Horien Aqua Comfort 15 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

4,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Horien Aqua Comfort zaisťujú dlhodobé pohodlie a okamžitú úľavu pre unavené a suché oči.

 
Dlhotrvajúci pocit hydratácie - špeciálna receptúra ​​kvapiek obohatená o hyaluronát sodný zaisťuje intenzívnu hydratáciu očí, ktorá trvá dlho.
Vylepšené zloženie - kvapky sú vyrobené zo starostlivo vybraných ingrediencií najvyššej kvality - aby bola zaistená úplná spokojnosť s ich používaním a ešte väčšia bezpečnosť očí.
Dodatočné čistenie - zvlhčenie očí kvapkami Horien Aqua Comfort umožňuje odstrániť z ich povrchu dráždivé nečistoty, ako je prach.
Urýchlená regenerácia - živiny skryté v popísaných kvapkách urýchľujú prirodzený proces regenerácie očí a vytvárajú na nich akúsi ochrannú bariéru, čím eliminujú mikroúrazy a chránia pred podráždením.
Vylepšená kvalita videnia - Horien Aqua Comfort
Vylepšená kvalita videnia - už žiadne odrazy, tiene a haló efekty. Kvapky majú pozitívny vplyv na celý zrakový systém, zlepšujú kvalitu videného obrazu a poskytujú ešte väčší komfort pri každodennom fungovaní.
Ekonomická kapacita - používate očné kvapky aspoň niekoľkokrát denne? Potom je pre vás 15 ml fľaša ideálna. Ľahko ju spotrebujete do odporúčaných štyroch týždňov a ušetríte peniaze nákupom prípravku vo väčších, ekonomických množstvách.
 

Charakteristika kvapiek Horien Aqua Comfort:

 

Zvlhčujúce kvapky do očí Horien Aqua Comfort sú určené pre užívateľov všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek. Špeciálne zloženie založené na látke sodium hyaluronate (rovnaká ako v Aqify Ciba Vision) redukuje suchosť a podráždenie očí spôsobené prachom, nečistotami vzduchu alebo prílišnou únavu, zlepšuje pohodlie nosenia kontaktných šošoviek po celý deň. Kvapky zmierňujú prejavy suchosti očí spojené so zdržiavaním sa vo vykurovaných a klimatizovaných miestach.


Složení kvapiek Horien Aqua Comfort:

  • PHMB,
  • EDTA,
  • HPMC,
  • Borax,
  • boric acid,
  • sodium hyaluronate.
Viac informácií
VýrobcaHORIEN
ZnačkaHorien
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml33,27 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Horien Aqua Comfort 15 ml
Váš názor