne zmeniť svoju prirodzenú farbu očí - na rozprávkovú a originálnu, alebo jednoducho zdôrazniť vrodenú farbu dúhovky a obohatiť ju o jemnú žiaru. Je to spôsobené množstvom rôznych farieb šošoviek.
 

Vlastnosti kontaktných šošoviek Crazy Lens RX

 

Šošovky Crazy Lens RX ponúkajú osobité až extrémné motívy a farby. Ideálne doladí váš kostým, ktorý napodobní postavy zo sveta filmov, kníh, ale aj záhrobia a všetkých kútov vašej fantázie. V posledných niekoľkých rokoch sú veľmi populárne tzv. Cosplay - costume play. V tomto odvetví kostýmových prevlekov sú práve oči tou najdôležitejšou súčasťou celého finálneho výzoru.

Jedná sa o trojmesačné šošovky Crazy Lens RX, ktoré sú určené k dennému noseniu. To znamená, že nie sú vhodné na prespávanie a to ani príležitostné! Po ich použití je z očí vyberte a opatrne manuálne očistite. Potom uložte do puzdra s viacúčelovým roztokom, ktorý je vhodný na mäkké kontaktné šošovky. Na tento typ kontaktných šošoviek nie sú vhodné peroxidové roztoky. Pri ich pôsobení môže dôjsť k poškodeniu farebného efektu šošoviek.

V prípade, že budete šošovky používať príležitostne, teda nebudete ich nosiť celých 90 dní, potom je nutné sa o ne dobre postarať. Každých 7 dní je nutné vymeniť pôvodný roztok v puzdre za nový. Pri manipulácii so šošovkami tiež dbajte na dôkladnú hygienu rúk.

Super šošovky na akciu. Štvrťročné farebné šošovky, ktoré zmenia vaše oči. Šošovky sú k dispozícii len v dioptrickom rozsahu -1,00 až -5,00.

Plano šošovky (0) sú k dispozícii tu.
 

Cat Eye - farebné šošovky Crazy Lens RX Blackout - farebné šošovky Crazy Lens RX Red Devil - farebné šošovky Crazy Lens RX
Viper - farebné šošovky Crazy Lens RX White Zombie - farebné šošovky Crazy Lens RX  
 

Parametre kontaktných šošoviek Crazy Lens RX:

 
Kategórie Štvrťročné kontaktné šošovky
Farebné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Crazy Lens
Výrobca MAXVUE VISION
Dioptrie -6,00 až -1,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Farba BlackOut, Cat Eye, Elegance Pink, Eyelush Choco, Green Werewolf, Lunatic, Red Devil, Sky Blue, Solar Blue, Twilight, Viper, Voldermort, Volturi, White Zombie, Whiteout
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnenie sklon 45%
Materiál Hydrogel Terpolymer
Viac informácií
VýrobcaMAXVUE VISION
ZnačkaCrazy Lens
Počet prvkov v balení2 kusov
FarbaBlack Out, Cat Eye, Green Werewolf, Lunatic, Red Devil, Sky Blue, Solar Blue, Twilight, Viper, Voldermort, Volturi, White Zombie, Whiteout
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Crazy Lens RX 2 šošovky - dioptrické
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky Crazy Lens RX 2 kusy?

Kontaktné šošovky Crazy Lens RX sú dostupné v balení obsahujúcom 2 kusy. Môžete si ich vybrať sami, využívajúc informácie o korekčnej sile, alebo využiť pomoc optometristu, ktorý vám pomôže ich prispôsobiť vašim potrebám. Sú dostupné v 13 rôznych farbách a vzoroch, takže si môžete vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu štýlu.

Sú kontaktné šošovky Crazy Lens RX bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Crazy Lens RX sú bezpečné, pretože boli vyrobené renomovaným výrobcom - MaxVue Vision. Sú vyrobené z materiálu Hydrogel Terpolymer, čo zabezpečuje primeranú ventiláciu a komfort nosenia. Avšak, aby ste predišli možným problémom, vždy by ste mali dodržiavať odporúčania týkajúce sa hygieny a starostlivosti o šošovky.

Na akú chybu zraku sú Crazy Lens RX?

Kontaktné šošovky Crazy Lens RX sú určené na korekciu sférických chýb, ale iba pre krátkozrakosť. Nie sú vhodné na korekciu ďalekozrakosti.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky Crazy Lens RX?

Pred nasadením kontaktných šošoviek Crazy Lens RX vždy umyte a osušte ruky. Potom jemne umiestnite šošovku na konček prsta ukazováka a držte viečka druhou rukou. Potom opatrne umiestnite šošovku na očnú bulvu a jemne uvoľnite viečka.

Ako si vybrať kontaktné šošovky Crazy Lens RX?

Na vybratie kontaktných šošoviek Crazy Lens RX znova umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko prstom ukazováka a palcom, pozerajúc nahor. Opatrne chyťte šošovku palcom a ukazovákom a jemne ju odstráňte.