Horien Ultra Comfort Maxi Pack 360 ml+120 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

12,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Viacúčelový roztok Horien Ultra Comfort je vhodný na čistenie a dezinfekciu všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek.

 
Hĺbková hydratácia - aby boli šošovky pohodlné pri každodennom používaní, musia mať čo najvyšší stupeň hydratácie. Ošetrujúca tekutina, okrem iného obsahuje hyaluronát sodný, čo zvyšuje ich vlhkosť a chráni oči pred vysušením.
Komplexná dezinfekcia - vloženie šošoviek do ošetrovacej tekutiny umožňuje ich dôkladné vyčistenie – nielen od prachu a špiny, ale aj od nebezpečných mikroorganizmov, bielkovinových usadenín a tukov. To vedie k dokonale čistým kontaktným šošovkám.
Predĺžená životnosť šošoviek - pravidelné a správne používanie ošetrujúcej tekutiny chráni šošovky pred všetkými druhmi poškodenia, vďaka čomu sú vhodné na oveľa dlhšiu dobu používania.
Ochrana pred mikroúrazmi - výživné látky ukryté v ošetrujúcej tekutine priaznivo ovplyvňujú schopnosť oka prirodzene sa regenerovať a tým ho chránia pred mikroúrazmi spôsobenými dlhodobým nosením šošoviek.
Nádoba v balení - ošetrujúca tekutina je dodávaná s kvalitnou nádobkou na uloženie šošoviek, ktorá umožňuje udržiavať ich čisté bez ohľadu na podmienky.
 

Charakteristika roztoku na šošovky Horien Ultra Comfort:

 

Roztok Horien je vďaka svojmu zloženiu vhodný aj pre pacientov, ktorí majú citlivé oči. Hodnota pH roztoku je takmer totožná s hodnotou pH ľudských sĺz. Roztok na kontaktní šošovky Horien výborne čistí, dezinfikuje, oplachuje a zvlhčuje mäkké kontaktné šošovky. Navyše je vhodný aj pre bezpečné uchovanie šošoviek v púzdre pri ich nepravidelnej používaní. V tomto prípade je vhodné pravidelne roztok meniť za čerství, aby sa použiteľnosť šošoviek predĺžila.

Identifikace Priezračný, bezfarebný roztok. Horien je sterilným, tlmeným, izotonickým vodným roztokom, ktorý obsahuje borový pufer, chlorid sodný a edetan disodný (EDTA) a (PHMB) ako konzervanty.

Po aplikácii roztoku dochádza k odstráneniu nebezpečných baktérií a proteínových usadenín, ktoré sa na šošovke usadzujú počas jej nosenia. S roztokom Horien Ultra Comfort nemusíte svoje šošovky mechanicky čistiť mnutím. V takom prípade je nutné ponechať šošovky v roztoku minimálne po dobu šiestich hodín. Aj napriek tomu, že roztok Horien Ultra Comfort patrí do kategórie "no rub" (bez trenia), doporučujeme použitie mechanickú očistu šošoviek pre väčší efekt čistenie, rovnako ako u ostatných chemických roztokov.

Šošovky ošetrené roztokom Horien Ultra Comfort majú zabezpečenú celodennú hydratáciu a lubrikáciu. Prípadné podráždenie očí je minimalizované vďaka ideálnemu pH roztoku, ktoré je takmer totožné s ľudskými slzami. Po prvom otvorení fľaše s roztokom ho spotrebujte do 3 mesiacov. V prípade, že ho nestihnete spotrebovať, vymeňte starý roztok za nový.

 

Zloženie:

  • Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB),
  • Edetate disodium 0,05% (EDTA),
  • Poloxamine,
  • Boric acid,
  • Sodium chloride,
  • Sodium borate.
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaHORIEN
ZnačkaHorien
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml1 299,00 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Horien Ultra Comfort Maxi Pack 360 ml+120 ml
Váš názor