Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50

Dostupnosť:

do 4 pracovných dní

Naša cena:

Special Price 152,94 € -45% Regular Price 278,07 €
Najnižšia cena za 30 dní: 194,65 € ? Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou.
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
145 mm
24 mm
50 mm
50 mm
144 mm

Pozrite si podobné produkty

Hľadáte módné pánske okuliare, ktoré doplnia Váš štýl vo výnimočný spôsob? Predstavujeme Vám Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50 – plné, obdĺžnikové rámčeky značky Boss v modernom dizajne. Vyrobené z vysoko kvalitného plastu, tieto priehľadné okuliare sú ideálnou voľbou pre všetkých mužov, ktorí si vážia módu a profesionálny štýl. Tieto veľmi trendy okuliare značky Boss sa vyznačujú nielen elegantným vzhľadom, ale aj vysokou kvalitou spracovania. Ich obdĺžnikový tvar dodáva moderný charakter, vďaka čomu si získate pozornosť. Dokonale zdôraznia Váš individuálny štýl a pridajú charakter každej outfitu. Vyberajúc okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50, investujete do pánskych rámčekov značky, ktoré Vám poslúžia počas mnohých sezón. Nielenže zaručujú skvelé prispôsobenie, ale aj ochranu očí pred UV žiarením vďaka kategórii UV filtrov 3. Vďaka nim si môžete vychutnávať vždy jasný výhľad a pohodlie nosenia, aj v slnečné dni. Ak chcete zdôrazniť výhody značky Boss, je vhodné investovať do týchto moderných okuliarov Boss, ktoré sú výrazom luxusu a štýlu. V internetovom obchode Kontakto.sk nájdete bohatý výber plných okuliarov Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50, ktoré istotne splnia Vaše očakávania. Výhodou týchto plných rámčekov je nielen ich moderný dizajn, ale aj možnosť vyskúšania online vďaka virtuálnej skúšobni. Vďaka tomu si môžete nájsť ideálne prispôsobené okuliare bez toho, aby ste museli opustiť domov, ktoré perfektne zapadnú do Vášho štýlu. Ak hľadáte pánske plné značkové rámčeky, ktoré nielen zdôraznia Váš individuálny štýl, ale zároveň zaručia skvelú kvalitu a ochranu očí, tak okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50 sú práve tá správna voľba pre Vás. Vďaka výbornému dizajnu, vysoko kvalitným materiálom a možnosti skúšania online, sú ideálnou voľbou pre všetkých mužov, ktorí ocenia pohodlie a eleganciu. V sete s okuliarmi nájdete aj praktické puzdro, vďaka ktorému môžete bezpečne uchovávať a prenášať svoje nové okuliare Boss. Už nečakajte – vyberte módu, vyberte štýl, vyberte plné pánske značkové rámčeky Boss už dnes!
Viac informácií
Pre kohopánske
Typ produktuSlnečné okuliare
ZnačkaBoss
Tvar rámovobdĺžnikové
Typplné
Materiálplastikové
Farba rámutransparentný, zelená
Hrúbka rámuhrubá
Dĺžka nožičky [mm]145,00
Šírka skla [mm]50,00
Výška rámu [mm]50,00
Šírka mostíka [mm]24,00
Šírka rámu [mm]144,00
Typ šošoviekjednofarebný
PolarizáciaNie
Kategória UV filtrov3
Flexibilné pántyNie
Virtuálne zrkadloÁno
Dostupnosťdo 4 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50
Váš názor

Ako vybrať okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50 podľa tvaru tváre a aká veľkosť bude vhodná?

Okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50 sú štýlové a moderné plné okuliare s obdĺžnikovým tvarom, ktoré sa hodia k rôznym typom tváre. Ich univerzálny dizajn znamená, že sa budú skvele hodíť nielen k okrúhlej, ale aj k viac hranatej tvári. Veľkosť 50 mm označuje šírku šošoviek, čo je dôležité pri výbere okuliarov podľa veľkosti tváre. Dôležitá je tiež vhodná šírka náušnice, ktorá zabezpečí pohodlné nosenie a dobre priliehajúci vzhľad.

Pre koho sú okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50?

Okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50 sú určené nielen pre ženy, ale aj pre mužov, ktorí si vážia módny a elegantný vzhľad. Vďaka transparentným plastovým ráfkom vyzerajú štýlovo a hodia sa k mnohým rôznym outfitom. Ideálne sa hodia ako na každodenné nosenie, tak aj na formálnejšie príležitosti, dodávajúc šarm a rafinovanosť.

Robia okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50 zrak lepší?

Okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50 môžu byť použité ako dioptrické okuliare, ak k nim vyberieme vhodné šošovky. V prípade problémov so zrakom je vhodné konzultovať s optometristom zo salónov KODANO, aby ste zvolili vhodnú korekciu. Vďaka nim nielen zlepšíte svoje videnie, ale aj budete vyzerať štýlovo a moderno.

Ako čistiť okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50?

Pre udržanie okuliarov Hugo Boss BOSS 1625/S 1ED 50 v ideálnom stave je dôležité pravidelné ich čistenie. Najlepšie je používať na to špeciálne prostriedky na čistenie okuliarov a mikrovláknovú jemnú handričku. Treba sa vyhýbať použitiu chemických prostriedkov, ktoré by mohli poškodiť povrch rámkov. Nezabudnite tiež okuliare uskladniť do puzdra, ktoré zabráni poškriabaniu a poškodeniu.